اخبار پولي مالي : 6 درصد جرايم تاخير تاديه بانك اقتصادنوين بخشيده مي شود
چهارشنبه، 22 دی 1395 - 15:57 کد خبر:56673
اخبار پولي مالي - بانك اقتصادنوين با هدف حمايت از واحدهاي توليدي و صنعتي و با درك فضاي حاكم بر اقتصاد كشور، طرح بخشودگي جرايم بدهي‌هاي معوق اين بانك را اجرا مي‌كند.

به گزارش اخبار پولي مالي،  در طرح بخشودگي جرايم بدهي‌هاي معوق بانك اقتصاد نوين كه از ابتداي دي‌ماه جاري آغاز و تا پايان سال جاري ادامه خواهد داشت، 6 درصد جرايم تاخير تاديه در صورت تسويه كامل بدهي به صورت يكجا مورد بخشش قرار خواهد گرفت.

در طرح بخشودگي جرايم بدهي‌هاي معوق بانك اقتصادنوين شرايط ويژه‌اي براي مشتريان داراي بدهي معوق اين بانك در نظر گرفته شده است، مشترياني كه به هر دليل نتوانسته‌اند بدهي خود به بانك را در موعد مقرر پرداخت كنند فرصت خواهند داشت با شرايط اصلي قرارداد تسهيلاتي خود، نسبت به تسويه بدهي معوقشان اقدام كنند.

با اقدام مشتريان بدهكار براي تسويه بدهي قدرت تسهيلات‌دهي بانك اقتصادنوين افزايش خواهد يافت و اين بانك اين فرصت را خواهد داشت تا با بهره‌مندي از منابع حاصل از اين اقدام، منابع مورد نياز واحد‌هاي صنعتي و توليدي كشور را تامين و در اختيار فعالان اين بخش‌ها و ساير مشتريان قرار دهد.

علاقه‌مندان به كسب اطلاعات بيشتر در اين خصوص مي‌توانند به شعب بانك اقتصادنوين در سراسر كشور مراجعه كنند ضمن اينكه كارشناسان مركز ارتباط نوين اين بانك نيز به شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات مشتريان در اين خصوص مي‌باشند.