اخبار پولي مالي : خريد بليت قطار رجاء براي كاربران آپ ممكن شد
پنجشنبه، 16 شهریور 1396 - 16:12 کد خبر:63745
احبار پولي مالي- با حضور مديران عامل شركت هاي آسان پرداخت و رجاء، از امكان خريد بليت قطار در اپليكيشن آپ رونمايي شد.


به گزارش اخبار پولي مالي- در مراسم  رونمايي از خريد بليت قطار در اپليكيشن آپ كه در محل شركت رجاء برگزار شد، تفاهم نامه همكاري در زمينه خدمات پرداخت آپ  به رجاء و پياده سازي طرح هاي مشترك بازاريابي به امضا مديران عامل دو شركت رسيد.
امكان خريد بليت قطار رجاء در اپليكيشن آپ، قابليت خريد آسان و سريع بليط از سامانه رجاء را در اختيار ميليون ها كاربر اپليكيشن آپ قرار داده است. حامد منصوري مديرعامل آسان پرداخت در اين مراسم گفت: « در  حال حاضر اپليكيشن آپ با بيش از 8 ميليون كاربر،روزانه بيش از 500 هزار تراكنش را پشتيباني مي كند. آپ همچنان بر سرويس دهي روي موبايل تاكيد دارد و در همين راستا سرويس جديد فروش غيرحضوري و موبايلي بليت قطار روي اپليكيشن آپ ارائه شده است.»
در ادامه نيز محمد رجبي مديرعامل شركت رجاء درباره همكاري رجاء و آسان پرداخت گفت:« اميدوارم اين همكاري مشترك تاثير مثبتي روي صنعت و خدمات حمل و نقل ريلي كشور ايجاد كند و اين مي تواند آغازي بر همكاري بلند مدت آپ و رجاء در حوزه ارائه خدمات حمل و نقل ريلي به مردم عزيز كشورمان باشد.»
گفتني است آسان پرداخت به عنوان پيشرو در بازار پرداخت موبايلي و تحول ساز در اين عرصه بارها امكانات متعدد و كاربردي را روي اپليكيشن آپ به كاربران خود ارائه كرده است.