اخبار پولي مالي : شركت "نوين تك" رسما افتتاح شد
سه شنبه، 21 شهریور 1396 - 19:24 کد خبر:63851
اخبار پولي مالي- همزمان با عيد سعيد غدير خم و به منظور تكميل زنجيره خدمات شركت پرداخت نوين آرين، شركت "نوين تك" رسما افتتاح شد.

به گزارش اخبار پولي مالي-در مراسم افتتاح شركت "نوين تك" كه با حضور بنيان‌گذار بانك اقتصادنوين و اعضاي هيات مديره، مديرعامل و كاركنان شركت پرداخت نوين و رئيس دانشكده اقتصاد دانشگاه علامه طباطبايي برگزار شد، محمد صدرهاشمي‌نژاد بنيان‌گذار بانك اقتصادنوين، طي سخناني با اشاره به لزوم توجه به كسب و كارهاي جديد گفت: فعاليت‌ها و برنامه‌ريزي‌هاي صورت گرفته توسط شركت نوين تك در بحث حمايت و توسعه استارتاپ‌ها كاملا مورد حمايت قرار خواهد گرفت.

وي افزود: با راه‌اندازي شركت نوين تك امكان حمايت از استارت‌آپ‌ها به عنوان كسب و كارهاي جديد براي گروه اقتصادنوين فراهم خواهد شد و با اين رويداد بانك اقتصادنوين نيز به قافله كسب و كارهاي مدرن پيوست.

وي اظهار داشت: شركت پرداخت نوين به عنوان يكي از زيرمجموعه‌هاي بانك اقتصادنوين با درك اهميت اين موضوع مامور به ورود به حوزه كسب و كارهاي جديد شده است كه استمرار اين روند آينده مجموعه اقتصادنوين و شركت پرداخت نوين را تضمين خواهد كرد.

صدرهاشمي‌نژاد در ادامه با اشاره به اينكه همه حوزه‌هايي كه در آنها فعاليت كرده است در بالاترين سطح قرار داشته‌اند گفت: طي سال‌هاي فعاليتم همواره به كار حرفه‌اي و با كيفيت متناسب با نياز مشتري اعتقاد داشتم و اين تفكر در همه بخش‌ها از جمله حوزه پيمانكاري و بانكداري قابل مشاهده است.

در ادامه اين مراسم، كريم خمسه رئيس هيات مديره شركت پرداخت نوين نيز گفت: در عصر حاضر كسب و كارهايي موفق خواهند بود كه بر پايه خلاقيت، انگيزه ، تلاش و پشتكار شكل گيرند.
رئيس هيات مديره شركت پرداخت نوين توجه به استارت‌آپ‌ها را ضرورت عصر حاضر دانست و گفت: شركت پرداخت نوين در اين راستا شركت "نوين تك" را راه‌اندازي كرد كه اين شركت امروز به صورت رسمي افتتاح مي‌شود و اميدواريم با همت و درايت مديران اين شركت، شاهد رشد و بالندگي استارتاپ‌ها در آن باشيم.

وي با اشاره به اينكه در حال حاضر 53 شركت مشابه نوين تك با عنوان شتاب دهنده در حوزه‌هاي مختلف فعاليت مي‌كنند، گفت: فضاي كسب و كارهاي جديد به شدت رقابتي است و شركت‌هايي در اين فضا استمرار حضور خواهند داشت كه بتوانند در شرايط دشوار رقابت كنند.

خمسه به نقطه تمايز شركت نوين تك با ساير رقبا اشاره كرد و گفت: در دوره حاضر تمايزي از لحاظ نرم‌افزاري و سخت‌افزاري نمي‌توان براي شركت‌ها قايل شد، بلكه مهمترين نقطه تمايزي كه زمينه ساز تفاوت اساسي هر سازمان با ساير سازمان‌ها خواهد بود كيفيت منابع انساني مي‌باشد.

به گفته وي لازم است نسبت به توانمند سازي منابع انساني اقدامات مستمر صورت پذيرد.

وي با اشاره به اينكه كسب و كارهاي جديد به زودي كسب و كارهاي سنتي را تحت تاثير قرار خواهند داد، گفت: مديران شركت نوين تك بايد بتوانند هوش، پشتكار و خلاقيت را با يكديگر ادغام كنند و ضمن حمايت از كسب و كارهاي جديد زمينه رشد و توسعه اين استعدادها را فراهم كنند.

وي تاكيد كرد: در اين راستا تعامل لازم با بخش دانشگاهي آغاز شده است كه در فاز نخست مذاكرات لازم با چند دانشگاه صورت گرفته و همكاري با آنها در آينده نزديك شكل خواهد گرفت.

در ابتداي اين مراسم قبادي مديرعامل شركت نوين تك نيز طي سخناني روند راه‌اندازي و شكل‌گيري اين شركت را تشريح كرد.

وي گفت: هدف نوين تك، ايجاد فضايي تخصصي براي رشد كسب و كارهاي نوپا در 3 حوزه فناوري اطلاعات، فين تك و ايكامرث و كمك به رفع مشكلات استارتاپ‌ها است.