اخبار پولي مالي : نوسازي ۲ هزار و ۵۰۰ تاكسي فرسوده تبريز
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 11:38 کد خبر:63859
اخبار پولي مالي- ۲ هزار و ۵۰۰ تاكسي فرسوده تبريز با پرداخت تسهيلات از سوي بانك شهر نوسازي شد.

به گزارش اخبار پولي مالي- صفر صلاحلو، رئيس سرپرستي منطقه 2 بانك شهر با اشاره به اهميت نوسازي ناوگان حمل و نقل شهري گفت:  در اين حوزه بيش از ۲ هزار و ۵۰۰ تاكسي فرسوده تبريز در نيمه دوم سال گذشته با پرداخت تسهيلات از سوي بانك شهر نوسازي شده است.

صلاحلو  با اشاره به حمايت‌هاي اين بانك از پروژه‌هاي شهري كلانشهرها گفت: مشاركت در اجراي طرح‌هاي پل‌هاي راه آهن، توانيز و گلكار، ميدان افلاك نما، تقاطع غير هم سطح ماران، ميدان آذربايجان، پروژه آيسان و قطار شهري در تبريز و طبقه اول پل قدس در اردبيل از جمله اقدامات بانك شهر در اين منطقه بوده است.

صلاحلو، نوسازي بيش از ۲ هزار و ۵۰۰ تاكسي فرسوده تبريز در نيمه دوم سال گذشته با پرداخت تسهيلات از سوي بانك شهر را از خدمات اين بانك براي نوسازي ناوگان حمل و نقل شهري دانست و افزود: همچنين در حوزه بانكداري الكترونيك نيز، بانك شهر پيشتاز بوده و به منظور رفع نيازهاي مشتريان و كاهش هزينه هاي ايجاد و تجهيز شعبه از بسترهاي الكترونيكي استفاده كرده است.

رئيس سرپرستي منطقه ۲ بانك شهر، "خوددريافت " براي دريافت پول مشتريان و همزمان نقل و انتقال به صورت الكترونيكي، "خودبانك" براي ارايه خدمات الكترونيك و اتصال مشتري به متخصصان براي انجام امور بانكي و صدور ضمانت نامه و"وب كيوسك" براي صدور كارت هديه به مشتريان را از جمله خدمات الكترونيكي بانك شهر اعلام كرد.

وي افزود: صدور كارت شهروندي، ارايه خدمات ريالي و ارزي در فراسوي مرزهاي جغرافيايي، مشاركت در توسعه و عمران شهري، حمايت از توسعه و حمل و نقل شهري، مشاركت در امور اقتصادي و حمايت از بنگاه ها و واحدهاي توليدي، مشاركت در طرح هاي فرهنگي و پرداخت تسهيلات ازدواج از ديگر خدمات اين بانك است كه موجب رضايتمندي مشتريان شده است.