اخبار پولي مالي : برگزاري قرعه كشي "يك بام و چند برنده"
چهارشنبه، 22 شهریور 1396 - 12:14 کد خبر:63863
اخبار پولي مالي- مرحله دوم قرعه كشي جشنواره "يك بام و چند برنده" بانك ملي ايران برگزار شد.


به گزارش اخبار پولي مالي- عصر سه شنبه 21 شهريور ماه طي مراسمي مرحله دوم قرعه كشي جشنواره " يك بام و چند برنده" با حضور تني چند از مسئولان اين بانك برگزار و برندگان اين مرحله از قرعه كشي  جشنواره به قيد قرعه معرفي شدند.

 قابل ذكر است؛ اين جشنواره به منظور معرفي سامانه بام و امكانات آن در نزد مشتريان بانك ملي ايران از اول تا 31شهريورماه سال جاري و به مناسبت سالروز تأسيس بانك برگزار مي شود و مشترياني كه تا مقاطع دهم، بيستم و سي و يكم شهريور ماه در اين سامانه عضو شده باشند؛ در قرعه كشي سكه هاي تمام بهار آزادي شركت داده خواهند شد.

در اين جشنواره مقرر گرديده تا روزانه يك سكه بهار آزادي بر اساس قرعه كشي در بازه هاي زماني 10- 20 و 31 شهريور ماه به يكي از مشتريان عضو سامانه بام اهدا شود كه 2 دوره آن انجام و فقط 10 روز ديگر براي قرعه كشي مرحله سوم فرصت باقيست.

شايان ذكر است؛ همه كساني كه از ابتداي راه اندازي سامانه «بام» تا پايان 31 شهريور ماه امسال در آن عضو بوده و دست كم يك تراكنش انجام داده باشند، در قرعه كشي بزرگ نيسان «جوك» شركت داده خواهند شد.

اطلاعات بيشتر درباره اين چهار قرعه كشي با عنوان «يك بام و چند برنده» در https://bmi.ir/bamfestival قابل مشاهده  بوده و اسامي برندگان اين مرحله از قرعه كشي نيز از طريق لينك زير قابل مشاهده است.