اخبار پولي مالي : اعزام ارزيابان بيمه سرمد به مناطق زلزله زده
سه شنبه، 23 آبان 1396 - 13:32 کد خبر:65658
اخبار پولي مالي- كارشناسان و ارزيابان خسارت بيمه سرمد صبح روز سه شنبه23 وم آبان ماه 96 به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

به گزارش اخبار پولي مالي- كارشناسان و ارزيابان خسارت اموال بيمه سرمد، به منظور رسيدگي به بيمه‌گذاران زيان‌ديده اين شركت، امروز به مناطق زلزله‌زده اعزام شدند.

ساعاتي پس از وقوع حادثه كارگروه كارشناسي و ارزيابي خسارت در مديريت اموال تشكيل شد و بررسي‌هاي لازم در خصوص رسيدگي، ارزيابي و پرداخت خسارت در كوتاه‌ترين زمان ممكن صورت گرفت.

اسماعيل دلفراز، مدير عامل بيمه سرمد نيز در پيامي ضمن تسليت به ملت شريف ايران و خانواده درگذشتگان زلزله استان‌هاي غربي كشور و اظهار تاسف و همدردي با آسيب‌ديدگان اين حادثه دلخراش، تسريع در پرداخت خسارت به مشتريان گرامي كه تحت پوشش بيمه خطرات آتش‌سوزي، زلزله ساختمان‌ها تاسيسات اداري، منازل مسكوني و يا مرهونات بانكي بانك صادرات نزد اين شركت قرار دارند را در اولويت كار مديران اين شركت برشمرد و در اين خصوص به آسيب ديدگان اطمينان خاطر داد.
متن كامل اين پيام به شرح ذيل مي باشد:

▪️▪️▪️«بسم الله الرحمن الرحيم
 درگذشت جمعي از هموطنان عزيزمان در حادثه دلخراش و غم‌بار زلزله در استان‌هاي غربي كشور را به ملت غيور و شريف ايران، بالاخص به خانواده‌هاي داغدار، تسليت عرض مي‌نمايم.
اينجانب ضمن ابراز همدردي با هموطنان آسيب‌ديده، براي بازماندگان، صبر جزيل و براي مصدومين، شفاي عاجل را از خداوند متعال خواستارم.
بيمه سرمد به زيان‌ديدگان اين حادثه اطمينان خواهد داد كه در مسير رسيدگي و پرداخت خسارت در كوتاه‌ترين زمان ممكن، از هيچ كوششي فروگذار نخواهد كرد.