اخبار پولي مالي : فرش افشار زرينه 11ميليارد و 600 ميليون تومان تسهيلات دريافت كرد
دوشنبه، 13 آذر 1396 - 12:16 کد خبر:66094
اخبار پولي مالي- شركت فرش افشار زرينه مياندوآب با تسهيلات 11 ميليارد و 600 ميليون توماني بانك صنعت و معدن دوباره آغاز به كار كرد.

به گزارش اخبار پولي مالي- عزيز بكتاش، رئيس هيت مديره شركت فرش افشار زرينه گفت: رونق مجدد فرش افشار زرينه مديون حمايت هاي تيم مديريتي مجرب و كارآمد بانك صنعت و معدن است كه با نهايت همكاري و دلسوزي سعي در راه اندازي مجدد اين واحد صنعتي داشته اند .

وي افزود: اين واحد از سال 77 آغاز به فعاليت نموده و به توليد فرش هاي ماشيني با دستگاه هاي 1200 شانه و تراكم 3600 مي پردازد.

وي خاطرنشان كرد: با گذشت زمان و فرسودگي دستگاه ها اين شركت مدتي تعطيل شد تا اينكه با تسهيلات 11 ميليارد و 600 ميليون توماني بانك صنعت و معدن جهت بازسازي و نوسازي دستگاه ها، شركت فرش افشار زرينه مياندوآب دوباره آغاز به كار كرد.

بكتاش افزود: شركت فرش افشار زرينه كه در شهرك صنعتي مياندوآب قرار دارد در ابتدا با 25 نفر نيرو به فعاليت مي پرداخته و با بازسازي و نوسازي اين واحد ميزان اشتغال به 53 نفر افزايش يافته است.

رئيس هيت مديره شركت فرش افشار زرينه بيان داشت: 80 درصد توليدات اين واحد صنعتي به مبلغ 10 ميليون دلار صادر شده است و خوشبختانه با حضور در نمايشگاه هاي بين المللي جايگاه مناسبي را در بازارهاي بين المللي پيدا كرده ايم و كشورهايي مانند عراق، ارمنستان، تاجيكستان، قزاقستان و چين بازارهاي صادراتي ما را تشكيل مي دهند.