اخبار پولي مالي : معرفي كانال‌هاي ارتباطي بانك اقتصادنوين
یکشنبه، 26 فروردین 1397 - 13:43 کد خبر:69128
اخبار پولي مالي - مشتريان بانك اقتصادنوين مي‌توانند از طريق كانال‌ها و ابزارهاي متنوع ارتباطي از آخرين اخبار بانك آگاهي پيدا كنند.

به گزارش اخبار پولي مالي- با توجه به گسترش شبكه‌هاي مجازي و استقبال هم‌وطنان از اين ابزار ارتباطي، مشتريان بانك اقتصادنوين مي‌توانند از طريق كانال‌ها و ابزارهاي متنوع ارتباطي از آخرين اخبار نخستين بانك خصوصي جمهوري اسلامي ايران آگاهي پيدا كنند.

مشتريان اين بانك مي‌توانند از طريق آدرس اينترنتي www.enbank.ir ضمن دسترسي به تارنماي اصلي اين بانك از آخرين اخبار، محصولات و خدمات، آخرين تغييرات سهام، اطلاعات شعب، بيانيه‌ها، اطلاعيه‌ها و ... اين بانك آگاهي پيدا كنند.

علاوه بر اين، كانال‌هاي اطلاع‌رساني شبكه‌هاي اجتماعي اين بانك كه در تارنماي اصلي اين بانك معرفي شده‌اند نيز از مجاري ارتباطي اين بانك با مردم و مشتريان مي‌باشند كه اخبار، رويدادها و خدمات اين بانك از اين طريق به اطلاع هم‌وطنان مي‌رسد.

علاوه بر اين موارد، كارشناسان مركز 24 ساعته ارتباط نوين نيز در تمام روزهاي هفته و ساعات شبانه روز به شماره تلفن 48031000-021 آماده اطلاع‌رساني و پاسخگويي به مشتريان و هم‌وطنان عزيز مي‌باشند.

لازم به يادآوري است هر نوع اطلاعيه، بيانيه، خبر و .... بانك اقتصادنوين از طريق مجاري فوق‌الذكر به اطلاع عموم هم‌وطنان و مشتريان عزيز خواهد رسيد.