اخبار پولي مالي : راه اندازي دو شعبه و چهار باجه جديد توسط بيمه نوين
چهارشنبه، 17 بهمن 1397 - 11:49 کد خبر:76282
اخبار پولي مالي- شركت بيمه‌نوين در راستاي توسعه خدمت‌رساني به‌موقع و مناسب به مشتريان، دو شعبه جديد و چهار باجه بيمه‌اي را همزمان با دهه‌فجر راه‌اندازي مي‌كند.

به گزارش اخبار پولي مالي- محمدرضا تمجيدي، معاون امور شعب، شبكه فروش و بازاريابي شركت بيمه نوين با اعلام اين خبر توضيح داد: گسترش خدمات و طراحي محصولات جديد؛ افزايش مشتريان و تنوع نيازهاي آنان را به دنبال دارد كه اين امر نيازمند ايجاد بسترهاي تازه است. به‌همين‌منظور و در آستانه چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي، بيمه‌نوين در شهرهاي لار از استان فارس، رفسنجان از استان كرمان، مهاباد از استان آذربايجان غربي و نيشابور از استان خراسان رضوي اقدام به راه‌اندازي چهار باجه بيمه‌اي كرده است.

وي با اعلام اينكه براساس ظرفيت هاي بازار تأسيس شعب جديد نيز در برنامه‌هاي توسعه اي شركت بيمه‌نوين قرار گرفته، تصريح كرد: طبق نيازسنجي و شناسايي پتانسيل شهرهاي مختلف با هدف تعامل هر چه بيشتر و بهتر با مشتريان و بيمه گذاران، بهينه سازي و افزايش تعداد شعب نيز جزو برنامه اصلي شركت است و به‌همين‌منظور طي روزهاي آينده، شعبه چالوس در استان مازندران و شعبه سيرجان در استان كرمان نيز افتتاح خواهند شد.

معاون امور شعب، شبكه فروش و بازاريابي بيمه‌نوين همچنين درخصوص برنامه‌هاي آتي شركت در اين حوزه خاطرنشان كرد: طبق برنامه ريزي‌هاي صورت گرفته در نظر داريم تا پايان سال با هدف افزايش كيفي و كمي خدمت رساني به مشتريان، باجه گنبد كاووس در استان گلستان را نيز افتتاح كنيم.

تمجيدي در بخش ديگري از صحبت‌هاي خود با اشاره به تحول در شيوه‌هاي بازاريابي بر اهميت تيم‌سازي و شبكه‌سازي در فروش بيمه‌هاي عمر تأكيد كرد و گفت: فروش محصولات تخصصي نيازمند برخورداري از رويكرد ويژه‌اي است، نگرشي كه علاوه بر ايجاد زمينه رشد فردي، سود مشترك و گروهي را به دنبال خواهد داشت. بيمه‌نوين نيز تلاش دارد توانمندي‌هاي فردي در بين اعضاي شبكه فروش خود را باتكيه بر راهبري آموزش محور، مديريت دانش و انتقال تجربه ارتقا دهد.

وي ادامه داد: به‌همين‌منظور و با هدف توسعه و ساماندهي فروش بيمه‌هاي عمر انفرادي، مركز تخصصي بيمه‌هاي زندگي شركت بيمه‌نوين در آذر ماه و در شهر تهران آغاز به كار كرد. توسعه اين بخش نيز جزو برنامه‌هاي اين معاونت است و به زودي خبر تأسيس دومين مركز تخصصي بيمه‌هاي زندگي بيمه‌نوين را در يكي از كلان شهرهاي كشور اعلام مي‌كنيم.

شركت بيمه‌نوين، در حال حاضر با 4٠ شعبه، 6 باجه و يك مركز تخصصي بيمه‌هاي زندگي فعاليت مي‌كند.