اخبار پولي مالي : 9 استارت‌آپ به سرمايه‌گذاران معرفي شدند
جمعه، 19 بهمن 1397 - 12:25 کد خبر:76292
اخبار پولي مالي- نوين‌‌تك با در اختيار قراردادن فضاي كار اشتراكي، سرمايه اوليه ، شبكه‌اي از مشاوران كسب‌ و كار، كارآفرينان و سرمايه‌گذاران و با برگزاري كارگاه‌ها و رويدادهاي آموزشي در حوزه كارآفريني، از تيم‌هاي نوپا تا رسيدن به مرحله جذب سرمايه و ورود به بازار حمايت مي‌كند.

به گزارش اخبار پولي مالي-به همت شتاب‌دهنده "نوين‌‌تك" و به منظور ايجاد فرصت‌هاي توسعه كسب و كارهاي نوپا دومين رويداد "Demo Day" اين شركت برگزار و تيم‌هاي راه يافته به چرخه دوم شتاب‌دهنده نوين‌‌تك براي جذب سرمايه، در مقابل سرمايه‌گذاران به ارائه كسب و كار خود پرداختند.

در اين مراسم كه با حضور  صدرهاشمي‌نژاد بنيانگذار اين بانك، رئيس و اعضاي هيات مديره شركت پرداخت نوين و شماري از سرمايه‌گذاران حقيقي و حقوقي برگزار شد 9 تيم استارتاپي كه از سال پيش در شتاب‌دهنده نوين‌‌تك مستقر و به فعاليت پرداخته‌اند به سرمايه‌گذاران معرفي شدند.

محمدرضا قبادي مديرعامل شتاب‌دهنده نوين‌‌تك در مراسم ارائه استارت‌آپ‌هاي چرخه دوم به سرمايه‌گذاران گفت: چرخه اول شتابدهنده نوين‌تك از آبان 96 آغاز شد و تا پايان خرداد 97 ادامه داشت و از مرداد ماه 97 وارد چرخه دوم شتابدهنده شديم. وي افزود: كسب و كارهايي كه امروز خود را معرفي مي‌كنند از ميان بيش از 2100 ايده و تيم انتخاب شده‌اند كه بعد از چند مرحله بررسي و ارزيابي، 9 تيم به چرخه دوم راه يافته و امروز با عبور از چالش‌هاي متعدد به مرحله ارائه به سرمايه‌گذاران رسيده‌اند.

در ادامه اين مراسم تيم‌هاي "آوافيكس" پلتفرم درخواست تعميركار لوازم ديجيتال در محل، "ارتبات" سرويس ارتباط با مشتريان بر مبناي هوش مصنوعي، "اپتيت" پلتفرم تناسب اندام، "مقوا" پلتفرم بازار چاپ، "آي كَتِل" پلتفرم پايش هوشمند سلامت دام بر مبناي اينترنت اشياء، "كلينيكت"، پلتفرم ارتباط با مشتريان كلينيك هاي پوست، مو و زيبايي، "ويلا هاب"، پلتفرم تجميع كننده اقامتگاه‌ها، "نئولايز"، پلتفرم تحليل شبكه‌هاي اجتماعي و "رَبيت" پلتفرم جمع‌آوري داده، آناليز و مصور سازي اطلاعات، به معرفي كسب و كار خود به سرمايه‌گذاران پرداختند.

پس از پايان مراسم فرصتي فراهم شد كه صاحبان ايده‌ها به گفت‌وگوي مستقيم با سرمايه‌گذاران و نيز مديران ارشد بانك اقتصادنوين بپردازند و از نزديك جزئيات مدل كسب و كار خود را مطرح نمايند.

گفتني است شتاب‌دهنده نوين‌‌تك از شركت‌هاي زيرمجموعه شركت پرداخت نوين آرين از گروه اقتصادنوين است كه به توسعه استارت‌آپ‌ها در چهار حوزه تجارت ‌الكترونيك، تكنولوژي‌‍‌هاي مالي، اينترنت اشياء و بازي‌سازي مي‌پردازد. نوين‌‌تك با در اختيار قراردادن فضاي كار اشتراكي، سرمايه اوليه ، شبكه‌اي از مشاوران كسب‌ و كار، كارآفرينان و سرمايه‌گذاران و با برگزاري كارگاه‌ها و رويدادهاي آموزشي در حوزه كارآفريني، از تيم‌هاي نوپا تا رسيدن به مرحله جذب سرمايه و ورود به بازار حمايت مي‌كند.