اخبار پولي مالي : تقدير از بانك پاسارگاد به عنوان تنها حامي مالي برتر تيم‌هاي ملي كشتي
یکشنبه، 21 بهمن 1397 - 12:38 کد خبر:76320
اخبار پولي مالي- در مسابقات بين‌المللي كشتي آزاد جام تختي در كرمانشاه از بانك پاسارگاد به عنوان تنها حامي مالي برتر فدراسيون و تيم‌هاي ملي كشتي تقدير شد.

به گزارش اخبار پولي مالي- با حضور سلطاني‌فر وزير ورزش، استاندار كرمانشاه، مسئولان استان، نمايندگان مردم در مجلس شوراي اسلامي و مسئولان فدراسيون كشتي، از بانك پاسارگاد به عنوان تنها حامي مالي برتر فدراسيون و تيم‌هاي ملي كشتي تقدير شد.

در اين مراسم از قاسمي مدير‌عامل بانك پاسارگاد كه در طول سال‌هاي گذشته در راه افتخار آفريني قهرمانان بزرگ كشتي ايران به عنوان پر افتخارترين ورزش كشور، همواره همراه و پشتيبان بوده‌اند، از سوي مسئولان فدراسيون كشتي قدرداني به‌عمل‌آمد.

در مسابقات امسال جام كشتي آزاد تختي كه در كرمانشاه برگزار شد كشورهاي ايران، آذربايجان، تركيه، روسيه، ارمنستان، مجارستان، هلند، بلاروس، قرقيزستان، گرجستان و كشتي‌گيران مدعي داخلي حضور داشتند و تيم ملي كشتي آزاد ايران بر سكوي قهرماني ايستاد و تيم‌هاي آذربايجان و قرقيزستان به ترتيب مقام دوم و سوم را كسب كردند.

شايان ذكر است بانك پاسارگاد در راستاي ايفاي مسئوليت‌هاي اجتماعي خود همواره از ورزش به ويژه كشتي ورزش ملي كشور حمايت كرده، در اين مسير پيشگام بوده و اين اقدامات را سرلوحه‌ي فعاليت‌هاي اجتماعي خود قرار داده است.