اخبار پولي مالي : سامان بيمه بدنه اتومبيل پيمايشي را راهي بازار كرد
شنبه، 29 تیر 1398 - 02:06 کد خبر:78867
اخبار پولي مالي-بيمه نامه تجهيزات الكترونيك، موبايل و تبلت به عنوان يكي از به روزترين محصولات شركت بيمه سامان در نمايشگاه الكامپ 98ارائه مي شود.

به گزارش اخبار پولي مالي-  شركت بيمه سامان در بيست و پنجمين نمايشگاه بين المللي الكترونيك، كامپيوتر و تجارت الكترونيك (الكامپ 98) حضور فعال دارد. روابط عمومي شركت بيمه سامان گزارش داد ، در اين نمايشگاه تازه ترين دستاوردهاي شركت به مخاطبان و مشتريان ارائه مي شود.
بيمه نامه تجهيزات الكترونيك، موبايل و تبلت به عنوان يكي از به روزترين محصولات شركت بيمه سامان در اين نمايشگاه ارائه مي شود.
محصول جديد شركت بيمه سامان با عنوان بيمه بدنه اتومبيل پيمايشي كه حاصل همكاري با سامانتل است، به عنوان محصولي نوآورانه در اين نمايشگاه ارائه و تشريح مي شود. امتياز انحصاري اين محصول در اختيار شركت بيمه سامان است.
بيمه سامان همچنين در الكامپ بيست و پنجم ميزبان استارت آپ ها و ايده پردازان در حوزه اينشورتك است.
اين گزارش مي افزايد، در سالن «الكام جابز» كه زمينه اي براي اتصال افراد جوياي كار با صاحبان كسب و كار‌ است نيز شركت بيمه سامان حضور فعال دارد و فرصتي را براي همكاري با استارتاپ ها و نيروهاي متخصص فراهم كرده است.
نمايشگاه الكامپ 98 از 27 تا 30 تيرماه در محل دائمي نمايشگاه بين المللي تهران برگزار و علاقمندان مي توانند از غرفه بيمه سامان، در سالن خليج فارس بازديد نمايند.