اخبار پولي مالي: اهداي نشان زرين افتخار به كاركنان درگذشته راه خدمت
دوشنبه، 7 مهر 1399 - 15:30     کد خبر: 88508

اخبار پولي مالي- با حضور مديرعامل، اعضاي هيات مديره، معاونان مديرعامل و تعدادي از مديران ارشد بانك ملت، نشان زرين افتخار به كاركنان درگذشته در اثر كرونا اهدا شد.

به گزارش اخبار پولي مالي،در مراسمي كه با هدف قدرداني و تجليل از خدمات و ايثارگري جان باختگان راه خدمت و با حضور خانواده هاي كاركنان درگذشته در اثر ابتلا به ويروس كرونا در تهران و استان ها برگزار شد، با اهداي نشان زرين افتخار از سوي مديرعامل، ياد اين عزيزان گرامي داشته شد.

محمد بيگدلي مديرعامل بانك ملت در اين مراسم كه به صورت همزمان در تهران و ۶ استان كشور با ارتباط ويديويي برخط برپا شد، درگذشت جانسوز و تاسف بار كاركنان خوب، زحمتكش وپرتلاش بانك  را در اثر ابتلا به كرونا آن هم در راه خدمت به بندگان خدا، به خانواده هاي اين عزيزان و به خانواده بزرگ بانك ملت تسليت گفت و براي درگذشتگان راه خدمت از خداوند متعال رحمت و مغفرت و براي خانواده هاي آنان صبر و سلامتي آرزو كرد.

وي همچنين با گراميداشت هفته دفاع مقدس، ياد و خاطره دلاورمردي ها و فداكاري هاي ايثارگران عرصه جهاد و شهادت را در هشت سال دفاع مقدس گرامي داشت و افزود: اين عزيزان در سال هاي جنگ در برابر دشمن تا دندان مسلح تا پاي جان مردانه ايستادند و با نثار خون پاك خود، امنيت، افتخار و اقتدار را به ملت بزرگ ايران هديه كردند.

مديرعامل بانك ملت با گراميداشت ياد امام راحل (ره) كه با مديريت بهينه خويش، جنگ را به نفع ايران به پايان رساندند، اظهار داشت: متاسفانه ويروس كرونا، باعث ايجاد دغدغه ها و نگراني هايي در بين مردم شده ولي در عين حال انسجام و همدلي را در جامعه تقويت كرده است.

وي هدف از برپايي اين جلسه را پاسداشت ايثار، گذشت و خدمات ارزشمند كاركنان بانك ملت و سربازان نظام اقتصادي كشور خواند كه جان خود را در راه خدمت از دست دادند ولي تا آخرين لحظه از خدمتگزاري به مردم دست نكشيدند.

بيگدلي، نظام بانكي را از بزرگ ترين شبكه هاي خدمات محور و از اصلي ترين اركان اقتصادي كشور خواند و افزود: در شرايط شيوع ويروس كرونا هم كاركنان بانك ها در خط مقدم قرار داشتند و با وجود شرايط سخت فعاليت، در ارائه خدمات به مردم هيچ گونه كوتاهي نكردند و اجازه ندادند تا چرخ اقتصاد كشور از حركت بايستد.

به گفته وي، بانك ها علاوه بر اين كه در پيشاني خط مقدم مقابله با تحريم ها قرار دارند در شرايط سخت كرونا هم با تمام قدرت و با ايثار و فداكاري و از خودگذشتگي كاركنان سختكوش خود نسبت به ارائه خدمات و كمك به حفظ اشتغال و توسعه اقتصادي كشور از هيچ كوششي فروگذار نكرده اند.

مديرعامل بانك ملت ادامه داد: ما در اين راه ۱۰ نفر از بهترين همكاران خود را از دست داديم كه ضايعه دردناك و بزرگي براي بانك ملت محسوب مي شود ضايعه اي كه علاوه بر خانواده هاي اين عزيزان، كل خانواده بزرگ بانك ملت را داغدار كرد.
وي خطاب به خانواده هاي كاركنان درگذشته در اثر ابتلا به كرونا گفت: آگاه باشيد كه  فداكاري ها، از خودگذشتگي ها و ايثارگري هاي اين عزيزان از سوي ملت ايران و مديران و كاركنان بانك ملت هيچ گاه فراموش نخواهد شد.

بيگدلي اضافه كرد: من به نوبه خودم و به عنوان عضو كوچكي از خانواده بزرگ بانك ملت، اعلام مي كنم كه بانك ملت خود را در غم شما شريك مي داند و هميشه در كنار شما خواهد بود زيرا شما نيز بخشي از اين خانواده بزرگ محسوب مي شويد.

وي در عين حال از مديران مناطق خواست تا مشكلات خانواده هاي درگذشتگان راه خدمت در كوتاه ترين زمان ممكن حل و فصل شود.

اميررضا شيخ مدير امور حراست و دبير كميته پدافند غيرعامل نيز در ابتداي اين جلسه، با گراميداشت هفته دفاع مقدس اظهار داشت: درگذشتگان راه خدمت، جزو افتخارآفرينان بانك ملت و سربازان نظام اقتصادي كشور بودند كه در جبهه اقتصادي كشور حتي يك دقيقه نيز خدمتگزاري خود را متوقف نكردند.

وي با تشريح اقدامات كميته پدافند غيرعامل بانك ملت در راستاي مقابله با شيوع ويروس كرونا، اعلام كرد كه تاكنون بيش از دو هزار نفر از كاركنان بانك ملت به اين بيماري مبتلا شده اند كه ۱۸۰۰ نفر بهبود يافته اند، تعدادي در حال درمان هستند و متاسفانه ۱۰ نفر از عزيزان نيز جان خود را از دست داده اند.

شيخ افزود: ما قدردان تلاش اين عزيزان هستيم و هميشه در كنار خانواده هاي آنان خواهيم بود.

علي اكبر صابريان، مدير امور اداره كل دفتر مديريت و روابط عمومي بانك ملت نيز درگذشتگان راه خدمت را عزيزترين و شريف ترين كاركنان بانك ملت خواند و ادامه داد: اين عزيزان تا پاي جان در راه خدمت رساني بي وقفه به مردم ايستادند و نام خود را جاودانه ساختند.

وي افزود: براي اولين بار در بانك ملت، نشان زرين افتخار خدمت و ارادت به ساحت ملت شريف ايران به خانواده هاي معزز اين عزيزان از دست رفته تقديم مي شود.

در اين مراسم، علاوه بر مديرعامل، محمدتقي صمدي رييس هيات مديره، مرتضي نجف عضو هيات مديره، محمود اخلاقي، محسن خوارزمي و مجيد ابراهيمي معاونان مديرعامل، زهره محمدي، اميررضا شيخ و علي اكبر صابريان مديران امور و عباس نگيمي رييس اداره كل مديريت عمليات حضور داشتند.

مديرعامل بانك ملت در پايان اين مراسم از مردم شريف ايران درخواست كرد براي حفظ سلامتي خود، خانواده هايشان و كاركنان شبكه بانكي كشور تا حد امكان از خدمات غيرحضوري استفاده كنند./ بانك ملت


پیامک - فیس بوک - تویتر
نسخه اصلی - برگشت به خبرها