ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 02:02  

دیدگاه - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  توقف معاملات بازار باز و فروش اوراق بدهی در پی کفایت نقدینگی


  اطلاع رسانی بانک ملی درباره دستور پرداخت ساتنا و پایا


  تخصیص کارآمد منابع با اعتمادبه ظرفیت کارشناسی شعب


  موزه خزانه جواهرات ملی تا اطلاع ثانوی تعطیل است


  اعلام شرایط پرداخت وام کرونا به متقاضیان فاقد بیمه


  با «بله» بورسی شوید


  قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید


  تصویب متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی


  ارائه خدمات درمان اعتیاد با هر نوع بیمه پایه


  رشد ۵ هزار واحدی شاخص


  لزوم ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتری


  وضعیت سپرده‌های بانکی در ساماندهی بازار ارز


  جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان


  بروز رسانی نرم افزار ریمای بانک توسعه صادرات


  توفیق عملکردی بانک سینا در حوزه بانکداری دیجیتالی


  قطعی یکروزه سیستم‌ها و سامانه‌های بانک سپه


  قیمت دلار به ۲۲ هزار و ۵۰ تومان رسید


  باید به صورت جدی به بخش تعاون توجه کنیم


  اعلام نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی و برگزاری حراج جدید


  فرصت ثبت‌نام تسهیلات کرونا تا ۲۵ تیر تمدید شد


  دیدگاه  

چند نکته مهم درباره بازار ارز چند نکته مهم درباره بازار ارز
اخبار پولی مالی- بانک مرکزی دخالت هدفمند خود در بازار را به تشخیص خود و با در نظر گرفتن مصالح عالیه اقتصادی کشور اعمال خواهد کرد.
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 10:03

بازار سرمایه + اخبار پولی مالی + اخبار بورس + معاملات + تفاهم نامه + بورس تهران +سوپر مارکت مالی +  فرابورس + بورس کالا علت صعود شاخص بورس و واقعیت اقتصاد کشور
اخبار پولی مالی- آنچه ارزشمندی بازار سرمایه یا بورس اوراق بهادار را، موجب می‌شود به کار گیری پول برای تبدیل آن به کالای سرمایه‌ای و سرانجام، تولید کالا و خدمت است که بازار حقیقی کالا را پر رونق و افزایش قیمت‌ها را مانع و حفظ و حتی افزایش اشتغال را تحت شرایطی میسور می‌نماید.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 16:45

بازار سرمایه + اخبار پولی و مالی + اخبار بورس + پاندمی کرونا ارزیابی تأثیر پاندمی کرونا بر بازار سرمایه
اخبار پولی مالی-در بازارهای مالی شاهد وقوع رخدادهایی هستیم که از برخی از آن‌ها به عنوان «رخدادهای غیرمنتظره» و از برخی دیگر به عنوان «تهدید نادیده گرفته شده» یاد می‌شود. در ادبیات مالی مورد اول را «قوی سیاه» و مورد دوم را «کرگدن خاکستری» نامگذاری کرده‌اند.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 12:00

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + کاهش سود بانکی 6 پاسخ کوتاه به 6 پرسش روز
اخبار پولی مالی- کاهش سود بانکی یکی از بهترین کارها در هر شرایطی و برای هر اقتصادی است ، به شرط آنکه نرخ تورم هم در آن اقتصاد کنترل شده و به نزدیک صفر میل کند.
شنبه، 14 تیر 1399 - 15:30

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + حذف صفر ها انقباظ پولی پیش نیاز حذف صفر ها
اخبار پولی مالی- هدف‌گذاری تورمی دارای ابعاد گسترده‌ای است که مهمترین آن بعد حقوقی است که به اعتبار و پاسخ‌گو بودن بانک مرکزی برمی‌گردد.
شنبه، 14 تیر 1399 - 15:09

بانک صنعت و معدن + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + نهادی بانک‏های تخصصی الزامات نهادی بانک‏های تخصصی در کمک به بخش صنعت و معدن
اخبار پولی مالی- یکی از ارکان زیست بوم کارآفرینانه برای حمایت و تسهیل در تحقق جهش تولید در کشور، نظام تامین مالی و در راس آن بانک‏های تخصصی و توسعه ای است.
سه شنبه، 10 تیر 1399 - 12:01

بانک صنعت و معدن + اخبار پولی مالی + جهش در صنعت و معدن + زیست‌ بوم جهش در صنعت و معدن؛ توسعه همه‌جانبه بر پایه زیست‌ بوم
اخبار پولی مالی- سال جاری براساس منویات مقام معظم رهبری به سال جهش تولید مزین شده است، جهشی که به‌فرموده ایشان می‌بایست باعث ایجاد تغییرات ملموس مثبت در زندگی مردم شود.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 13:23

بانک دی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + بورس + بیمه های زندگی رابطه بازدهی بورس و بیمه های زندگی اندوخته دار
اخبار پولی مالی-با توجه به شرایط حاکم بر جامعه در حال حاضر سرمایه­ گذاری­ های بلند مدت جذابیت خود را از دست داده و عملا اکثر سرمایه­ گذاران چه خرد و چه کلان به دنبال کسب بازدهی کوتاه مدت و ایجاد سود بیشتر روش های سرمایه گذاری کوتاه مدت می ­باشند.
دوشنبه، 9 تیر 1399 - 13:19

"شرکت های بیمه ، مسئول اجرای صحیح ماده 24 قانون شخص ثالث" "شرکت های بیمه ، مسئول اجرای صحیح ماده 24 قانون شخص ثالث"
اخبار پولی مالی- پیرو انتشار اخباری مبنی بر تخلف برخی شرکت های بیمه در محاسبه جریمه دیرکرد تمدید بیمه نامه شخص ثالث موضوع ماده 24 قانون بیمه شخص ثالث مصوب مجلس شورای اسلامی و طرح این پرسش از سوی رسانه ها سکوت یا عدم سکوت صندوق تأمین خسارتهای بدنی در قبال محاسبه جریمه دیرکرد در بیمه­ نامه ­های کوتاه مدت شخص ثالث؛ جباری مدیرعامل صندوق تامین خسارت بدنی ضمن تقدیر از احساس مسئولیت و دقت نظر رسانه های تخصصی بیمه به موضوع طی یادداشتی نسبت به تبیین نحوه اجرای ماده 24 توضیحاتی را اظهار داشتند، در پی می آید:
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 13:31

بانک صنعت و معدن + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + اصناف + کسب و کار نقش اصناف در نوسازی مدل های کسب و کار تأثیرگذار است
اخبار پولی مالی- تشکل‌های صنفی و اصناف به دلیل تکمیل حلقه تولید تا مصرف کالاها و خدمات، نقش و اهمیت زیادی در رشد و توسعه اقتصادی کشور و تحقق پویایی اقتصاد مردمی دارند.
یکشنبه، 1 تیر 1399 - 12:24

بانک صنعت و معدن + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + بانکداری دیجیتال + تسهیلات + صنعتگران + تولید کنندگان گرایش کارآفرینانه در سازمان: ارزش آفرینی برای مشتریان
اخبار پولی مالی- کارآفرینانه با رویکرد کارآفرینی دارای دو مفهوم متفاوت است. کارآفرینی علاوه بر اشاره به ایجاد یک کسب ‌و کار یا یک سازمان جدید، بر مفهوم محتوایی تأکید داشته و به این سؤال که "به چه کسب ‌و کاری باید وارد شویم" پاسخ می‌دهد.
یکشنبه، 25 خرداد 1399 - 12:46

بانک انصار + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + کاهش نرخ سود برای پیروزی در جنگ اقتصادی امکانات ذاتی کشور را جدی بگیریم
اخبار پولی مالی- همه ما می­دانیم کشور عزیزمان ایران به رغم داشتن ظرفیت‌های مطلوب ذاتی از شاخص‌های مطلوب اقتصادی بهره‌مند نیست.
سه شنبه، 20 خرداد 1399 - 14:21

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + تورم هدف + تورم ۲۲درصدی نقدی بر «تورم هدف» ۲۲درصدی
اخبار پولی مالی- هدف‌گذاری تورم معمولاً به عنوان رژیم سیاستی موفق در دنیای سیاست‌گذاری شناخته می‌شود و خوش‌بینانه است اگر تصور کنیم بازی با نرخ بهره سیاستی در ایران به‌سادگی باعث مهار تورم خواهد شد.
چهارشنبه، 14 خرداد 1399 - 11:17

بانک رفاه + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + الزام بانکداری الکترونیکی امنیت؛ الزام بانکداری الکترونیکی
اخبار پولی مالی- تغییر سبک زندگی اجتماعی و وابستگی روز افزون بشر به فن آوری های نوین، اتخاذ رویکردهای مبتکرانه در ارائه خدمات مالی که پایه و اساس ارتباطات اجتماعی عصر حاضر در حوزه های مختلف کسب و کار به شمار می روند را یک ضرورت اجتناب ناپذیر عنوان کرد.
یکشنبه، 11 خرداد 1399 - 13:51

صندوق دارا یکم، مدیریت ریسک و تخصیص نقدینگی در نااطمینانی بازارها صندوق دارا یکم، مدیریت ریسک و تخصیص نقدینگی در نااطمینانی بازارها
اخبار پولی مالی- اقتصاد بزرگ ایران، شرایط ویژه‌ای را تجربه می‌کند که در طول دهه‌های اخیر، در نوع خود بی‌سابقه بوده است.
سه شنبه، 6 خرداد 1399 - 13:10

مفاسد اقتصادی + اختلاس + اخبار پوبلی مالی + قوه قضاییه + مجلس + تورم + دولت + بانک مرکزی سریال تمام نشدنی انواع مفاسد اقتصادی
اخبار پولی مالی- سریال محاکمات مفسدان اقتصادی و اختلاسگران که حالا مدتی است لقب سلطان به آنها داده شده، از آن سریال‌هایی است که با وجود مجازات‌های سنگینی که تا حد اعلام دادگاه برای بعضی از مفسدان صادر می‌کنند، نمی‌توان نقطه پایانی برای آن متصور بود.
سه شنبه، 6 خرداد 1399 - 10:40

اتاق تعاون + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + کرونا + تفاهم‌نامه +جهش تولید جهش تولید همراه با توسعه پایدار اقتصاد تعاونی
احبار پولی مالی- جهش تولید ایجاد نسل تازه از نظام های تولید پایدار ثروت است که همه شاخص های اقتصادی و اجتماعی را چند پله ارتقا می دهد و با رویکردهای موجود هم متمایز است.
سه شنبه، 30 اردیبهشت 1399 - 08:53

اتاق تعاون + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + کرونا + مواد اولیه بررسی خسارات بحران کرونا و پیشنهادات ۱۳گانه به دولت
اخبار پولی مالی- با توجه به دامنه خسارات وارده از بحران ویروس کرونا که بسیار عمیق و وسیع ارزیابی شده، تقاضا که منشاء تولید و عرضه محسوب می شود، به یکباره برای بسیاری از کالاها و خدمات متوقف شده و چنانچه این توقف در دوره زمانی چند ماهه استمرار یابد , موجب بهم ریختگی و از هم پاشیدگی اقتصاد می شود.
چهارشنبه، 17 اردیبهشت 1399 - 13:11

 دنیای امروز و ارتباطات نیازمند باورهای دیجیتال است دنیای امروز و ارتباطات نیازمند باورهای دیجیتال است
اخبار پولی مالی- تحولات تکنولوژی در حوزه ارتباطات و روابط‌عمومی می‌بایستی موجب ایجاد باور و افزایش اثرگذاری روابط‌عمومی‌ها در تمامی ارکان‌های حاکیمتی و سازمانی شود.
چهارشنبه، 10 اردیبهشت 1399 - 17:11

بانک ملی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + بانکداری غیرحضوری + کرونا «کرونا» و یادآوری لزوم تقویت بانکداری غیرحضوری
اخبار پولی مالی- «ویروس کرونا» همه جهانیان را در بهت فرو برد. پدیده ای که همه اجزای زندگی روزمره انسان ها را تحت تاثیر قرار داد و حتی نفس کشیدن را تنها با ماسک و تجهیزات خاص امکان پذیر نمود.
دوشنبه، 8 اردیبهشت 1399 - 14:23

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + سفته و برات + نرخ سود بانکی + کرونا + بانک پارسیان مقابله با کرونا و توجیه کاهش نرخ سود بانکی
اخبار پولی مالی- همواره بالا بود نرخ سود بانکی به عنوان یک عامل مهم در ترسیم شرایط کلان اقتصاد ایران مورد توجه اقتصاددانان بوده و بیشتر صاحبنظران اقتصادی ریشه پدیده تورم توأم با رکود در بیشتر سال‌ها را مرهون پرداخت بهره بالا به سپرده اشخاص حقیقی و حقوقی می‌دانند.
چهارشنبه، 3 اردیبهشت 1399 - 12:22

لزوم خروج اقتصاد از بن بست لزوم خروج اقتصاد از بن بست
اخبار پولی مالی- انتظار می رود با واقعی تر شدن قیمت ارز در بازار داخلی در کنار کاهش قدرت برابری ریال در برابر ارزهای خارجی، توجیه اقتصادی واردات کالایی کاهش و در مقابل تولید داخلی تقویت شود. این امر می تواند نقطه شروع اصلاح سیستم ناکارآمد اقتصاد رانتی ما باشد.
یکشنبه، 24 فروردین 1399 - 18:42

اتاق تعاون + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + کرونا + تفاهم‌نامه توجه به اقتصاد مقاومتی و اقتصاد مردمی راهکار مقابله با تبعات اقتصادی ویروس کرونا
اخبار پولی مالی- کرونا صرفاً یک بحران در حوزه سلامت نیست بلکه تهدیدی جدی برای اقتصاد جهانی است و ادامه دار شدن این ویروس مساوی با وقوع رکود در سطح جهان است. هم چنان که تا کنون نیز آثار منفی آن نمایان شده است. بنابراین نیاز است با این بحران آگاهانه برخورد شده و با انجام مطالعات پیمایشی، میزان آسیب پذیری در بخش های مختلف بررسی شود.
یکشنبه، 24 فروردین 1399 - 15:51

بازار سرمایه+ اخبار پولی و مالی+ اخبار بورس + شاخص + توسعه بورس مدیریت در روزهای سخت اقتصاد ملی
اخبار پولی مالی- مرداد ۱۳۹۵ سازمان بورس و اوراق بهادار به استقبال حضور سکانداری رفت که به دنبال درانداختن طرحی نو در بورس کشور همنوا با آموزش های آکادمیک و فعالیت های روزمره بازار سرمایه کشور بود. طرحی که قدم به قدم با همراهی و همدلی اهالی بازار سرمایه اجرا شد و توفیق آن به جایی رسید که بازار سرمایه به تدریج به بازار اول سرمایه گذاری در کشور تبدیل شد.
یکشنبه، 24 فروردین 1399 - 15:28

کارآفرینی + اخبار پولی مالی + جهش تولید + تحول اقتصادی + وضعیت تحریمی کارآفرینی سازمانی عاملی مهم در تحقق شعار “جهش تولید”
اخبار پولی مالی- جهش تولید نیازمند تقویت رفتارهای کارآفرینی سازمانی در شرکتهای تولیدی و اتخاذ ساز و کارهای حمایتی توسط نهادها از تولیدکنندگانی است که دارای گرایش به کارآفرینی هستند و این موضوع با توجه به ضرورت برون‌رفت از وضعیت تحریمی و ایجاد تحول اقتصادی برای تحقق شعار جهش تولید و دستیابی به رشد اقتصادی پایدار بسیار مهم و حیاتی است.
دوشنبه، 18 فروردین 1399 - 23:13

همه ما در برابر جامعه مسئولیم! همه ما در برابر جامعه مسئولیم!
اخبارپولی مالی-شیوع بیماری کرونا باعث شد دولت شرایط سختگیرانه‌تری را برای تردد مردم و همچنین خدمات رسانی کسب و کارها در نظر بگیرد و بر همین اساس شعب بانکها در هفته آینده به صورت محدود به مشتریان خدمات رسانی خواهند کرد.
جمعه، 8 فروردین 1399 - 19:13

آمادگی صنعت بیمه در حمایت از "جهش تولید" آمادگی صنعت بیمه در حمایت از "جهش تولید"
اخبار پولی مالی-امروز رسالت بزرگ بیمه گران طراحی محصولاتی در حمایت از جهش تولید است تا با پوشش ریسک های موجود از دغدغه های اهالی تولید و صنعت گران بکاهد.
شنبه، 2 فروردین 1399 - 22:57

بازار سرمایه+ اخبار پولی و مالی+ اخبار بورس + کارگزاری بورس بیمه ایران روندی صعودی ولی ناهمگن و پرفراز و نشیب بازار سرمایه
اخبارپولی مالی- از حیث فاکتورهای اقتصادی، چند عامل موثر بر روند بازار هستند که به طور سنتی تحلیل می ‌شوند. بودجه، قیمت کامودیتی و نرخ ارز عواملی هستند که همواره مورد اشاره‌ اند و در یادداشت ‌های و مصاحبه ‌های مختلف مورد واکاوی قرار می‌ گیرند.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 13:18

 شعب بانک ها؛ یکی از شاهراه های انتقال ویروس کرونا شعب بانک ها؛ یکی از شاهراه های انتقال ویروس کرونا
بانک ها در مسیر جریانات اقتصادی و اجتماعی کشور و شهروندان آن نقش اساسی ایفا می کنند به واسطه حضور و درگیری مستمر و بسیار زیاد اقشار مختلف جامعه با آنها، امروز در بانکها شاهد نقش و تاثیری جدید و البته نامطلوب هستیم و آن تبدیل شدن به یک شاهراه برای انتقال ویروس کرونا است.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 12:36

رشد ۶.۱ درصدی عملکرد کارگاه‌های بزرگ صنعتی رشد ۶.۱ درصدی عملکرد کارگاه‌های بزرگ صنعتی
اخبار پولی مالی- عملکرد سه ماهه سوم ۹۸ کارگاه‌های بزرگ صنعتی حاکی از یک رشد ۶.۱ درصدی نسبت به فصل سوم سال ۹۷ دارد.
جمعه، 23 اسفند 1398 - 10:58

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار