ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    شنبه، 29 تیر 1398 - 07:11  

دیدگاه - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  آسماری 70 ریال سود بین سهامدارن تقسیم کرد


  بیمه کارآفرین ده میلیارد تومان سود شناسایی کرد


  سامان بیمه بدنه اتومبیل پیمایشی را راهی بازار کرد


  صورت های مالی بیمه نوین تصویب شد


  آمادگی بیمه سرمد در جبران خسارات آتش‌سوزی میدان حسن آباد


  پرداخت ارز به بیش از 31 هزار زائر سرزمین وحی


  رشد ۵۲۲ واحدی شاخص بورس


  زیان هر سهم "خودرو" افزایش یافت


  سود هر سهم "ذوب" افزایشی بود


  مقاوم سازی اقتصاد داخلی از طریق رونق تولید میسر می شود


  قیمت سکه به ۳ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان رسید


  فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری در بانک کشاورزی


  بیمه مرکزی شرکت سایپا را تحریم داخلی کرده است


  بانک ملی باید نیاز مشتریان را بشناسد و بر اساس نیاز مشتری گام بردارد


  ​عبور «وبصادر» از زیان در تحلیل‌های فعالان بازار سرمایه


  صورت‌های مالی بیمه البرز تصویب شد


  همکاری بانک تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی


  بهای جهانی طلا ریزش کرد


  واریز یارانه نقدی تیر؛ امشب


  رئیس صندوق بین المللی پول استعفا کرد


  دیدگاه  

شفافیت در عملکرد را به گفتمان درون‌سازمانی تبدیل کنیم شفافیت در عملکرد را به گفتمان درون‌سازمانی تبدیل کنیم
اخبار پولی مالی- عدم شفافیت صورت‌های مالی، مشکلات حقوقی و قانونی را برای خیلی از مؤسسات پولی و اعتباری بوجود آورده که حتی منجر به بسته‌شدن نمادهای آنها در بورس شده یا صورت‌های مالی شان مورد تأیید سازمان حسابرسی و بانک مرکزی قرار نگرفته
دوشنبه، 24 تیر 1398 - 15:35

"فصل حساب کتاب" "فصل حساب کتاب"
اخبار پولی مالی- "پذیرش ریسک‌های نامطلوب، عامل وجود زیان و عدم نقدینگی درصورت های مالی بیمه ها"
شنبه، 22 تیر 1398 - 15:04

رونق تولید؛ هدف همگانی رونق تولید؛ هدف همگانی
اخبار پولی مالی- دستیابی به منابع مالی لازم برای انجام فعالیت‌های اقتصادی در ایرانِ امروز به رویا و آرزویی کمتر دست‌یافتنی تبدیل شده است.
سه شنبه، 11 تیر 1398 - 14:49

خسرویی که به دریا زد خسرویی که به دریا زد
اخبار پولی مالی- استاد روابط عمومی، خسرو رفیعی بعد از سالها تلاش از بانک پاسارگاد خداحافظی کرد.
دوشنبه، 3 تیر 1398 - 16:49

روند نزولی ضریب سود بیمه گری در ایران روند نزولی ضریب سود بیمه گری در ایران
اخبار پولی مالی- ضریب سود بیمه گری که از تقسیم سود فعالیت بیمـه گـری بـه درآمـد حـق بیمـه سـهم نگهداری بدست می آید، در اکثر شرکت های بیمه روندی نزولی داشته است در واقع به جـز شـرکت هـای معلـم، سینا و دی دیگر شرکتها با تضعیف وضعیت سوددهی در فعالیت های بیمه گری مواجـه شـده انـد و شـرکت هـای بیمه نسبت به سالهای گذشته از ضریب سود بیمه گری کمتری برخوردار هستند یکی از موضوعات مهم و چالشی صنعت بیمه، مبحث سـود آوری فعالیت بیمه گری است که به دلیل زمان بر بودن پروسه های سرمایه گزاری و پرداخت خسارت با دیگر بخش های اقتصادی تفاوت دارد و در دوره های زمانی 5 ساله می توان سود واقعی این بخش را به دست آورد.
سه شنبه، 7 خرداد 1398 - 14:56

بیمه با استیکر منتقل نمی شود بیمه با استیکر منتقل نمی شود
اخبار پولی مالی- به وجود آوردن « احساس نیاز»، « نشانه» و یا حتی- مطابق با رسم زمانه ی امروز- تعریف و تبیین یک «ابرواقعیت یا وانموده » ای که بیمه ای باشد، قابل پذیرش باشد، جذاب باشد ، شنیدنی باشد، دیدنی باشد و خواندنی باشد ، ضرورتی بایسته است که برای اهالی صنعت بیمه، از نان شب هم واجب تراست.
شنبه، 4 خرداد 1398 - 16:04

"برای مردم موهبت باشیم نه هزینه" "برای مردم موهبت باشیم نه هزینه"
اخبار پولی مالی- همواره مهمترین دغدغه رهبری در دیدار مسئولین بخش سلامت این بوده است " کاهش سهم مردم از هزینه های درمان تا آنجا که بیمار جز رنج بیماری، دغدغه و رنج دیگری نداشته باشد".
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 16:07

برای تولید یک برگ کاغذ، چه مقدار هزینه می شود؟ برای تولید یک برگ کاغذ، چه مقدار هزینه می شود؟
اخبار پولی مالی- در حال حاضر قیمت هر برگ کاغذ A4 که به طور معمول در نظام اداری کشور و یا میان عموم مردم استفاده می شود، 100 تومان است. اگر هر ایرانی روزانه فقط یک برگ کاغذ به سطل زباله بیاندازد، روزانه 8.5 میلیارد تومان هدررفت فقط در این بخش خواهیم داشت.
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 04:04

تعاونی‌ها و روابط عمومی - ضرورت رفتار حرفه‌ای در عصر ارتباطات تعاونی‌ها و روابط عمومی - ضرورت رفتار حرفه‌ای در عصر ارتباطات
اخبار پولی مالی- کار تعاونی به مردم ایمان، خودآگاهی، اعتمادبه‌نفس، شکیبایی و استقامت می‌دهد. از آنان افرادی مسئول می‌سازد، عنصر انسانی را برای جامعهٔ متحول تعاونی، برای جهان همراهی و مسالمت و نه دیار مخاصمت پرورش می‌دهند.
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1398 - 16:07

فرابورس + اخبار پولی مالی + اخبار بورس +قانونگذاری هدفمند +  هدایت نقدینگی قانونگذاری هدفمند و هدایت نقدینگی به بورس
اخبار پولی مالی- همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و برنامه‌های پیش روی سیاستگذاران در هر کشوری چگونگی هدایت نقدینگی به‌«تولید» به‌عنوان اساسی‌ترین بخش اقتصاد است؛ چراکه از منظر تاریخی مسیر توسعه از فعالیت‌های تولیدی می‌گذرد و این فاکتور بنیادین به‌عنوان مهم‌ترین عامل رشد و شکوفایی اقتصادی در کشورها عمل می‌کند.
یکشنبه، 22 اردیبهشت 1398 - 11:20

"چالش های نیروی انسانی در ادغام بانک ها" "چالش های نیروی انسانی در ادغام بانک ها"
اخبار پولی مالی- یکی از معایبی که ادغام های بانکی دارد این است که کارکنان بانک های مشمول ادغام بیکار شده و تعدادی از مشاغل از دست برود.ادغام ها در مناطقی که ناامیدی به فعالیت اقتصادی زیاد می شود، یا درجایی که بیکاری زیاد است، می تواند نگرانی بیشتری را باعث شود.
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1398 - 17:17

 رویکرد اقتصادی + اخبار پولی مالی + قیمت گذاری +ماشین اسقاطی + صادر کنندگان ماشین اسقاطی و منافع زنگ زده
اخبار پولی مالی- رویکرد اقتصادی جدید دستگاه های نظارتی نیز موظف شده اند تا بر فعالیت های خود بیفزایند. این دستگاه ها وظیفه دارند تا از فعالیت بخش ها و فعالان اقتصادی در چارچوب های هدف گذاری شده برای واردات، صادرات، توزیع و قیمت گذاری و حتی مصرف، اطمینان خاطر کسب کنند.
سه شنبه، 10 اردیبهشت 1398 - 15:44

اقتصاد هوشمند، ابر فرصت پیش روی اقتصاد کشور اقتصاد هوشمند، ابر فرصت پیش روی اقتصاد کشور
اخبار پولی مالی- اقتصاد هوشمند، ابر فرصت پیش روی اقتصاد کشور وزیر امور اقتصادی و دارایی طی یادداشتی با اشاره به اینکه تحقق اقتصاد هوشمند، یکی از ستون های برنامه وی در وزارت اقتصاد است، از آن به عنوان یک ابر فرصت پیش رو برای اقتصاد کشور یاد کرد.
دوشنبه، 9 اردیبهشت 1398 - 17:33

توسعه سازوکارهای مدیریت ریسک در بازار سرمایه توسعه سازوکارهای مدیریت ریسک در بازار سرمایه
اخبار پولی مالی- در سال های اخیر اقدامات ارزشمندی در زمینه ارتقاء سطح شفافیت شرکت های پذیرفته شده در بورس از طریق ارائه الزامات رعایت شفافیت اطلاعاتی و رتبه بندی شرکت ها بر اساس شفاف سازی اطلاعات صورت پذیرفته و نقطه عطف این حرکت را می توان، صدور مجوز تأسیس و فعالیت شرکت های رتبه بندی اعتباری و آغاز توسعه صنعت رتبه بندی اعتباری در ایران توسط و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار بیان نمود.
شنبه، 7 اردیبهشت 1398 - 14:44

صنعت بیمه در بوته نقد صنعت بیمه در بوته نقد
اخبار پولی مالی- علیرغم وعده حذف مالیات ارزش افزوده برمحصولات بیمه ای همچنان در سال گذشته ازفروش انواع بیمه‌نامه‌ها عوارض و مالیات اخذ گردید و سهم‌خواهی بعضی از سازمان‌ها و نهادها از بیمه شخص ثالث باعث افزایش قیمت تمام‌شده‌ محصولات بیمه‌ای و کاهش تقاضا برای خرید بیمه گردید .
شنبه، 7 اردیبهشت 1398 - 11:40

«نقدینگی» و درس همبستگی مردمی در سیل «نقدینگی» و درس همبستگی مردمی در سیل
اخبار پولی مالی- «نقدینگی» و درس همبستگی مردمی در سیل از ابتدای سال جدید، مناطق زیادی از کشور درگیر مساله سیل شده است و آسیب های فراوان ناشی از آن بر هیچ کس پوشیده نیست.
سه شنبه، 3 اردیبهشت 1398 - 14:57

درس‌هایی از آتش سوزی کلیسای نوتردام درس‌هایی از آتش سوزی کلیسای نوتردام
اخبار پولی مالی- آماده بودن و مدیریت ریسک‌های این چنینی از مهم‌ترین اقداماتی هست که باید در مورد این آثار و شاهکارهای هنری صورت بگیرد چرا که حتی در صورت بیمه بودن این بناهای تاریخی و فرهنگی و پرداخت هر میزان خسارت از سوی بیمه گران جبران زیان‌های وارده در سطح ملی انجام نخواهد شد.
سه شنبه، 27 فروردین 1398 - 15:07

تجمیع خسارت در پوشش حوادث فاجعه‌آمیز تجمیع خسارت در پوشش حوادث فاجعه‌آمیز
اخبار پولی مالی-اگر شرکت‌های بیمه بتوانند یکپارچگی این سیل در سراسر کشور را با توجه به علت و زمان آن ثابت نمایند امکان در نظر گرفتن آن به‌عنوان یک خسارت در کلیه پهنای جغرافیایی ایران وجود دارد.
دوشنبه، 26 فروردین 1398 - 15:24

ارز+ بانک مرکزی+ اخبار بانک+ اخبار پولی مالی +  صرافی ها + پولی ملی + دولت بازار ارز نیاز به اعتماد سازی دارد
اخبار پولی مالی- دولت وثیقه حفظ ارزش پول ملی است و اگر این وثیقه نتواند کارکرد خود را حفظ کند، می‌تواند موجب بی‌اعتباری کل دولت شود و به همین دلیل بانک مرکزی قوی، مستقل و حرفه‌ای در حقیقت پشتوانه اعتباری دولت و حتی کل دولت است.
جمعه، 23 فروردین 1398 - 11:28

رونق تولید، راه خلاصی کشور از تکانه های تهدید آمیز اقتصادی رونق تولید، راه خلاصی کشور از تکانه های تهدید آمیز اقتصادی
اخبار پولی مالی- رونق تولید، راه خلاصی کشور از تکانه های تهدید آمیز اقتصادی* مقام معظم رهبری در ادامه تدابیرشان به منظور افزایش قدرت اقتصادی کشور، شعار امسال را نیز با محور «اقتصاد» انتخاب فرمودند.
دوشنبه، 19 فروردین 1398 - 15:17

تشریح بیماری هلندی در اقتصاد کشورها تشریح بیماری هلندی در اقتصاد کشورها
اخبار پولی مالی- به محض اینکه فصل افزایش درآمد خاتمه پیدا کند افزایش قیمت در بخش‌هایی که تا آن زمان به صورت مصنوعی قیمت پایینی داشتند با سرعتی فزآینده رخ خواهد داد.
یکشنبه، 26 اسفند 1397 - 18:03

مساله استارت اپ ها عدم آشنایی با تخصص مالی است مساله استارت اپ ها عدم آشنایی با تخصص مالی است
اخبار پولی مالی- استارت آپ ها به فراخور موضوع، با مسایل متفاوتی روبرو هستند اما مساله مالی موضوعی است که موفقیت و یا شکست آنها را تعیین می کند؛ شکست بسیاری از استارت آپ های خوب به دلیل وجود ضعف در تخصص مالی بوده است.
چهارشنبه، 22 اسفند 1397 - 15:40

اﻧﺘﺨﺎبﻫﺎی ﭘﯿﭽﯿﺪه ﺻﻨﻌﺖ ﺑﯿﻤﻪ اﻧﺘﺨﺎبﻫﺎی ﭘﯿﭽﯿﺪه ﺻﻨﻌﺖ ﺑﯿﻤﻪ
اخبار پولی مالی- درک اﯾﻨﮑﻪ روﯾﺪاد اﻧﺘﺨﺎﺑﺎت دﺑﯿﺮ ﮐﻞ ﻧﯿﺰ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻫﺮ ﭘﺪﯾﺪه اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ دﯾﮕﺮ در زﻣﯿﻨﻪ ای از ﺳﺎﺧﺘﺎر ﺷﺒﮑﻪ ﻫﺎی ارﺗﺒﺎﻃﯽ، ﺗﻌﺎﻣﻞ ذی ﻧﻔﻌﺎن، ﭘﻮﯾﺎﯾﯽ ﻫﺎی ﻗﺪرت و زﻣﯿﻨﻪ(ﺷﺮاﯾﻂ ﻋﻤﻮﻣﯽ ﮐﺴﺐ و ﮐﺎر و ﻣﺘﻐﯿﺮﻫﺎی و روﻧﺪ ﻫﺎی ﮐﻼن ﺳﯿﺎﺳﯽ، اﻗﺘﺼﺎدی و اﺟﺘﻤﺎﻋﯽ) ﺷﮑﻞ ﻣﯽ ﮔﯿﺮد در ﻧﮕﺮش، اﻧﺘﺨﺎب و رﻓﺘﺎر ﻣﺎ ﻧﺴﺒﺖ ﺑﻪ اﯾﻦ ﭘﺪﯾﺪه راﻫﮕﺸﺎ ﺧﻮاﻫﺪ ﺑﻮد.
یکشنبه، 12 اسفند 1397 - 14:04

اتاق تعاون + اخبار پولی مالی +  اخبار تفاوت‌های فروشگاه تعاونی با سایر فروشگاه‌ها
اخبار پولی مالی- برای روبه‌رو شدن با نیازمندی‌های خرید، انبارداری و فروش به مقیاس وسیع، نهضت تعاون نیازمند به این است که تغییراتی در سازمان خود ایجاد نماید.
شنبه، 11 اسفند 1397 - 12:00

روابط عمومی و استراتژی تمرکز بر ارزش‌ها روابط عمومی و استراتژی تمرکز بر ارزش‌ها
اخبار پولی مالی- استراتژی یک سازمان مشخص می‌کند که سازمان چگونه می‌خواهد برای سهامداران، مشتریان و شهروندان ارزش‌آفرینی نماید.
دوشنبه، 6 اسفند 1397 - 15:37

مدیریت+ارزش+ارزش مدیریت+مدیریت اقتصاد+اقتصادی+اقتصاد کشور روابط عمومی و استراتژی تمرکز بر ارزش ها
اخبار پولی مالی - مفهوم ارزش در مدیریت با مفهومی که ما عموماً از ارزش به معنای ارزش‌های اخلاقی در ذهن داریم تفاوت دارد. قلب هر تصمیم، حرکت، ارتباط، فعالیت، کسب‌وکار و اقتصاد هر کشور، ایجاد ارزش است.
دوشنبه، 6 اسفند 1397 - 05:19

لزوم کوتاه شدن دست دولت از بازارسرمایه لزوم کوتاه شدن دست دولت از بازارسرمایه
اخبار پولی مالی- سیاستگذاران باید توجه داشته باشند بازارسرمایه به دلیل کارایی بالاتر و شفافیت و فساد کم‌تر بهترین راه توسعه تامین‌مالی بلندمدت است.
شنبه، 27 بهمن 1397 - 18:05

تعاون + اخبار پولی مالی + اقتصاد تعاونی+پادزهر +گران‌فروشی اقتصاد تعاونی پادزهر گران‌فروشی
اخبار پولی مالی- در حال حاضر گاهی قیمت تمام شده تولید در مرحله مصرف و مسیر توزیع تا چند برابر افزایش قیمت دارد که در بازارهای میوه و کالاهای وارداتی و صادرات غیر هدفمند دیده می شود.
دوشنبه، 15 بهمن 1397 - 03:04

بانک ملی + حسین زاده + بانکداری الکترونیک + استارت آپ + بانکداری مجازی + برد برد + اخبار پولی مالی بازی برد- برد استارت آپ ها و نظام بانکی
اخبار پولی مالی - توسعه بانکداری الکترونیکی، ایجاد مفهوم بانکداری مجازی و گذار از بانکداری سنتی به بانکداری مدرن، همه در گروی همکاری نزدیک نظام بانکی با استارت آپ هاست.
پنجشنبه، 11 بهمن 1397 - 04:46

بیمه سینا + اخبر پولی مالی + اخبار بیمه + ریسک + نقدینگی + توانگری مالی "آئین نامه توانگری ، توان ندارد"
- عدم توجه به ریسک نقدینگی ونرخ گذاری غیرحرفه ای منجر به زیانده شدن صنعت بیمه شده است چرا در اغلب شرکت‌های بیمه میزان سود عملیاتی منفی است ، چیزی که باعث تشدید ریسک نقدینگی شده لست ارزان‌فروشی است که باعث کاهش نقدینگی موسسات بیمه شده است ودرآیین نامه نیازاست که به این ریسک توجه بیشتری شود.
شنبه، 6 بهمن 1397 - 11:46

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار