ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    جمعه، 24 آبان 1398 - 08:42  

دیدگاه - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  قیمت سکه به ۴ میلیون و ۲۵ هزار تومان رسید


  گسترش همکاری بیمه آسیا و بانک تجارت


  بیمه سینا افزایش سرمایه می دهد


  قیمت طلا اندکی تغییر کرد


  چین ارز دیجیتال خود را عرضه می‌کند


  قطار گردشگری کویر راه‌اندازی شد


  شفافیت و صحت اطلاعات رسالت سازمان بورس


  افزایش سهم بازار ایران کیش دردرآمدهای غیرکارتی


  طرح جامع بانکداری اسلامی نیاز به اصلاح دارد


  کاهش نرخ رسمی یورو و پوند


  کلیات طرح گواهی اعتبار مولد «گام» تایید شد


  «آسماری» زنگ بیمه را در کیش نواخت


  عرضه فولاد، آلومینیوم، روی، سرب، مس و طلا در بورس کالا


  قیمت سکه به ۳ میلیون و ۹۹۵ هزارتومان رسید


  اساسنامه بیمه نوین طبق الزامات قانونی جدید تغییر یافت


  صندوق اجاره ای شعبه شهران بانک دی افتتاح شد


  فروش ۳۰.۰۰۰ میلیارد ریال گواهی سپرده در بانک ملت


  اعطای تسهیلات ویژه به اساتید و اعضای هیات علمی دانشگاه ها


  ایجاد ۱۰ هزار فرصت شغلی برای جوانان


  نسخه همراه بانک سینا به روز شد


  دیدگاه  

بیمه مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + خودروی متعارف + شخص ثالث + بیمه نامه مسأله خودروی متعارف و نامتعارف
اخبار پولی مالی- بر اساس تبصره 4 ماده 8 قانون بیمه شخص ثالث مصوب اردیبهشت 1395،، منظور از خودروی متعارف خودرویی است که قیمت آن کمتر از 50 درصد سقف تعهدات بدنی که در ابتدای هر سال مشخص می‌شود، باشد.
شنبه، 11 آبان 1398 - 11:34

محافظه کاران + سرمایه + اخبار پولی مالی + تکنولوژی دیرنکنیم !
اخبار پولی مالی- علی رغم تلاش محافظه کاران، سرمایه و تکنولوژی مرزهای سیاسی را هر روز کمرنگ تر میکنند و فاصله های زبانی، نژادی، مذهبی و جغرافیای را کاهش می دهد.
سه شنبه، 30 مهر 1398 - 17:57

کمک به ریشه‌کنی فقر، وظیفه ای همگانی کمک به ریشه‌کنی فقر، وظیفه ای همگانی
اخبار پولی مالی- کمک به ریشه‌کنی فقر، وظیفه ای همگانیبیست و پنجم مهرماه که مصادف است با هفدهم اکتبر، از سوی سازمان ملل متحد به عنوان «روز جهانی ریشه‌کنی فقر» نامگذاری شده و این در حالی است که امروز حجم قابل توجهی از مردم جهان با پدیده «فقر» دست و پنجه نرم می کنند.
چهارشنبه، 24 مهر 1398 - 16:12

تعاون +  اخبار پولی مالی + اخبار بانک + مالیات + اقتصاد تعاونی اقتصاد تعاونی راهکار رهایی از وابستگی به فروش نفت
اخبار پولی مالی- توسعه بخش تعاونی رمز گذر موفق اقتصاد ایران از گردنه های سخت و پیچ تاریخی است و می تواند مطمئن ترین بستر را برای رهایی از وابستگی به فروش نفت خام فراهم آورد.
یکشنبه، 14 مهر 1398 - 12:41

نظام بانکی و منتقدان آن نظام بانکی و منتقدان آن
اخبار پولی مالی- مدیرعامل بانک کارآفرین در تبیین یادداشت جناب آقای نعمت احمدی حقوقدان با عنوان «شرمندگی از سیستم بانکی در مقابل کشورهای اسلامی»، مقاله‌ای را در روزنامه شرق منتشر کرده است که در ادامه می‌خوانید:
یکشنبه، 14 مهر 1398 - 13:39

نقش دولت در کاهش محدودیت‌ها برای افزایش ضریب نفوذ بیمه نقش دولت در کاهش محدودیت‌ها برای افزایش ضریب نفوذ بیمه
اخبار پولی مالی- طبق آمار عملکــرد صنعت بیمه در ســال 1388 تنها حدود 6 درصد از حق بیمه‌های دریافتی متعلق به بیمه‌های زندگی بوده است، در حالی که در کشورهای توسعه‌یافته سهم بیمه‌های غیرزندگی 12 تا 36 درصد است و بقیه مربوط به بیمه‌های زندگی است.
چهارشنبه، 10 مهر 1398 - 13:32

وزیر جدید + رای اعتماد + مجلس + تفکیک وزارت خانه + تفکیک صمت + وزارت بتازرگانی + مجلس + اخبار پولی مالی تفکیک وزارتخانه ها و شیوه پرکردن صندلی های خالی
اخبار پولی مالی- با توجه اصل 133 قانون اساسی هرگونه تغییر دروظایف و اختیارات قانونی و نیز ادغام دو یا چند وزارتخانه باید به تصویب مجلس برسد و وزیر وزارتخانه های جدید در هر صورت وزیر جدید محسوب می شوند.
سه شنبه، 9 مهر 1398 - 16:15

الزام های ارزیاب بیمه در خسارت های هواپی الزام های ارزیاب بیمه در خسارت های هواپی
اخبار پولی مالی- ارزیاب خسارت بیمه در صنعت هوانوردی باید همزمان بر علم بیمه و علم هوانوردی اشراف داشته باشد و از تجربه و ارتباطات گسترده در هردو حوزه نیز برخوردار باشد.
سه شنبه، 26 شهریور 1398 - 10:07

بیمه سامان + اخبار پولی مالی +  اخبار بیمه + سندیکا بیمه گران + نهاد دیجیتال سندیکا بیمه گران ایران می‌بایست به یک نهاد دیجیتال تبدیل شود
اخبار پولی مالی- اساسنامه جدید سندیکا بیمه گران ایران که پس از پانزده سال مورد بازنگری قرار گرفت و در اوایل مرداد ماه سال جاری توسط شورایعالی بیمه تصویب شد می تواند نقطه عطفی برای صنعت بیمه کشور باشد.
دوشنبه، 25 شهریور 1398 - 15:50

عبور از شرایط سخت اقتصادی با اقتصاد تعاونی عبور از شرایط سخت اقتصادی با اقتصاد تعاونی
اخبار پولی مالی- بدون تردید اقتصاد تعاونی در سرزمین ایران، تاریخی بیشتر از اقتصاد بخش خصوصی دارد و رد آن را می توان در بلندای تاریخ این سرزمین یافت. این تحولات و تطورات سبب شکل گیری شاخه ای از علوم اقتصادی به نام علم توسعه اقتصادی شده است.
چهارشنبه، 13 شهریور 1398 - 13:37

بیت کوین و اقتصاد ایران بیت کوین و اقتصاد ایران
اخبار پولی مالی-"بیت کوین واقتصاد ایران" به تاریخچه رمزارزها متناسب با نیازهای کشور در جهت بی اثرکردن تحریم های مالی و بانکی کشور.
سه شنبه، 5 شهریور 1398 - 12:05

معامله برد – برد دولت با مولدسازی دارایی‌ها معامله برد – برد دولت با مولدسازی دارایی‌ها
اگر چه کسری بودجه دولت بیماری مزمن چندین دهه کشور است و به امری روتین و سنواتی مبدل شده است ولیکن این پدیده در سال جاری به سبب بحث تحریم‌ها و حصر
چهارشنبه، 30 مرداد 1398 - 14:02

بر عهدخود مبنی برصیانت از ذخایر بانک مرکزی پا برجا هستم بر عهدخود مبنی برصیانت از ذخایر بانک مرکزی پا برجا هستم
اخبار پولی مالی- بنده همچنان بر عهد و برنامه یکسال پیش خود مبنی برصیانت از ذخایر بانک مرکزی پا برجا هستم و به صورت فزاینده به تقویت آن اهتمام جدی دارم.
جمعه، 25 مرداد 1398 - 14:27

لزوم معافیت صنعت بیمه از مالیات بر ارزش افزوده لزوم معافیت صنعت بیمه از مالیات بر ارزش افزوده
اخبار پولی مالی- آمارها نشان می‌دهد حدود یک سوم از وسایل نقلیه موجود در کشور بدون پوشش بیمه‌ای شخص ثالث هستند (حدود 9میلیون خودرو و موتورسیکلت)، که از میان این 9 میلیون وسیله نقلیه بدون بیمه نامه شخص ثالث، حدود هفت میلیون موتورسیکلت و یک میلیون خودرو وجود دارد.
یکشنبه، 20 مرداد 1398 - 15:11

خبرنگاران ناقدان آگاهی بخش جامعه هستند خبرنگاران ناقدان آگاهی بخش جامعه هستند
اخبار پولی مالی- انتقاد بخشی از میراث فرهنگی ماست که اگر بی پرده سخن نگوئیم مسئولیت این تفرقه دردناک و شاید مرگبار به گردن ما خواهد بود.
شنبه، 19 مرداد 1398 - 17:09

پیوند جان ها با حمایت نظام بانکی کشور پیوند جان ها با حمایت نظام بانکی کشور
اخبار پولی مالی-امروزه با تنوع وافزایش نیازمندی های بشری، تحقق امر مهمی مانند ازدواج مستلزم زیرساخت ها و مقدماتی است که طبیعتا بخش مهمی از آن منابع مالی است.
شنبه، 12 مرداد 1398 - 16:42

مراکز درمانی پولی مالی + صندوق های سرمایه گذاری + سهام = ریسک سهام + اخبار پولی مالی صندوقها؛ ظرفیتی برای جذب منابع سرمایه‌گذاران خرد
اخبار پولی مالی-مراکز درمانگری پولی/مالی در بازارهای مالی دنیا با ارائه خدمات مشاوره‌ای تخصصی، افراد و شرکت‌ها را در حل مشکلات مالی و تأمین سلامت مالی‌شان کمک می کنند.
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 14:45

استرس + بازار گاوی +بورس + سرمایه گذاری + هوشیاری + اخبار پولی مالی تأثیر استرس بر میزان خرید و فروش سهام در بازار گاوی
اخبار پولی مالی- نداشتن تفکر نقّادانه، هیجان‌محوربودن در تصمیم‌گیری‌ها، داشتن ویژگی‌های شخصیتی خاص و باورهای شناختی افراد موارد مهمی هستند که سرمایه‌گذاران به طور ناهوشیار بر اساس آن‌ها رفتار می‌کنند.
دوشنبه، 31 تیر 1398 - 14:35

شفافیت در عملکرد را به گفتمان درون‌سازمانی تبدیل کنیم شفافیت در عملکرد را به گفتمان درون‌سازمانی تبدیل کنیم
اخبار پولی مالی- عدم شفافیت صورت‌های مالی، مشکلات حقوقی و قانونی را برای خیلی از مؤسسات پولی و اعتباری بوجود آورده که حتی منجر به بسته‌شدن نمادهای آنها در بورس شده یا صورت‌های مالی شان مورد تأیید سازمان حسابرسی و بانک مرکزی قرار نگرفته
دوشنبه، 24 تیر 1398 - 15:35

"فصل حساب کتاب" "فصل حساب کتاب"
اخبار پولی مالی- "پذیرش ریسک‌های نامطلوب، عامل وجود زیان و عدم نقدینگی درصورت های مالی بیمه ها"
شنبه، 22 تیر 1398 - 15:04

رونق تولید؛ هدف همگانی رونق تولید؛ هدف همگانی
اخبار پولی مالی- دستیابی به منابع مالی لازم برای انجام فعالیت‌های اقتصادی در ایرانِ امروز به رویا و آرزویی کمتر دست‌یافتنی تبدیل شده است.
سه شنبه، 11 تیر 1398 - 14:49

خسرویی که به دریا زد خسرویی که به دریا زد
اخبار پولی مالی- استاد روابط عمومی، خسرو رفیعی بعد از سالها تلاش از بانک پاسارگاد خداحافظی کرد.
دوشنبه، 3 تیر 1398 - 16:49

روند نزولی ضریب سود بیمه گری در ایران روند نزولی ضریب سود بیمه گری در ایران
اخبار پولی مالی- ضریب سود بیمه گری که از تقسیم سود فعالیت بیمـه گـری بـه درآمـد حـق بیمـه سـهم نگهداری بدست می آید، در اکثر شرکت های بیمه روندی نزولی داشته است در واقع به جـز شـرکت هـای معلـم، سینا و دی دیگر شرکتها با تضعیف وضعیت سوددهی در فعالیت های بیمه گری مواجـه شـده انـد و شـرکت هـای بیمه نسبت به سالهای گذشته از ضریب سود بیمه گری کمتری برخوردار هستند یکی از موضوعات مهم و چالشی صنعت بیمه، مبحث سـود آوری فعالیت بیمه گری است که به دلیل زمان بر بودن پروسه های سرمایه گزاری و پرداخت خسارت با دیگر بخش های اقتصادی تفاوت دارد و در دوره های زمانی 5 ساله می توان سود واقعی این بخش را به دست آورد.
سه شنبه، 7 خرداد 1398 - 14:56

بیمه با استیکر منتقل نمی شود بیمه با استیکر منتقل نمی شود
اخبار پولی مالی- به وجود آوردن « احساس نیاز»، « نشانه» و یا حتی- مطابق با رسم زمانه ی امروز- تعریف و تبیین یک «ابرواقعیت یا وانموده » ای که بیمه ای باشد، قابل پذیرش باشد، جذاب باشد ، شنیدنی باشد، دیدنی باشد و خواندنی باشد ، ضرورتی بایسته است که برای اهالی صنعت بیمه، از نان شب هم واجب تراست.
شنبه، 4 خرداد 1398 - 16:04

"برای مردم موهبت باشیم نه هزینه" "برای مردم موهبت باشیم نه هزینه"
اخبار پولی مالی- همواره مهمترین دغدغه رهبری در دیدار مسئولین بخش سلامت این بوده است " کاهش سهم مردم از هزینه های درمان تا آنجا که بیمار جز رنج بیماری، دغدغه و رنج دیگری نداشته باشد".
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 16:07

برای تولید یک برگ کاغذ، چه مقدار هزینه می شود؟ برای تولید یک برگ کاغذ، چه مقدار هزینه می شود؟
اخبار پولی مالی- در حال حاضر قیمت هر برگ کاغذ A4 که به طور معمول در نظام اداری کشور و یا میان عموم مردم استفاده می شود، 100 تومان است. اگر هر ایرانی روزانه فقط یک برگ کاغذ به سطل زباله بیاندازد، روزانه 8.5 میلیارد تومان هدررفت فقط در این بخش خواهیم داشت.
یکشنبه، 29 اردیبهشت 1398 - 04:04

تعاونی‌ها و روابط عمومی - ضرورت رفتار حرفه‌ای در عصر ارتباطات تعاونی‌ها و روابط عمومی - ضرورت رفتار حرفه‌ای در عصر ارتباطات
اخبار پولی مالی- کار تعاونی به مردم ایمان، خودآگاهی، اعتمادبه‌نفس، شکیبایی و استقامت می‌دهد. از آنان افرادی مسئول می‌سازد، عنصر انسانی را برای جامعهٔ متحول تعاونی، برای جهان همراهی و مسالمت و نه دیار مخاصمت پرورش می‌دهند.
چهارشنبه، 25 اردیبهشت 1398 - 16:07

فرابورس + اخبار پولی مالی + اخبار بورس +قانونگذاری هدفمند +  هدایت نقدینگی قانونگذاری هدفمند و هدایت نقدینگی به بورس
اخبار پولی مالی- همواره یکی از مهم‌ترین دغدغه‌ها و برنامه‌های پیش روی سیاستگذاران در هر کشوری چگونگی هدایت نقدینگی به‌«تولید» به‌عنوان اساسی‌ترین بخش اقتصاد است؛ چراکه از منظر تاریخی مسیر توسعه از فعالیت‌های تولیدی می‌گذرد و این فاکتور بنیادین به‌عنوان مهم‌ترین عامل رشد و شکوفایی اقتصادی در کشورها عمل می‌کند.
یکشنبه، 22 اردیبهشت 1398 - 11:20

"چالش های نیروی انسانی در ادغام بانک ها" "چالش های نیروی انسانی در ادغام بانک ها"
اخبار پولی مالی- یکی از معایبی که ادغام های بانکی دارد این است که کارکنان بانک های مشمول ادغام بیکار شده و تعدادی از مشاغل از دست برود.ادغام ها در مناطقی که ناامیدی به فعالیت اقتصادی زیاد می شود، یا درجایی که بیکاری زیاد است، می تواند نگرانی بیشتری را باعث شود.
یکشنبه، 15 اردیبهشت 1398 - 17:17

 رویکرد اقتصادی + اخبار پولی مالی + قیمت گذاری +ماشین اسقاطی + صادر کنندگان ماشین اسقاطی و منافع زنگ زده
اخبار پولی مالی- رویکرد اقتصادی جدید دستگاه های نظارتی نیز موظف شده اند تا بر فعالیت های خود بیفزایند. این دستگاه ها وظیفه دارند تا از فعالیت بخش ها و فعالان اقتصادی در چارچوب های هدف گذاری شده برای واردات، صادرات، توزیع و قیمت گذاری و حتی مصرف، اطمینان خاطر کسب کنند.
سه شنبه، 10 اردیبهشت 1398 - 15:44

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار