ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    چهارشنبه، 13 اسفند 1399 - 02:02  

دیدگاه - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بیمه |    بورس |    مالی تک |    پول دیجیتال |    طلا و ارز |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    توئیت |     English  
   
   آخرین مطالب  

  گزارش عملکرد مالی بانک ملت در بهمن 1399 + مقایسه


  نوسازی ١٠ هزار مسکن روستایی با حمایت بانک صادرات ایران


  از ظرفیت های بانک برای توسعه استان استفاده می کنیم


  دو بانک دی و پست بانک تفاهم نامه امضا کردند


  افتتاح شعبه بانک سینا در قلعه گنج استان کرمان


  رشد 120 درصدی تسهیلات اعطایی بانک دی


  بهره برداری از واحد صنعتی و معدنی سنگاب ماکو


  بانک پاسارگاد، حافظ امنیت تراکنش‌های مجازی شما


  مدیر عامل چادرملو، مدیر برتر صنعتی معرفی شد


  اطلاعیه مرکز ملی فضای مجازی پیرامون رمز ارزها


  ساخت سالن ورزشی و مدارس شهدای بانک رفاه کارگران


  اهمیت صادرات غیر نفتی در برون رفت از فقر


  فرآیند پرداخت تسهیلات به مردم منطقه سی سخت بزودی


  مبادله رمز ارزها در کشور ممنوع است


  افزایش فعالیت های بخش ساختمان در بهمن


  روسای شش شعبه بانک گردشگری به عنوان برتر انتخاب شدند


  سازمان امور مالیاتی موظف به ارائه گزارش به دیوان محاسبات شد


  بازار سرمایه با متغیرهای فعلی ارزنده است


  نرخ رسمی ۲۱ ارز کاهشی شد


  آغاز معاملات آتی نقره در بورس کالا


  دیدگاه  

سودآوری پرداخت‌یارها از کیف پول الکترونیکی، در گرو فرهنگ‌سازی سودآوری پرداخت‌یارها از کیف پول الکترونیکی، در گرو فرهنگ‌سازی
اخبار پولی مالی- مادامی که مدل درآمدی در نظر گرفته شده برای شرکتهای ارائه دهنده خدمات کیف پول، محدود به اخذ کارمزد راهبری از کاربران باشد، صرف هزینه برای فرهنگسازی و جا انداختن استفاده از کیف پول الکترونیکی توسط مردم، برای بازیگران صنعت کیف پول الکترونیکی توجیه اقتصادی نخواهد داشت.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 14:49

اقتصاد روستایی بانکداری دیجیتالی، اقتصاد روستایی و برابری اجتماعی
اخبار پولی مالی- امکان ارائه خدمات بانکی با توسعه شعب و باجه‌های بانکی در همه مناطق کشور صرفه مالی و اقتصادی ندارد، راهکار مناسب و اقتصادی، استفاده از کانال‌های دیجیتال به دلیل فراگیری شبکه‌های مخابراتی، برای ارائه خدمات پولی و مالی در کشور است.
دوشنبه، 4 اسفند 1399 - 11:12

نسل Z، آینده خدمات بانکی و صنعت پرداخت را دچار تغییر می‌کند؟ نسل Z، آینده خدمات بانکی و صنعت پرداخت را دچار تغییر می‌کند؟
اخبار پولی مالی- مشتریان آینده بانک‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه‌های مالی و پرداخت چه کسانی هستند؟ این افراد چه ویژگی‌ها، نیازها و ترجیحاتی دارند؟ آیا بانک‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه‌های مالی و پرداخت برای پاسخ‌دهی به این طیف و جذب و توسعه بازار بین آنها، آمادگی دارند؟
دوشنبه، 27 بهمن 1399 - 12:01

بانک ملی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + ملی پلاس + دنیای نوین بانکداری «ملی پلاس» پلتفرمی بی نظیر برای ورود به دنیای نوین بانکداری
اخبار پولی مالی- به تازگی واقعه ای تاریخی در نظام بانکی کشور رقم خورد. شعبه ای توسط بانک ملی ایران افتتاح شد که در آن از پول فیزیکی خبری نیست و مطابق روال معمول سایر شعب، در آن دریافت و پرداخت وجه نقد صورت نمی گیرد.
شنبه، 25 بهمن 1399 - 12:14

اتاق تعاون + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + بیمه‌های تأمین اجتماعی ذره‌بین اتاق تعاون ایران بر عملکرد بیمه‌های تأمین اجتماعی
اخبار پولی مالی- مشکلات فعالان اقتصادی بخش تعاون در حوزه تامین اجتماعی را بررسی شد.
شنبه، 11 بهمن 1399 - 13:05

پست بانک ایران + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + عملگرایی عملگرایی راهی برای رهایی از چالش‌ها
اخبار پولی مالی- تولید مقاله و سایر محصولات علمی بدون توجه به نیازهای داخلی، مشکل‌گشای مسائل کشور نخواهد بود.
سه شنبه، 16 دی 1399 - 10:40

راهبرد صنعت بیمه ایران برای مقابله با پاندمی کرونا راهبرد صنعت بیمه ایران برای مقابله با پاندمی کرونا
اخبار پولی مالی- مهمترین راهبرد شرکت های بیمه در ایام محدودیت های اجتماعی صدور الکترونیکی و دیجیتالی بیمه نامه ها و آسان سازی اخذ بیمه نامه از طریق پلت فرمهای بیمه ای توسط بیمه گذاران می باشد.
شنبه، 13 دی 1399 - 11:19

بیمه دانا + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بیمه‌نامه شخص ثالث گستره فروش و عرضه خدمات بیمه‌ای در عصر نوظهو‌رها
اخبار پولی مالی- ﻗﺮن ﺑﻴﺴت و یکم بر اساس دو تحول در عرصه بین المللی، سبک زندگی و ماهیت رفتاری افراد و به تبع آن ساختارهای اجتماعی و اقتصادی را به طور قابل توجهی دستخوش تغییرات بنیادی کرد.
چهارشنبه، 10 دی 1399 - 15:48

کرونا + اخبار پولی مالی + دیدگاه +  کاهش درآمدها +خریداران خارجی + بحران اقتصادی روی دوم بحران های اقتصادی
اخبار پولی مالی- کاهش درآمدهای ناشی از صادرات نفت خام و محدودیت های لازم برای کنترل کرونا، بخش بازرگانی را تحت تاثر قرار داد. این بخش که به شدت به درآمد های نفتی وابسته بود، به ناگاه بخش بزرگی از توجیه عملکردی خود را در اقتصاد را از دست داد.
دوشنبه، 8 دی 1399 - 11:59

اتاق تعاون + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + توسعه ملی حکایت مظلومیت و مغفول ماندن بخش تعاون در توسعه ملی
اخبار پولی مالی- تعاون جایگاه خود را در نقشه اقتصاد جهانی مسجل و تثبیت کرده است و عضویت بیش از یک میلیارد نفر انسان در تعاونی ها و ایجاد ۲۰۰ میلیون شغل به صورت مستقیم در جهان از کارکردهای تعاون است.
یکشنبه، 7 دی 1399 - 13:26

بانک ملی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + سهام عدالت + مدیریت سهام عدالت را آگاهانه مدیریت کنید
اخبار پولی مالی- نوسان در ذات بازار سرمایه است و فعالیت در این بازار شیرینی و تلخی های خاص خود را دارد. گاه با افزایش ارزش سهام، بازار سبزپوش می شود و گاه با کاهش های ناشی از شرایط اقتصادی، اجتماعی یا سیاسی، بازار لباس قرمز بر تن می کند.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 14:11

بانک ملی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + سهام عدالت + مدیریت سهام عدالت را آگاهانه مدیریت کنید
اخبار پولی مالی- نوسان درذات بازارسرمایه است وفعالیت دراین بازارشیرینی وتلخی های خاص خودرادارد.گاه باافزایش ارزش سهام،بازارسبزپوش می شودوگاه باکاهش های ناشی ازشرایط اقتصادی،اجتماعی یاسیاسی،بازار لباس قرمز برتن می‌کند.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 11:12

بیمه مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بازار متشکل بیمه تأملی بر بازار متشکل بیمه
اخبار پولی مالی- شرکت های بیمه یکی از مهم ترین نهادهای پولی و مالی فعال در اقتصاد کشور به شمار می روند. این تاثیرگذاری به حدی مهم است که از صنعت بیمه به عنوان نهاد بازار تامین اطمینان نام می‌برند.
یکشنبه، 16 آذر 1399 - 14:42

بیمه ملت + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بازار سهام بیمه عمر چه کم از بیمه خودرو دارد
اخبار پولی مالی-مردمی که با سختی روزگار می‌گذرانند و به واسطه همین سختی معیشت کالاهای اساسی را از سبد زندگی‌شان حذف کرده، دیگر جایی برای بیمه نمی‌بینند.
شنبه، 15 آذر 1399 - 12:26

بیمه مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + ظرفیت مجاز + ریسک نقش روابط عمومی دیجیتال در بهبود فرآیند اطلاع‌ رسانی
اخبار پولی مالی- صنعت بیمه در حوزه روابط عمومی باید پیشگام باشد و با بهره گیری از ابزارهای الکترونیکی، تلاش کند تا مخاطبان و مشتریان را هرچه بیشتر با جدیدترین خدمات و محصولات بیمه ای آشنا کرده و آنها را برای استفاده از این خدمات تشویق کند.
چهارشنبه، 12 آذر 1399 - 16:58

بیمه مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + ظرفیت مجاز + ریسک «بیمه» و ارتباطات آیینی
اخبار پولی مالی- هرچند کرونا برخی از رویدادهامانند برگزاری جلسات و همایش های حضوری را با محدودیت مواجه کرده ولیکن بزرگداشت روز بیمه به مثابه یک آیین، همیشه تاثیر خود را بر یادآوری مفهومی به نام بیمه در سطح افکار عمومی برجای می گذارد.
سه شنبه، 11 آذر 1399 - 17:01

صندوق تامین خسارت بدنی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه +  ایام کرونا اولویت صندوق تامین خسارت بدنی کشور، گره گشایی از کار مردم
اخبار پولی مالی- اولویت صندوق تامین خسارت بدنی کشور، گره گشایی از کار مردمصندوق تامین خسارت بدنی کشور
سه شنبه، 11 آذر 1399 - 16:56

بانک پارسیان + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  جهش تولید + صنایع نقش کلیدی نظام صنفی رایانه ای در بهبود وضعیت نظام سازی اقتصاد دیجیتال
اخبار پولی مالی- پویایی و تناسب در توسعه و تعمیق زیست بوم اقتصاد دیجیتال مانند هر زیست بوم دیگری، نیازمند نظامی است که در آن قواعدی شکل بگیرد که ابزارسازی، نهادسازی و شبکه‌سازی در زیست بوم را تسهیل و تسریع نماید.
دوشنبه، 26 آبان 1399 - 10:50

بیمه تجارت نو + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + کسب و کارهای نوین نقشه راه بیمه تجارت‌نو برای تحول دیجیتال شرکت
اخبار پولی مالی-در بیمه تجارت‌نو، ترسیم یک نقشه راه تحول دیجیتال چابک و اجرایی ساختن آن هدف گذاری شده که البته بایستی متناسب با استراتژی و فرهنگ سازمانی، توانمندی‌ها، محدودیت‌ها و ظرفیت‌های شرکت باشد.
یکشنبه، 25 آبان 1399 - 15:41

بیمه ملت + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + صنعت بیمه + پیشرفت لزوم پیشرفت صنعت بیمه
اخبار پولی مالی- نقش ضروری صنعت بیمه در نظام‌های اقتصادی جوامع، به‌عنوان یکی از بازارهای مالی غیربانکی و همچنین اصلی‌ترین ابزار پوشش و توزیع‌کنندگی، غیرقابل‌انکار است.
شنبه، 24 آبان 1399 - 13:56

بیمه آسماری + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + حذف فیزیکی بیمه نامه شیب مناسب بیمه آسماری درنیمه دوم سال
اخبار پولی مالی- شرکت بیمه آسماری با لطف خدا و تلاش همکاران در سال جاری روند رو به رشد خود را حفظ کرده است. آن طور که آمار موجود نشان می دهد، شرکت در نیمه اول امسال به لحاظ حجم عملیات نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۱۰۰ درصدی را تجربه کرده و این نشان دهنده شرایط مطلوبی است.
یکشنبه، 18 آبان 1399 - 10:33

بانک ملت + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + رشد متوازن + راهبرد اساسی رشد متوازن و پایدار؛ راهبرد اساسی بانک ملت
اخبار پولی مالی-رشد متوازن و پایدار را راهبرد اساسی بانک ملت برشمرد و به تشریح پیامدها و آثار پرداخت سود قطعی به سپرده های سرمایه گذاری سال ۹۸ این بانک پرداخت.
چهارشنبه، 14 آبان 1399 - 11:42

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا آیا سرمایه گذاری بر روی سکه وطلا همچنان جذاب است؟
اخبار پولی مالی-قیمت جهانی انس طلا و قیمت دلار مهمترین عوامل موثر بر قیمت طلا در ایران است به همین خاطر اگر فردی تصمیم بر سرمایه گذاری بر روی طلا دارد باید بتواند یک تصویر روشن از آینده این دو عامل داشته باشد.
دوشنبه، 5 آبان 1399 - 12:03

بانک توسعه صادرات + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + اعطای تسهیلات بانک توسعه صادرات حامی صادرکنندگان کشور
اخبار پولی مالی-بانک توسعه صادرات که به عنوان تنها مؤسسه مالی دولتی در هیات اگزیم بانک کشور با هدف حمایت دولت از صادرات تاسیس شده، با ابداع ســازوکارهای متنوعی برای ارتقا فعالیتهای خود، ابزارهای مختلفی نیز برای مساعدت در امر صادرات ایجاد کرده است.
دوشنبه، 28 مهر 1399 - 16:30

بانک صنعت و معدن + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  رتبه نخست + تسهیلات تأثیر سامانه برنامه ریزی منابع سازمان در استقرار بانکداری دیجیتال
اخبار پولی مالی- در بانکداری اینترنتی هدف اصلی استفاده از اینترنت برای انجام سریع و بدون نیاز به بانک همان امور بانکداری سنتی می باشد.
دوشنبه، 28 مهر 1399 - 16:26

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + رقابت قیمتی + بازار متشکل بیمه بازار متشکل بیمه به دنبال جایگزینی جنگ قیمتی با رقابت قیمتی
اخبار پولی مالی- بازار متشکل بیمه که اخیرا تأسیس آن در کشور مطرح شده است به دنبال تجمیع معاملات و مذاکرات بیمه‌ای در خصوص ریسک‌های نیازمند واگذاری اتکائی در یک محیط فیزیکی و یا نرم‌افزاری واحد و سازمان یافته و منجسم و دارای ضوابط مشخص و منصفانه است.
شنبه، 26 مهر 1399 - 13:25

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + جناح ارزی بانک‌ها + تحریم جناح ارزی بانک‌ها، سپر بلای تحریم
اخبار پولی مالی- با وجود اینکه بسیاری از فعالیت های اقتصادی در اثر اعمال تحریم های ظالمانه علیه کشورمان و همچنین شیوع بیماری کرونا تحت تاثیر قرار گرفته است، فعالیت های نظام بانکی بدون وقفه در حال انجام است.
سه شنبه، 1 مهر 1399 - 10:42

بیمه ملت + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بازار سهام اصل سرمایه‌گذاری در بازار سهام دید بلندمدت است
اخبار پولی مالی- اصل سرمایه‌گذاری در بازار سهام، برندگان نهایی آنهایی هستند که با دید بلندمدت در سهام ارزش محور سرمایه‌گذاری می‌کنند و افت قیمت‌ها را فرصتی برای خرید سهام این دسته از شرکت‌ها می‌دانند.
یکشنبه، 23 شهریور 1399 - 13:06

بانک ملی +  اخبار پولی مالی + اخبار بانک +تسهیلات  + خودکفایی +  اشتغال +بازنشستگان بانک ها اعتماد می ماند...
اخبار پولی مالی- بانک ملی ایران با پشتوانه اعتماد عمومی مردم شریف ایران 92 ساله شد.
پنجشنبه، 20 شهریور 1399 - 17:13

بیمه ایران معین + اخبار پولی مالی +  اخبار بیمه + صورت های مالی + سود + سهامداران + مجمع نقش صنعت بیمه در سرمایه گذاری در مناطق آزاد و ویژه اقتصادی
اخبار پولی مالی- شرکت بیمه «ایران معین» به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای تخصصی مناطق آزاد و ویژه کشور در کیش قرار دارد که سهام دار اصلی آن نیز بیمه ایران به عنوان بزرگترین شرکت بیمه ای در صنعت بیمه کشور است.
سه شنبه، 11 شهریور 1399 - 14:43

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار