ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    پنجشنبه، 19 تیر 1399 - 03:05  

اخبار طلا و ارز - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  توقف معاملات بازار باز و فروش اوراق بدهی در پی کفایت نقدینگی


  اطلاع رسانی بانک ملی درباره دستور پرداخت ساتنا و پایا


  تخصیص کارآمد منابع با اعتمادبه ظرفیت کارشناسی شعب


  موزه خزانه جواهرات ملی تا اطلاع ثانوی تعطیل است


  اعلام شرایط پرداخت وام کرونا به متقاضیان فاقد بیمه


  با «بله» بورسی شوید


  قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید


  تصویب متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی


  ارائه خدمات درمان اعتیاد با هر نوع بیمه پایه


  رشد ۵ هزار واحدی شاخص


  لزوم ارائه خدمات کیفی مطابق با استانداردهای حقوق مشتری


  وضعیت سپرده‌های بانکی در ساماندهی بازار ارز


  جزییات عرضه عمده ۸.۵ درصدی سهام بانک پارسیان


  بروز رسانی نرم افزار ریمای بانک توسعه صادرات


  توفیق عملکردی بانک سینا در حوزه بانکداری دیجیتالی


  قطعی یکروزه سیستم‌ها و سامانه‌های بانک سپه


  قیمت دلار به ۲۲ هزار و ۵۰ تومان رسید


  باید به صورت جدی به بخش تعاون توجه کنیم


  اعلام نتیجه حراج اوراق بدهی دولتی و برگزاری حراج جدید


  فرصت ثبت‌نام تسهیلات کرونا تا ۲۵ تیر تمدید شد


  اخبار طلا و ارز  

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + موزه خزانه جواهرات ملی موزه خزانه جواهرات ملی تا اطلاع ثانوی تعطیل است
توئیت- با توجه به شدت یافتن شیوع ویروس کرونا و ضرورت رعایت توصیه‌های بهداشتی، به اطلاع‌ بازدید کنندگان می‌رساند موزه خزانه جواهرات ملی تا اطلاع‌ ثانوی تعطیل است.
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 15:40

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید
توئیت- در معاملات امروز ۱۸ تیر ماه، سکه طرح جدید با افزایش ۵۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۰ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان داد و ستد شد. قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به ۹۵۳ هزار و ۴۱۰ تومان رسید. امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان به فروش رسید.قیمت نیم سکه نیز با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته با رقم ۵ میلیون و ۲۸۰ هزار تومان به فروش رسید.ربع سکه نیز امروز با رقم ۳ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان داد و ستد شد و سکه گرمی با قیمت یک میلیون و ۶۰۰ هزار تومان معامله شد.
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 15:29

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی قیمت دلار به ۲۲ هزار و ۵۰ تومان رسید
توئیت- قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز چهارشنبه ۱۸ تیرماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای فروش به ۲۲ هزار و ۵۰ تومان رسید.همچنین امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان خریداری می‌کنند.قیمت خرید هر یورو (اسکناس) نیز امروز در صرافی‌ها ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۲۴ هزار و ۲۵۰ تومان است.
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 13:08

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + سامانه نیما +  عرضه ارز ۳.۵ میلیارد یورو در سامانه نیما فروخته شد
اخبار پولی مالی- بررسی عملکرد سامانه نیما نشان می‌دهد که از ابتدای فروردین امسال تا پایان روز ۱۵ تیرماه رقمی معادل ۳.۵ میلیارد یورو در این سامانه به فروش رفته است.
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 10:16

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + ارز بین بانکی نرخ پوند افزایش و یورو کاهش یافت
توئیت- بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (چهارشنبه هجدهم تیرماه ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۰ ارز افزایش و ۲۴ ارز کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند.براین اساس هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۲۷۰ ریالی نسبت به روز گذشته به قیمت ۵۲ هزار و ۷۵۵ ریال و هر یورو نیز با افت ۱۴۶ ریالی به قیمت ۴۷ هزار ۳۶۹ ریال اعلام شد.
چهارشنبه، 18 تیر 1399 - 10:11

طلا + اخبار پولی مالی + اخبار بانک  + قیمت جهانی + اونس طلا 5 کیلو طلا از یک طلافروشی در بهارستان به سرقت رفت
توئیت- ساعتی قبل ۵ کیلو طلا از یک طلافروشی در بهارستان توسط ۴ سارق مسلح به سرقت رفت. سارقان مسلح با سلاح گرم اقدام به شلیک به مردمی که قصد جلوگیری از این سرقت را داشتند کرده بودند که خوشبختانه در این حادثه کسی آسیب ندیده است. گفتنی است که سارقان پس از سرقت طلاها توسط یک خودرو از محل حادثه گریختند./ مهر
سه شنبه، 17 تیر 1399 - 15:52

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز سه شنبه ۱۷ تیرماه ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و هر قطعه نیم سکه ۵ میلیون و ۸۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۵۹۰ هزار تومان است. هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۳۷ هزار و ۲۵۰ تومان است.
سه شنبه، 17 تیر 1399 - 15:02

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی دلار ۲۰۰ تومان ارزان شد
توئیت- صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز هفدهم تیرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۱ هزار و ۶۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۲۰۰ تومان کاهش داشته است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۵۰۰ تومان خریداری می‌کنند.بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۴ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۴ هزار تومان است.
سه شنبه، 17 تیر 1399 - 10:44

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + ارز بین بانکی افزایش نرخ رسمی ۲۵ ارز
توئیت-بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (سه‌شنبه هفدهم تیرماه ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز افزایش و ۹ ارز کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند. براساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۵۲ ریالی نسبت به روز گذشته به قیمت ۵۲ هزار و ۴۸۵ ریال و هر یورو نیز با افزایش ۱۳۳ ریالی به قیمت ۴۷ هزار ۵۰۵ ریال اعلام شد.
سه شنبه، 17 تیر 1399 - 10:06

سکه به ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید سکه به ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید
توئیت- سکه طرح جدید امروز دوشنبه ۱۶ تیر ماه با کاهش ۳۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۰ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به ۹۲۶ هزار و ۸۶۲ تومان رسید.امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان به فروش رسید.قیمت نیم سکه نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با رقم ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان به فروش رسید. ربع سکه نیز امروز با رقم ۳ میلیون تومان داد و ستد شد و سکه گرمی قیمت یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد.
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 14:22

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی نرخ دلار ۲۱۸۵۰ تومان شد
توئیت-صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، پانزدهم تیرماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۱ هزار و ۸۵۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۱ هزار و ۷۵۰ تومان خریداری می‌کنند.بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۴ هزار و ۲۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۴ و ۱۰۰ هزار تومان است.
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 11:29

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + ارز بین بانکی نرخ رسمی ۲۹ ارز افزایش یافت
توئیت-بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۶ ارز کاهش و ۲۹ ارز از جمله یورو و پوند افزایش یافت. نرخ دلار و ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت ماند.براساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز (دوشنبه شانزدهم تیرماه ۹۹) بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش یک ریالی نسبت به روز گذشته به قیمت ۵۲ هزار و ۴۳۳ ریال و هر یورو نیز با افزایش ۱۲۸ ریالی به قیمت ۴۷ هزار ۳۷۲ ریال اعلام شد.
دوشنبه، 16 تیر 1399 - 10:49

نبض نقدینگی در بازار طلا و ارز نبض نقدینگی در بازار طلا و ارز
اخبار پولی مالی - تورم انتظاری و تلاش برای حفظ ارزش دارایی های خرد، باعث انتقال بخشی از نقدینگی و روند صعودی بازارهای طلا و ارز شده است.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 17:29

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت ارز + سکه + سهام بازی با قیمت ارز، سکه و سهام عملیات روانی دشمن است
اخبار پولی مالی- بازی با قیمت ارز، سکه و بازار سرمایه از متغیرهای اصلی عملیات روانی دشمن برای آشفته کردن اقتصاد کشور است.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 13:35

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۰.۵ میلیون تومان رسید
توئیت- در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به ۹ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسیده است.امروز همچنین هر قطعه نیم سکه ۵ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان، هر قطعه ربع سکه ۳ میلیون تومان و هر قطعه سکه یک گرمی یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله شد.هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۴۱ هزار و ۸۶۷ تومان است.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 13:00

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی قیمت دلار به ۲۱ هزار و ۳۵۰ تومان رسید
توئیت- قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز یکشنبه ۱۵ تیرماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای فروش به ۲۱ هزار و ۳۵۰ تومان رسید.همچنین امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را ۲۱ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند.قیمت خرید هر یورو (اسکناس) نیز امروز در صرافی‌ها ۲۳ هزار و ۵۵۰ تومان و قیمت فروش آن ۲۳ هزار و ۷۰۰ تومان است.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 11:26

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  خرید ارز + تقاضای کاذب تقاضای کاذب برای خرید ارز باید از بین برود
اخبار پولی مالی- همه دستگاه ها و وزارتخانه ها در ساماندهی نرخ ارز وظیفه دارند و اینکه نوک پیکان تلاطم های بازار ارز تنها به سمت بانک مرکزی گرفته شود بی انصافی است.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 10:55

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + ارز بین بانکی نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
توئیت -بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارزها ثابت ماند.براساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز (یکشنبه پانزدهم تیرماه ۹۹) بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس بدون تغییر به قیمت ۵۲ هزار و ۴۳۲ ریال و هر یورو نیز بدون تغییر به قیمت ۴۷ هزار ۲۴۴ ریال اعلام شد.
یکشنبه، 15 تیر 1399 - 09:53

قیمت سکه به ۱۰ میلیون تومان رسید قیمت سکه به ۱۰ میلیون تومان رسید
توئیت- قیمت هر قطعه سکه بهار آزادی طرح جدید در معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه ۱۴ تیرماه ۱۳۹۹ به ۱۰ میلیون تومان رسید. امروز همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۹ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان است. هر قطعه نیم سکه ۵ میلیون تومان، هر قطعه ربع سکه ۲ میلیون و ۸۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی یک میلیون و ۵۵۰ هزار تومان معامله است. همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۷۷۵ دلار و ۳۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۹۰۷ هزار و ۷۰۲ تومان است.
شنبه، 14 تیر 1399 - 15:10

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی قیمت دلار به ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان رسید
توئیت- قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه ۱۴ تیرماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای فروش به ۲۰ هزار و ۵۰۰ تومان رسید.همچنین امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را ۲۰ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند.قیمت خرید هر یورو (اسکناس) نیز امروز در صرافی‌ها ۲۲ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت فروش آن ۲۲ هزار و ۹۰۰ تومان است.
شنبه، 14 تیر 1399 - 13:31

بانک مرکزی  +  اخبار پولی مالی + اخبار بانک + دلار + ارز + معاملات + یورو + پوند قیمت یورو کاهش و پوند افزایش یافت
توئیت- بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۹ ارز مانند یورو کاهش و ۱۷ ارز از جمله پوند افزایش و نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند. براساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز (شنبه چهاردهم تیرماه ۹۹) بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۱۳ ریالی به قیمت ۵۲ هزار و ۴۳۲ ریال و هر یورو نیز با کاهش ۴۴ ریالی به قیمت ۴۷ هزار ۲۴۴ ریال اعلام شد.
شنبه، 14 تیر 1399 - 10:10

اتحادیه طلا و جواهر + اخبار پولی مالی + قیمت طلا + قیمت سکه + طلا فروشی حباب ۷۴۰ هزار تومانی در بازار سکه
اخبار پولی مالی- علیرغم نوسانات محدود نرخ انس جهانی، عمده التهابات اخیر بازار سکه به دلیل سفته‌بازی‌هایی بوده است که به دنبال محدودیت‌های اعمال شده از سوی بانک مرکزی برای معاملات ارز، سرمایه افراد را به سمت بازار سکه کشانده و منجر به حباب ۷۴۰ هزار تومانی قیمت سکه شده است.
شنبه، 14 تیر 1399 - 00:17

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا طلا پا به پای سهام پیش می‌رود
اخبار پولی مالی- بازارهای سهام جهان در سه ماهه دوم سال ۲۰۲۰ قوی‌ترین عملکرد را از سال ۱۹۹۸ داشتند؛ با این حال درخشش آنها مانع از روند صعودی قیمت طلا نشد و این فلز بزرگترین رشد سه ماهه خود در چهار سال اخیر را به ثبت رساند.
شنبه، 14 تیر 1399 - 00:12

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو دلار در بازارهای جهانی صعود کرد
اخبار پولی مالی- شاخص دلار در معاملات امروز سبز شد.
جمعه، 13 تیر 1399 - 17:06

http://www.polimali.com/ روند صعودی طلا مهار شد
اخبار پولی مالی- قیمت طلا در معاملات روز پنج‌شنبه بازار جهانی تحت تاثیر انتشار آمار اقتصادی مثبت در آمریکا و نتایج امیدوارکننده آزمایش یک واکسن کووید ۱۹ که تقاضا برای دارایی‌های امن را ضعیف کرد، با کاهش روبرو شد.
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 13:41

سکه + بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه،۹ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان
توئیت- قیمت طلای 18 عیار در بازار آزاد هر گرم 892 هزار تومان، قیمت دلار 20 هزار و 100 تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید 9 میلیون و 550 هزار تومان و قیمت سکه طرح قدیم 8 میلیون و 850 هزار تومان است. همچنین در بازار سبزه میدان، قیمت نیم‌سکه بهار آزادی 4 میلیون و 750 هزار تومان، ربع‌سکه بهار آزادی 2 میلیون و 640 هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و 500 هزار تومان تعیین شده است و به فروش می‌رسد.
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 13:29

دلار + اخبار پولی مالی  + اخبار بانک + بانک مرکزی  + کاهش قیمت ارز +  صرافی‌های بانکی قیمت دلار ۱۸ هزار و ۹۵۰ تومان
توئیت- قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز پنج شنبه ۱۲ تیرماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای فروش بدون تغییر نسبت به دیروز، روی ۱۸ هزار و ۹۵۰ تومان ثابت ماند. همچنین امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت خرید یورو (اسکناس) نیز امروز در صرافی‌های بانکی بدن تغییر نسبت به دیروز برای خرید ۲۱ هزار تومان و برای فروش ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان است.
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 13:19

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + ارز + دلار+ پوند + یورو نرخ یورو و پوند بانکی گران شد
توئیت- بر اساس اعلام بانک مرکزی، نرخ ۲۵ ارز مانند یورو و پوند افزایش و ۹ ارز دیگر کاهش یافت، نرخ دلار و ۱۲ ارز دیگر نیز ثابت ماند. براساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز (پنج شنبه دوازدهم تیرماه ۹۹) بدون تغییر درمقایسه با روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۴۰۱ ریالی به قیمت ۵۲ هزار و ۴۱۹ ریال و هر یورو نیز با رشد ۸۱ ریالی به قیمت ۴۷ هزار و ۲۷۸ ریال اعلام شد.
پنجشنبه، 12 تیر 1399 - 13:13

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۹ میلیون و ۳۰ هزارتومان رسید
توئیت- در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز چهارشنبه ۱۱ تیرماه ۱۳۹۹ قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۹ میلیون و ۳۰ هزار تومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۸ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان، نیم سکه ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۳۴۰ هزار تومان است.
چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 15:04

بانک مرکزی+ اخبار پولی مالی+ اخبار بانک + بازار هدف + کرونا + دلار + صرافی‌های بانکی قیمت دلار به ۱۸ هزار و ۹۵۰ تومان رسید
توئیت- قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز چهارشنبه ۱۱ تیرماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای فروش به ۱۸ هزار و ۹۵۰ تومان رسید. همچنین امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را ۱۸ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند. قیمت خرید یورو (اسکناس) نیز امروز در صرافی‌ها ۲۱ هزار تومان و قیمت فروش آن ۲۱ هزار و ۱۰۰ تومان است.
چهارشنبه، 11 تیر 1399 - 12:37

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار