ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    جمعه، 15 فروردین 1399 - 02:34  

اخبار طلا و ارز - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  جشنواره فروش بیمه‌های جامع عمر و پس انداز بیمه آسیا تمدید شد


  اعطای کارت اعتباری یک و دو میلیون تومانی به اقشار آسیب‌پذیر


  تعرفه های جدید گمرکی واردات کالا، ابلاغ شد


  تصویب کمک ۵۰۰ هزار دلاری صندوق اوپک به ایران


  قیمت سکه به ۶ میلیون و ٣٢٠ هزار تومان رسید


  نحوه فعالیت و ساعت کاری بانک آینده از 16 تا 21 فروردین‌ماه 1399


  مذاکره صندوق بین‌المللی پول با مقامات ایران برای اعطای وام


  تداوم جدی روند مدیریت علمی و بدون هیجان بازار ارز در سال ۹۹


  ۱۴۰ هزار وام مسکن ملی اعطا می شود


  نرخ رسمی ارز در بازار بین بانکی


  ترکیب اعضای هیئت مدیره چادرملو تغییر کرد


  تدوین برنامه عملیاتی برای تسهیل و تسریع امور گمرکی


  افزایش ۱۲ درصدی مصرف آب در کشور


  رشد ۸ برابری تولید مواد ضدعفونی کننده


  اختصاص ۱۰۰ هزار میلیارد تومان به مشاغل آسیب دیده از کرونا


  ٢۵٠ هزار میلیارد تومان طرح عمرانی در سال ۹۹ قابل افتتاح است


  سامانه ثبت شکایات احتمالی مشتریان بانکی دارای تسهیلات قرض‌الحسنه


  برنامه های مهم بانک مرکزی در سال ۹۹ اعلام شد


  تمدید اعتبار فعالیت تشکل‌های کارگری و کارفرمایی تا پانزدهم خرداد


  جزییات دستورالعمل دریافت بیمه بیکاری به دلیل شیوع کرونا


  اخبار طلا و ارز  

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۶ میلیون و ٣٢٠ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز پنج شنبه ۱۴ فروردین ۹۹ به ۶ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۶ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان اعلام شده است.قیمت نیم سکه نیز در معاملات امروز ۳ میلیون و ۱۷۰ هزار تومان اعلام شده اما آخرین نرخ اعلامی برای ربع سکه به ۱۱ فروردین امسال برمی گردد.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 13:24

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو نرخ رسمی ارز در بازار بین بانکی
توئیت- بانک مرکزی نرخ ارز‌های رایج را برای امروز «پنج‌شنبه چهاردهم فروردین ۹۹» اعلام کرد که بر اساس آن نرخ دلار ثابت ماند و هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به قبل ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش به قیمت ۵۲ هزار و ۸ ریال و هر یورو نیز با کاهش ۴۵ هزار و ۹۳۴ ریال ارزش‌گذاری شد.
پنجشنبه، 14 فروردین 1399 - 10:17

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو قیمت رسمی یورو و پوند کاهش یافت
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز ١١ فروردین، اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۳ ارز از جمله یورو و پوند کاهش و قیمت ۱۰ واحد پولی دیگر افزایش یافت. نرخ دلار و ۱۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند. همچنین هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۳۳۹ ریال کاهش به قیمت ۵۱ هزار و ۹۷۰ ریال و هر یورو نیز با ۳۴۳ ریال افت به نرخ ۴۶ هزار و ۵۴۳ ریال ارزش‌گذاری شده است.
دوشنبه، 11 فروردین 1399 - 11:32

سکه + بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + قیمت سکه + قیمت طلا نرخ سکه به ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید
توئیت- هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در معاملات امروز (یکشنبه) به نرخ ۶ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته شد. هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم نیز در ساعت ۱۴ امروز ۶ میلیون و ۱۸۰ تومان فروخته شد. همچنین نیم سکه نیز سه میلیون و ۱۵۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۸۳۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۹۸۰ هزار تومان داد و ستد شد. هر گرم طلای خام ۱۸ عیار ۶۳۱ هزار تومان و هر مثقال طلا نیز ۲ میلیون و ۷۳۵ هزار تومان به فروش رسید.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 17:41

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو نرخ تمامی ارزها در بازار بین بانکی ثابت ماند
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز(یکشنبه ۱۰ فروردین ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ تمامی ارزها بدون تغییر نسبت به روز گذشته ثابت ماند. هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز شنبه ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس ۵۲ هزار و ۳۰۹ ریال و هر یورو نیز ۴۶ هزار و ۸۸۶ ریال ارزش‌گذاری شد.
یکشنبه، 10 فروردین 1399 - 10:31

وزارت امور اقتصادی و دارایی + اخبار پولی مالی + بازار ارز + بازار سکه بازار ارز و سکه به ثبات رسیده است
اخبار پولی مالی - اطلاعات مربوط به متغیرهای کلان اقتصادی نشان می‌دهند وضعیت کشور رو به بهبود است؛ ولی هنوز به نقطه مطلوب نرسیده ایم.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 13:47

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو نرخ ۲۶ ارز در بازار بین بانکی رشد کرد
توئیت- بانک مرکزی امروز (شنبه ۹ فروردین ۹۹) نرخ ۴۷ ارز رسمی را اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۲۶ ارز از جمله یورو و پوند افزایش، قیمت ۱۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت و بقیه ارزها ثابت ماند.بر اساس هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به دیروز ۴۲ هزار ریال، هر پوند انگلیس با سه هزار و ۱۵۳ ریال افزایش ۵۲ هزار و ۹۳۰ ریال و هر یورو با یک هزار و ۴۶ ریال افزایش ۴۶ هزار و ۸۸۶ ریال قیمت گذاری شدند.
شنبه، 9 فروردین 1399 - 10:54

قیمت سکه به ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز پنج شنبه ۷ فروردین ۹۹ به ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۶ میلیون تومان اعلام شده است. آخرین قیمت نیم و ربع سکه نیز در معاملات امروز اعلام نشده و نرخ‌های موجود در وب سایت اتحادیه طلا و جواهر تهران برای نیم و ربع سکه و سکه یک گرمی به تاریخ‌های ۲۷ و ۲۸ اسفند ماه سال گذشته برمی گردد. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۶۰۴ دلار و ۸۳ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۱۲ هزار و ۹۰۶ تومان است.
پنجشنبه، 7 فروردین 1399 - 18:07

سازمان برنامه و بودجه +  اخبار پولی مالی + اخبار بودجه + تقاضای ارزی کاهش تقاضای ارزی در سال ۹۹
اخبار پولی مالی- بخشی از نیازهای وارداتی در سال ۹۹ با تکیه بر جهش تولید از ظرفیت داخل تأمین می شود.
پنجشنبه، 7 فروردین 1399 - 13:40

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + ارز نیمایی + دلار ذخیره ارزی سامانه نیما به ۲ میلیارد و ۳۰۵ میلیون یورو رسید
اخبار پولی مالی- مابه التفاوت ورود و خروج ارز به سامانه نیما در فاصله زمانی اول فرودین تا پایان اسفند ۹۸ از باقی ماندن ۲.۳ میلیون یورو در این سامانه خبر می دهد.
پنجشنبه، 7 فروردین 1399 - 13:34

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو نرخ رسمی ۱۳ ارز در بازار بین بانکی کاهش یافت
توئیت-بانک مرکزی امروز برای امروز «پنجشنبه هفتم فروردین ماه ۹۹» نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۳۰ ارز از جمله یورو و پوند افزایش و قیمت ۱۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ دلار و ۳ ارز دیگر نیز ثابت ماند. هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۱۷۵ ریال افزایش به قیمت ۴۹ هزار و ۷۷۷ ریال و هر یورو نیز با ۴۳۶ ریال رشد به نرخ ۴۵ هزار و ۸۴۰ ریال ارزش‌گذاری شده است.
پنجشنبه، 7 فروردین 1399 - 12:38

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + نرخ تسعیر ارز نرخ تسعیر ارز در بانک‌ها ۲۰ درصد افزایش یافت
اخبار پولی مالی- بانک مرکزی در بخشنامه‌ای که آخرین روز سال ۹۸ به بانک‌ها ابلاغ کرد، نرخ تسعیر ارز بانک‌ها در پایان سال ۹۸ را برای یورو که قبلاً ۸,۵۰۰ تومان بود به ۱۰,۲۰۰ تومان و دلار را که قبلاً ۷,۵۰۰ تومان بود به ۸,۵۰۰ تومان افزایش داد. نرخ تسعیر ارز در بانک‌ها ۲۰ درصد افزایش یافت بانک مرکزی در بخشنامه‌ای که آخرین روز سال ۹۸ به بانک‌ها ابلاغ کرد، نرخ تسعیر ارز بانک‌ها در پایان سال ۹۸ را برای یورو که قبلاً ۸,۵۰۰ تومان بود به ۱۰,۲۰۰ تومان و دلار را که قبلاً ۷,۵۰۰ تومان بود به ۸,۵۰۰ تومان افزایش داد.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 15:16

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت طلا + قیمت سکه قیمت سکه به ۶ میلیون و ۱۶۶ هزار تومان رسید
توئیت- امروز در بازار آزاد قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۱۹ هزار و ۶۰۰ تومان و قیمت سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۱۶۶ هزار تومان تعیین شده است.قیمت هر سکه تمام طرح جدید در دومین روز معاملات سال جدید 6 میلیون و 166 هزار تومان اعلام شده است. هر قطعه سکه تمام طرح قدیم نیز در برابر 6 میلیون و 27 هزار تومان معامله می شود.هر قطعه نیم سکه نیز به 3 میلیون و 93 هزار تومان و ربع به 1 میلیون و 793 هزار تومان رسیده است. هر قطعه سکه یک گرمی نیز در برابر 982 هزار تومان معامله می شود. هر مثقال طلا نیز 2 میلیون و 684 هزار تومان قیمت گذاری شده است.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 13:41

کانون صرافان + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو آغاز رسمی بازار متشکل ارزی تا خرداد ۹۹
اخبار پولی مالی- بازار متشکل ارز که مهم ترین طرح دولت برای ساماندهی بازار ارز به شمار می رود، پس از ماه ها فعالیت آزمایشی، قرار است در بهار ۹۹ به طور رسمی آغاز به کار کند.
چهارشنبه، 6 فروردین 1399 - 13:00

اتحادیه طلا + اخبار پولی مالی + اخبار طلا + قیمت طلا طلافروشان ملزم به تعطیلی واحدها تا ۱۵ فروردین هستند
اخبار پولی مالی- براساس مصوبات ستاد کرونا برای مقابله با این بیماری، همه واحدهای صنف طلا و جواهر و طلافروش تا ۱۵ فروردین تعطیل است.
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 12:35

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت ارز قیمت ۲۷ واحد پولی کاهش یافت
توئیت-بانک مرکزی نرخ ۴٧ ارز برای اولین روز کاری سال ۱۳۹۹ «دوشنبه پنجم فروردین ماه» اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۹ ارز افزایش و قیمت ۲۷ واحد پولی دیگر کاهش یافت. نرخ ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت ماند. همچنین هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. هر پوند انگلیس به قیمت ۴۸ هزار و ۸۱۶ ریال و هر یورو نیز به نرخ ۴۵ هزار و ۳۵۴ ریال ارزش‌گذاری شده است.
سه شنبه، 5 فروردین 1399 - 12:28

طلا  + اخبار پولی مالی + اخبارطلا  + بازار جهانی  +  بازار تهران  + کرونا + سرمایه گذاران +  پول نقد قیمت طلا به زیر ۱۵۰۰ دلار افت کرد
اخبار پولی مالی- در حالی که اوج گرفتن تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سراسر جهان اقدامات تشویقی بانک‌های مرکزی را کمرنگ جلوه داده است، هجوم سرمایه‌گذاران به ذخیره پول نقد باعث شد تا قیمت جهانی طلا افت کند.
دوشنبه، 4 فروردین 1399 - 15:44

قیمت هر اونس طلاه ۱۴۹۸ دلار و ۶۵ سنت رسید قیمت هر اونس طلاه ۱۴۹۸ دلار و ۶۵ سنت رسید
اخبار پولی مالی- قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات روز جمعه با ۱.۸۶ درصد افزایش به ۱۴۹۸ دلار و ۶۵ سنت رسید.
شنبه، 2 فروردین 1399 - 15:56

نوروز باستانی و بهار 1399 مبارک باد نوروز باستانی و بهار 1399 مبارک باد
پایگاه اطلاع رسانی اخبار پولی مالی، نوروز 96 را به همه ایرانیان و پارسی زبانان سراسر جهان تبریک عرض نموده و آرزومند روزهایی شاد و خاطره انگیز ، توام با سلامتی، برکت و آرامش در سال جدید برای همگان است .
شنبه، 2 فروردین 1399 - 11:25

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۶ میلیون و ۱۱۸ هزار تومان رسید
توئیت- امروز چهارشنبه، 28 اسفند ماه قیمت هر مثقال طلا دو میلیون و ۶۰۷ هزار تومان در بازار‌های داخلی به فروش رسید، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۶ میلیون و ۱۱۸ هزار تومان، سکه طرح قدیم ۵ میلیون ۹۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۷۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون و ۷۷۰ هزار تومان و هر قطعه سکه یک گرمی نیز ۹۸۰ هزار تومان معامله شد. هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۶۰۱ هزار و ۸۰۰ تومان قیمت خورد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 15:47

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو قیمت دلار به ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان رسید
توئیت- صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست و هشتم اسفندماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده‌اند این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۷ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ و ۸۰۰ هزار تومان است.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 11:27

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو +کانون صرافان آغاز طرح خرید سیم‌کارت در محل صرافی‌ها از طریق اپلیکیشن
توئیت- کانون صرافان از آغاز طرح خرید سیم‌کارت در محل صرافی‌ها از طریق اپلیکیشن رسمی این کانون خبر داد.در این طرح که به صورت آزمایشی در برخی از صرافی های تهران آغاز شده؛ مشتری می تواند در صورت نیاز، درخواست خرید سیمکارت خود را از طریق «اپلیکیشن رسمی کانون صرافان» ارسال کرده و پس از تایید هویت، سیم کارت را در محل صرافی دریافت کنند.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 11:16

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو کاهش نرخ یورو و ۲۴ ارز دیگر
توئیت- امروز (چهارشنبه ۲۸ اسفند ۹۸) ‌ امروز نرخ دلار آمریکا همچنان بدون تغییر، ۴۲ هزار ریال، پوند انگلیس ۵۰ هزار و ۸۹۰ ریال و هر یورو ۴۶ هزار و ۳۲۵ ریال قیمت خورد. همچنین هر فرانک سوییس ۴۳ هزار و ۸۲۴ ریال، کرون سوئد چهار هزار و ۲۵۸ ریال، کرون نروژ چهار هزار و ۱۳ ریال، کرون دانمارک ۶ هزار و ۲۰۰ ریال، روپیه هند ۵۶۸ ریال، درهم امارات متحده عربی ۱۱ هزار و ۴۳۷ ریال، دینار کویت ۱۳۵ هزار و ۵۷۳ ریال، یکصد روپیه پاکستان ۲۶ هزار و ۵۲۷ ریال، یکصد ین ژاپن ۳۹ هزار و ۱۸۰ ریال، دلار هنگ کنگ پنج هزار و ۴۱۰ ریال و ریال عمان ۱۰۹ هزار و ۲۳۴ ریال تعیین قیمت شد.
چهارشنبه، 28 اسفند 1398 - 11:09

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر گرم طلا‌ی ۱۸ عیار امروز ۲۷ اسفند ماه با قیمت ۵۹۵ هزار و ۱۳۱ تومان معامله می‌شود. قیمت هر قطعه سکه بهار طرح قدیم امروز در بازار با قیمت ۵ میلیون و ۹۰۰ هزار تومان معامله شد.هر قطعه سکه امامی امروز با کاهش ۱۵۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته به ۶ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید و هر قطعه نیم سکه با افزایش ۷۰ هزار تومانی، ۳ میلیون و ۸۰ هزار تومان به فروش رسید.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 14:56

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو دلار به ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان رسید
توئیت- صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، بیست و هفتم اسفندماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۱۵ هزار و ۷۵۰ تومان اعلام کرده‌اند این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان خریداری می‌کنند. بنابراین همانند روز گذشته فاصله نرخ خرید و فروش دلار در صرافی بانک‌ها به ۸۵۰ تومان می‌رسد. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۷ هزار و ۴۵۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۶ و ۸۰۰ هزار تومان است.
سه شنبه، 27 اسفند 1398 - 14:17

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو قیمت دلار به ۱۵۶۵۰ تومان رسید
توئیت- قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروز دوشنبه ۲۶ اسفند ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۵,۶۵۰ تومان رسید.همچنین قیمت خرید هر اسکناس دلار آمریکا نیز در صرافی‌های بانکی ۱۴,۸۰۰ تومان است.هر اسکناس یورو برای خرید در صرافی‌های بانکی ۱۶,۷۰۰ تومان و برای فروش ۱۷,۳۵۰ تومان است.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 13:09

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو افزایش نرخ رسمی یورو و پوند
توئیت- امروز نرخ ۲۳ ارز کاهش و قیمت ۱۴ واحد پولی دیگر مانند یورو و پوند افزایش یافت، نرخ دلار و ۹ ارز دیگر نیز ثابت ماند. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با ۲۷۶ ریال افزایش به قیمت ۵۱ هزار و ۸۲۲ ریال و هر یورو نیز با ۲۵ ریال رشد به نرخ ۴۶ هزار و ۷۰۰ ریال ارزش‌گذاری شده است.
دوشنبه، 26 اسفند 1398 - 11:19

قیمت سکه به ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید قیمت سکه به ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، یکشنبه ۲۵ اسفند ۹۸ به ۶ میلیون و ۱۰۰ هزار تومان رسید. قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۲۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۷۰ هزار تومان رسید. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۵۲۹ دلار و ۸۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۵۹۰ هزار و ۵۲ تومان است.
یکشنبه، 25 اسفند 1398 - 17:13

اتحادیه طلا و جواهر + اخبار پولی مالی + اخبار طلا + قیمت طلا اتحادیه طلا و جواهر تعطیل شد
توئیت-براساس اعلام اتحادیه طلا و جواهر، با توجه به شرایط ایجاد شده و فراگیری ویروس کرونا و لزوم رعایت موارد اعلامی از طرف ستاد مبارزه با این بیماری، اتحادیه در روزهای دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه مورخ ۲۶، ۲۷ و ۲۸ اسفندماه۹۸ و پنجم و ششم فروردین۹۹ تعطیل است.همچنین ساعت کاری اتحادیه در ایام نوروز همانند سال‌های گذشته از ساعت ۹ الی ۱۲ است.
یکشنبه، 25 اسفند 1398 - 14:58

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو نرخ تمامی ارزها در بازار بین بانکی ثابت ماند
توئیت- بانک مرکزی امروز (یکشنبه ۲۵ اسفند) نرخ رسمی ۴۷ ارز را اعلام کرد که به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی، نرخ‌ها در مقایسه با روز گذشته ثابت ماند. نرخ دلار آمریکا همچنان بدون تغییر، ۴۲ هزار ریال، پوند انگلیس ۵۱ هزار و ۵۴۶ ریال و هر یورو ۴۶ هزار و ۶۷۵ ریال قیمت خورد.
یکشنبه، 25 اسفند 1398 - 11:33

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار