ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    شنبه، 25 مرداد 1399 - 21:24  

اخبار طلا و ارز - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  اختتامیه جشنواره ملی بورس و رسانه برگزار میشود


  تمدید اعتبار سپهرکارت‌های نیمه اول سال ٩٩ تا ١٤٠٠


  بازار طلا به استقبال محرم رفت


  فروش ۵ هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان سهام عدالت


  مدرسه تابستانه «آشنایی با دانش مالی» برگزار می‎شود


  بورس وارد مرحله اصلاح قیمت‌ها شد


  یکسان سازی دستورالعمل های اجرایی باید در اولویت قرار گیرد


  هدف بانک سینا ارائه خدمات با کیفیت و توجه ویژه به مشتری مداری


  تاثیر گذاری بانک شهر در پیشرفت مترو کلانشهر اصفهان


  مجلس دربهبود خدمات بهداشتی همراه بیمه سلامت است


  ابلاغ افزایش سقف سن بنا از ۱۵ به ۲۰ سال برای وام مسکن


  بخشودگی جرایم وام مسکن بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب


  ریزش ۷۲ هزار واحدی شاخص


  آمارهای بانک مرکزی از بازگشت ارز صادراتی تناقض دارد


  قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید


  تغییرات جدید ارزی در سامانه جامع تجارت


  دیدار مدیر منطقه استان یزد بانک ایران زمین و مدیرعامل شرکت فولاد آبتین


  خریداران ارز باید کد رهگیری داشته باشند


  مصوبه جدید هیئت مدیره سازمان بورس


  قیمت دلار به ۲۲ هزار و ۵۰ تومان رسید


  اخبار طلا و ارز  

قیمت دلار به ۲۳ هزار تومان رسید قیمت دلار به ۲۳ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر دلار (اسکناس آمریکا) امروز پنج شنبه ۱۶ مرداد ماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی ۲۳ هزار تومان است. همچنین صرافی‌ها هر دلار را امروز ٢۲ هزار تومان خریداری می‌کنند. بر این اساس قیمت خرید یورو در صرافی‌های بانکی نیز ۲۶ هزار تومان و قیمت فروش آن ٢۶ هزار و ۷۵۰ تومان است.
پنجشنبه، 16 مرداد 1399 - 13:58

سکه + بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ١١ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنج شنبه ۱۶ مرداد ٩٩ در معاملات بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۱ میلیون و ۱٠٠ هزار تومان و نیم سکه ۵ میلیون و ۶۵٠ هزار تومان، ربع سکه ٣ میلیون و ٢۵٠ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ٧۵٠ هزار تومان است. همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ٢٠۴۲ دلار و ۹۲ سنت و هر گرم طلای ١٨ عیار یک میلیون و ۱۲۴ هزار و ٢٣۹ تومان است.
پنجشنبه، 16 مرداد 1399 - 15:55

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید
توئیت-قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز چهارشنبه ۱۵ مرداد ٩٩ در معاملات بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ١٠ میلیون و ٩٠٠ هزار تومان و نیم سکه ۵ میلیون و ۶٠٠ هزار تومان، ربع سکه ٣ میلیون و ٢٠٠ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ٧۵٠ هزار تومان است.همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ٢٠٣۶ دلار و ۵۸ سنت و هر گرم طلای ١٨ عیار یک میلیون و ١٠٩ هزار و ٢٣٤ تومان است.
چهارشنبه، 15 مرداد 1399 - 14:22

بانک مرکزی  +  اخبار پولی مالی + اخبار بانک + دلار + ارز + معاملات + یورو + پوند دلار ۳۰۰ تومان گران شد
توئیت-صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، پانزدهم مردادماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۲ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش داشته است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۲۰ هزار و ۷۰۰ تومان خریداری می‌کنند. بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۶ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۴ هزار و ۵۰۰ تومان است. گفتنی است؛ ۵ صرافی بانکی در خیابان فردوسی با داشتن کارت ملی، کارت شتاب و شماره همراه به نام متقاضی از ساعت ۱۰ تا ۱۵ تا ۲۰۰۰ دلار آمریکا به متقاضیان واجد شرایط عرضه می‌کنند.
چهارشنبه، 15 مرداد 1399 - 10:46

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  ارز صادراتی + سامانه نیما فروش۴.۲ میلیارد یورو ارز صادراتی در نیما
اخبار پولی مالی-عملکرد سامانه نیما نشان می‌دهد که از ابتدای سال ۱۳۹۹ تا پایان تیرماه رقمی معادل ۴ میلیارد و ۲۴۰ میلیون یورو ارز حاصل از صادرات در این سامانه به فروش رسیده و تراز عرضه در این سامانه مثبت بوده است.
چهارشنبه، 15 مرداد 1399 - 10:37

بانک مرکزی  +  اخبار پولی مالی + اخبار بانک + دلار + ارز + معاملات + یورو + پوند افزایش نرخ رسمی ۲۷ ارز
توئیت- بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۷ ارز نسبت به روز قبل افزایش، ۹ واحد پولی کاهش و دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت بود. براساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۲۰ ریالی به قیمت ۵۴ هزار و ۹۷۷ ریال و هر یورو نیز با رشد ۲۰۷ ریالی به قیمت ۴۹ هزار و ۶۳۵ ریال اعلام شد.
چهارشنبه، 15 مرداد 1399 - 10:22

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز ۱۴ مرداد ۹۹ در بازار به یک میلیون و ۷۹ هزار و ۲۲۳ تومان رسید. امروز سکه طرح قدیم امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش رسید و سکه طرح جدید نیز با کاهش ۱۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان داد و ستد شد. نیم سکه نیز امروز با رقم ۵ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان به فروش رسید.ربع سکه امروز با رقم ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان عرضه شد و سکه گرمی با قیمت یک میلیون و ۷۳۰ هزار تومان معامله شد.
سه شنبه، 14 مرداد 1399 - 15:05

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + بازار ارز + سرمایه‌گذاری ارز بازار مطمئنی برای سرمایه‌گذاری نیست
اخبار پولی مالی- بانک مرکزی توانایی ساماندهی مجدد بازار را با مکانیزم‌های در اختیار دارد و ارز، بازار مطمئنی برای سرمایه‌گذاری نیست.
سه شنبه، 14 مرداد 1399 - 11:54

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی قیمت دلار به ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان رسید
توئیت- قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز سه شنبه ۱۴ مرداد ماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲۲ هزار و ۲۰۰ تومان است.امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را ٢٠ هزار و ۲۰۰ تومان خریداری می‌کنند.همچنین قیمت خرید هر یورو (اسکناس) امروز در صرافی‌های بانکی ۲۴ هزار تومان و قیمت فروش آن ۲۶ هزار تومان است.
سه شنبه، 14 مرداد 1399 - 11:42

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + ارز بین بانکی نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت
توئیت- بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (سه‌شنبه چهاردهم مرداد ماه ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۷ ارز نسبت به روز قبل افزایش، ۲۲ واحد پولی کاهش و دلار و ۷ ارز دیگر نیز ثابت بود. براین اساس هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با کاهش ۱۵ ریالی به قیمت ۵۴ هزار و ۹۵۷ ریال و هر یورو نیز با کاهش ۸ ریالی به قیمت ۴۹ هزار و ۴۲۸ ریال اعلام شد.
سه شنبه، 14 مرداد 1399 - 10:16

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  باند قاچاق ارز + شناسایی شناسایی و انهدام باند قاچاق ارز
اخبار پولی مالی- با اقدامات اطلاعاتی و عملیاتی سربازان گمنام امام زمان (عج) یکی از بزرگترین شبکه‌های قاچاق ارز و پولشویی شناسایی و متلاشی شد.
دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 15:35

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  بازار ارز + بخش امنیتی آماده برخورد با بخش امنیتی اخلال در بازار ارز هستیم
اخبار پولی مالی- برای برخورد با آن بخش از بازار ارز که جنبه اخلال امنیتی و سیاسی دارد، آمادگی کامل داریم.
دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 15:27

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به یک میلیون و ۸۰ هزار و ۳۷۷ تومان رسید. امروز سکه طرح قدیم با افزایش ۲۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۰ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان به فروش رسید و سکه طرح جدید نیز با افزایش ۳۰۰ هزار تومانی نسبت به روز گذشته با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان داد و ستد شد.نیم سکه نیز امروز با رقم ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان به فروش رسید. ربع سکه امروز با رقم ۳ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان عرضه شد و سکه گرمی با قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.
دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 14:30

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی قیمت دلار به ٢١ هزار و ٩٠٠ تومان رسید
توئیت- قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز دوشنبه ١٣ مرداد ماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲١ هزار و ٩٠٠ تومان است.امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را ٢٠ هزار و ٣٠٠ تومان خریداری می‌کنند.همچنین قیمت خرید هر یورو (اسکناس) امروز در صرافی‌های بانکی ٢٣ هزار و ٨٠٠ تومان و قیمت فروش آن ۲۵ هزار و ٧٠٠ تومان است.
دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 12:46

سازمان امور مالیاتی + اخبار پولی مالی + اخبار مالیات +  خریداران سکه + بانک مرکزی جزئیات جدید اخذ مالیات از خریداران سکه های بانک مرکزی
اخبار پولی مالی-کسانی که در جریان عرضه سکه از سوی بانک مرکزی اقدام به خرید کرده اند تا سقف معینی مشمول پرداخت مالیات مقطوع می‌شوند.
دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 10:40

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + ارز بین بانکی افزایش نرخ رسمی یورو کاهش و پوند
توئیت- بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (دوشنبه سیزدهم مرداد ماه ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۴ ارز نسبت به روز قبل افزایش، ۱۶ واحد پولی کاهش و دلار و ۱۶ ارز دیگر نیز ثابت بود. براین اساس هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۲۳ ریالی به قیمت ۵۴ هزار و ۹۷۲ ریال و هر یورو نیز با کاهش ۱۷۵ ریالی به قیمت ۴۹ هزار و ۴۳۶ ریال اعلام شد.
دوشنبه، 13 مرداد 1399 - 10:25

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسید
توئیت-در معاملات بازار آزاد تهران امروز یکشنبه ۱۲ مردادماه ۱۳۹۹ قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۱۰ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۱۰ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی نیز ۱۹۷۷ دلار و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۳۸ هزار و ۸۲۴ تومان است.
یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 14:46

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی دلار ۵۰ تومان گران شد
توئیت- صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، دوازدهم مردادماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۱ هزار و ۱۵۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز پنجشنبه ۵۰ تومان افزایش داشته است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۹ و ۹۰۰ هزار تومان خریداری می‌کنند.بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۵ هزار و ۳۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۳ و ۴۰۰ هزار تومان است.
یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 11:35

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + ارز بین بانکی نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
توئیت-بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (یکشنبه دوازدهم مرداد ماه ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ تمام ارزها ثابت ماند. براین اساس هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس بدون تغییر به قیمت ۵۴ هزار و ۹۴۹ ریال و هر یورو نیز بدون تغییر به قیمت ۴۹ هزار و ۲۶۱ ریال اعلام شد.
یکشنبه، 12 مرداد 1399 - 10:17

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار امروز در بازار به یک میلیون و ۷۳ هزار و ۴۵۲ تومان رسید.امروز سکه طرح قدیم با قیمت ۱۰ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان به فروش رسید و سکه طرح جدید نیز با کاهش ۵۰ هزار تومانی با قیمت ۱۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان داد و ستد شد.نیم سکه نیز امروز با رقم ۵ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان به فروش رسید.ربع سکه امروز با رقم ۳ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان عرضه شد و سکه گرمی با قیمت یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان معامله شد.
شنبه، 11 مرداد 1399 - 14:08

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی قیمت دلار به ۲١ هزار و ١٠٠ تومان رسید
توئیت- قیمت دلار آمریکا (اسکناس) امروز شنبه ١١ مرداد ماه ۱۳۹۹ در صرافی‌های بانکی برای فروش ۲١ هزار و ١٠٠ تومان است.امروز صرافی‌های بانکی هر دلار را ۱۹ هزار و ٨٠٠ تومان خریداری می‌کنند.همچنین قیمت خرید هر یورو (اسکناس) امروز در صرافی‌های بانکی ٢٣ هزار و ٣٠٠ تومان و قیمت فروش آن ٢٤ هزار و ٨٠٠ تومان است.
شنبه، 11 مرداد 1399 - 12:03

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + تامین ارز + کالاهای اساسی تداوم خنثی‌سازی تحریم‌ها در تامین ارز کالاهای اساسی
اخبار پولی مالی- روش‌های متنوع بانک مرکزی در تامین ارز مورد نیاز کالاهای اساسی در خنثی‌سازی تحریم‌های غیرقانونی آمریکا موثر بوده است .
شنبه، 11 مرداد 1399 - 10:49

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + ارز بین بانکی افزایش نرخ رسمی ۱۲ ارز
توئیت-بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز (شنبه یازدهم مرداد ماه ۹۹) اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۲ ارز نسبت به روز قبل افزایش، ۲۶ واحد پولی کاهش و دلار و ۸ ارز دیگر نیز ثابت بود.براین اساس هر دلار آمریکا بدون تغییر نسبت به روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۴۰۶ ریالی به قیمت ۵۴ هزار و ۹۴۹ ریال و هر یورو نیز با کاهش ۸ ریالی به قیمت ۴۹ هزار و ۲۶۱ ریال اعلام شد.
شنبه، 11 مرداد 1399 - 10:21

قیمت هر اونس  به ۱۹۷۵ دلار و ۴۴ سنت رسید قیمت هر اونس به ۱۹۷۵ دلار و ۴۴ سنت رسید
اخبار پلی مالی- قیمت هر اونس طلا امروز با 0.8 درصد رشد به 1975 دلار و 44 سنت رسید. قیمت طلا در معاملات آتی امروز نیز با 1.5 درصد رشد به 1970 دلار و 70 سنت رسید.
جمعه، 10 مرداد 1399 - 14:57

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۱ میلیون ۳۴۰ هزار تومان رسید
توئیت- امروز ( ۹ مرداد ۹۹) هر قطعه سکه تمام بهار آزادی با قیمت ۱۱ میلیون ۳۴۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۲۹۰ هزار تومان و سکه گرمی یک میلیون و ۷۶۰هزار تومان داد و ستد شد.همچنین قیمت هر اونس طلا با افزایش در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۹۵۸دلار رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار به مبلغ یک میلیون و ۷۶هزار تومان معامله می‌شود.
پنجشنبه، 9 مرداد 1399 - 14:01

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + بسته تشویقی + بازگشت ارز صادراتی لزوم فعال کردن بسته تشویقی برای افزایش بازگشت ارز صادراتی
اخبار پولی مالی-تسهیلاتی که می‌تواند در تدوین بسته تشویقی افزایش ارز بازگشتی از محل صادرات کمک کند به سازمان توسعه تجارت ارائه می شود.
پنجشنبه، 9 مرداد 1399 - 12:12

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت دلار + قیمت یورو + صرافی دلار ۳۰۰ تومان گران شد
توئیت- صرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، نهم مردادماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم ۲۰ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته ۳۰۰ تومان افزایش داشته است. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۹ و ۵۰۰ هزار تومان خریداری می‌کنند.بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۲۳ هزار و ۸۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۲۲ و ۵۰۰ هزار تومان است.
پنجشنبه، 9 مرداد 1399 - 12:04

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + ارز + دلار+ پوند + یورو افزایش نرخ رسمی یورو و پوند
توئیت- بانک مرکزی نرخ رسمی ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن، نرخ ۲۵ ارز از جمله یورو و پوند در مقایسه با روز قبل افزایش، ۱۳ واحد پولی کاهش و دلار و ۸ ارز دیگر نیز ثابت بود. براساس اعلام بانک مرکزی، هر دلار آمریکا برای امروز (پنجشنبه نهم مرداد ماه ۹۹) بدون تغییر در مقایسه با روز گذشته، ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین هر پوند انگلیس با افزایش ۲۶۴ ریالی به قیمت ۵۴ هزار و ۵۴۳ ریال و هر یورو نیز با افزایش ۲۱۶ ریالی به قیمت ۴۹ هزار و ۲۶۱ ریال اعلام شد.
پنجشنبه، 9 مرداد 1399 - 10:16

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + قیمت سکه + قیمت طلا قیمت سکه به ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت سکه طرح جدید امروز چهارشنبه ۸ مرداد ۹۹ در معاملات بازار آزاد تهران به ۱۱ میلیون و ۵۰ هزار تومان رسید.همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم به ۱۰ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۵ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۳ میلیون و ۳۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی یک میلیون و ۷۵۰ هزار تومان است.قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۹۵۷ دلار و ۸۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار یک میلیون و ۶۰ هزار و ۷۵۵ تومان است.
چهارشنبه، 8 مرداد 1399 - 14:05

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  ارز حاصل از صادرات + بازگشت بازگشت ۲.۵ میلیارد دلار ارز حاصل از صادرات در ۱۰ روز گذشته
اخبار پولی مالی- براساس اعلام بانک مرکزی، شرکت‌های منظم و متعهد در دو صنعت پتروشیمی و فولاد در ۱۰ روز گذشته ۲.۵ میلیارد دلار از ارز حاصل از صادرات خود را به کشور بازگردانده‌اند.
چهارشنبه، 8 مرداد 1399 - 12:20

صفحه قبل - صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار