ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    یکشنبه، 27 مرداد 1398 - 15:01  

توِئیت - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  نقدینگی به سمت بازار سرمایه حرکت کرده است


  نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند


  بانک مرکزی؛ ​حامی تولید و اشتغال است


  اطلاعات نادرست از صورتهای مالی منتشر نکنید


  کمک 313 هزار میلیارد ریالی بانک ملی به رونق بخش های اقتصادی


  پرداخت ۱۵هزار میلیارد ریال تسهیلات به بنگاه‌های خرد و متوسط


  بکارگیری مفهوم توانمندسازی سبب کاراتر شدن نظام سلامت می‌شود


  برخورد با بانک‌هایی که در پرداخت وام ازدواج سنگ‌اندازی می‌کنند


  آخرین مهلت بخشودگی جرائم کارفرمایان


  بانک مرکزی بدهی ۴ بانک و موسسه اعتباری را تقسیط کرد


  قیمت دلار در صرافی‌ها به ۱۱۷۰۰ تومان رسید


  یارانه نقدی امشب واریز می شود


  تصویب طرح تأمین مسکن کارمندان به زودی در دولت


  درج قیمت کالا و اعلام نرخ خدمات الزامی است


  حمایت بانک ایران زمین از خط تولید جدید شرکت فولاد اکسین اهواز


  حمایت بانک شهر از جشنواره فیلم‌ کودکان و نوجوانان


  ششمین عرضه نفت خام سنگین در بورس انرژی


  "وملل" به سود رسید


  مبادله ۷.۸ میلیون فقره چک در تیرماه 98


  رشد 170 و 129 درصدی حجم و ارزش معاملات بورس کالا


  توِئیت  

نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که همه نرخ‌ها در مقایسه با دیروز ثابت ماند بر اساس اعلام بانک مرکزی، ​هر دلار آمریکا برای امروز «یکشنبه بیست و هفتم مردادماه ۹۸» بدون تغییر در مقایسه با دیروز،​ ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۵۱ هزار و ۳۱ ریال و هر یورو نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۶ هزار و ۶۳۴ ریال ارزش‌گذاری شد.
یکشنبه، 27 مرداد 1398 - 14:01

برخورد با بانک‌هایی که در پرداخت وام ازدواج سنگ‌اندازی می‌کنند برخورد با بانک‌هایی که در پرداخت وام ازدواج سنگ‌اندازی می‌کنند
توئیت-حسینی شاهرودی با انتقاد از اینکه برخی بانک‌ها علیرغم بخشنامه بانک مرکزی مبنی بر پرداخت وام ازدواج با سفته و یک ضامن معتبر هنوز برای پرداخت این تسهیلات دو ضامن از متقاضی طلب می‌کنند، گفت: بانک مرکزی باید با بانک‌هایی که از اجرای بخشنامه پرداخت وام ازدواج با سفته و یک ضامن معتبر تمرد می‌کنند، برخود کند. سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان اینکه بانک مرکزی برای برخورد با بانک‌های متخلف ابزارهای لازم را در اختیار دارد و به قانون جدیدی نیازی نیست، افزود: بانک‌ها تمایلی به پرداخت وام ازدواج ندارند به همین دلیل در انجام وظایف خود تعلل می‌کنند./ خانه ملت
شنبه، 26 مرداد 1398 - 13:08

دلار + اخبار پولی مالی + ارز + بازار داخلی + صرافی قیمت دلار در صرافی‌ها به ۱۱۷۰۰ تومان رسید
توئیت-قیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز شنبه ۲۶ مرداد ۹۸ در صرافی‌های بانکی به ۱۱۷۰۰ تومان رسید. در عین حال نرخ فروش هر دلار (اسکناس) در این صرافی‌ها، به ۱۱۶۰۰ تومان رسیده است. همچنین نرخ هر یورو(اسکناس) برای خرید ۱۳۱۰۰ تومان و برای فروش ۱۳۲۰۰ تومان است.
شنبه، 26 مرداد 1398 - 12:58

تصویب طرح تأمین مسکن کارمندان به زودی در دولت تصویب طرح تأمین مسکن کارمندان به زودی در دولت
توئیت-معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آماده شدن طرح تأمین مسکن کارمندان برای تصویب در هیئت دولت در آینده نزدیک خبر داد. مازیار حسینی اظهار داشت: بحث مسکن مورد تاکید دولت است و وزارت راه و شهرسازی برنامه احداث ۴۰۰ هزار واحد مسکونی را در دستور کار دارد. طرح تام کاد به ویژه برای خانه دار شدن کارمندانی است که به تازگی وارد دستگاه ها شده اند. در عین حال، مازاد واحدهای مسکونی که در این طرح احداث می شوند، می‌تواند در اختیار سایر مردم، قرار بگیرد.
شنبه، 26 مرداد 1398 - 12:53

بازار + کالا + قیمت + خدمات + مصرف کنندگان + شفافیت + اخبار پولی مالی درج قیمت کالا و اعلام نرخ خدمات الزامی است
توئیت- رئیس مرکز اصناف و بازرگانان گفت: تمام واحدهای صنفی عرضه‌کننده کالا و خدمات مکلف به درج قیمت بر روی کالاها و اعلام قیمت خدمات در محل کسب خود هستند. پیمان زندی گفت: با هدف پیشگیری از فشار به مصرف‌کنندگان و ایجاد آرامش در بازار، "نظارت بر واحدهای صنفی" در تمامی رسته‌های صنفی با کمک اصناف تشدید شده است. به گفته وی، یکی از عوامل شفافیت در بازار در شرایط فعلی، اطلاع‌رسانی به موقع و مناسب به مصرف‌کنندگان کالا و خدمات است از این رو تمام واحدهای صنفی مکلف به درج قیمت و رعایت قیمتهای مصوب اعلامی مراجع ذیصلاح هستند.
شنبه، 26 مرداد 1398 - 12:49

کاهش ­نرخ رسمی یورو
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۸ ارز مانند یورو کاهش و قیمت ۱۸ واحد پولی دیگرهمانند پوند افزایش یافت. همچنین نرخ دلار و ۱۰ ارز دیگر نیز ثابت ماند. هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس با ۳۹۵ ریال افزایش نسبت به روز پنج شنبه ۵۱ هزار و ۳۱ ریال و هر یورو نیز با ۱۷۴ ریال افت نسبت به روز پنج شنبه ۴۶ هزار و ۶۳۴ ریال ارزش‌گذاری شد.
شنبه، 26 مرداد 1398 - 12:18

تالار صادراتی میزبان عرضه 32 هزار تن قیر و عایق رطوبتی تالار صادراتی میزبان عرضه 32 هزار تن قیر و عایق رطوبتی
توئیت- تالار صادراتی بورس کالای روز شنبه 26 مرداد ماه میزبان عرضه 32 هزار و 810 تن و 80 تن عایق رطوبتی است، همچنین 19 کیلوگرم شمش طلا در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود. براساس این گزارش، 44 هزار و 931 تن وکیوم باتوم، مواد پلیمری، مواد شیمیایی، گوگرد، قیر، روغن پایه و سلاپس واکس در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران در این روز عرضه یک هزار و 506 تن نخ پلی استر، 30 تن ضایعات فلزی و 96 تن آنیلین را تجربه می کند.
شنبه، 26 مرداد 1398 - 10:23

بانک رفاه  +  اخبار پولی مالی + اخبار بانک + سیل زده  +  تسهیلات سامانه (سامد) به بهره برداری رسید
توئیت- در راستای تسریع در روند پاسخگویی، شفافیت در اطلاع رسانی و پیاده سازی دولت الکترونیک، سامانه های ارتباط مردمی دولت (سامد) و بازرسی کل کشور به بهره برداری رسیدند. بر اساس اعلام دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، با توجه به اهمیت پاسخگویی به شکایات، ایجاد رضایتمندی ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی، سامانه های مذکور در سطح ستاد و استان ها راه اندازی و در دسترس عموم قرار گرفت.
جمعه، 25 مرداد 1398 - 16:04

نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت نرخ رسمی ۲۳ ارز کاهش یافت
توئیت- نرخ ۱۵ ارز افزایش و قیمت ۲۳ واحد پولی دیگر کاهش یافت؛ همچنین نرخ ۹ ارز دیگر ثابت ماند بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس با ۴ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۵۰ هزار و ۶۳۶ ریال و هر یورو نیز با ۱۱۲ ریال افت نسبت به روز گذشته ۴۶ هزار و ۸۰۸ ریال ارزش‌گذاری شد.
پنجشنبه، 24 مرداد 1398 - 12:00

سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۱۵۵هزار تومان رسید سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۱۵۵هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز چهارشنبه۲۳ مرداد ۹۸ به ۴ میلیون و ۱۵۵هزار تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۱۶۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۴۰ هزار تومان است.هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۵۰۰ دلار و ۸۷ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۲ هزار و ۶۷ تومان است.
چهارشنبه، 23 مرداد 1398 - 17:09

قیمت دلار به ۱۱۷۰۰ تومان رسید قیمت دلار به ۱۱۷۰۰ تومان رسید
توئیت- قیمت هر اسکناس دلار آمریکا، امروزچهارشنبه ۲۳ مرداد ۹۸ در صرافی‌های بانکی، به ۱۱۷۰۰ تومان رسید. در عین حال قیمت خرید هر اسکناس دلار ۱۱۶۵۰ تومان است. همچنین قیمت هر اسکناس یورو ۱۳۱۰۰ تومان و برای فروش ۱۳۲۰۰ تومان است.
چهارشنبه، 23 مرداد 1398 - 12:58

نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز ۲۳ مرداد ۹۸ اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۵ ارز مانند یورو کاهش و قیمت ۱۲ واحد پولی دیگر از جمله پوند افزایش یافت. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «چهارشنبه بیست و سوم مردادماه ۹۸» بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس با ۴۱ ریال کاهش نسبت به روز گذشته ۵۰ هزار و ۶۳۲ ریال و هر یورو نیز با ۶۸ ریال کاهش نسبت به روز گذشته ۴۶ هزار و ۹۲۰ ریال ارزش‌گذاری شد.
چهارشنبه، 23 مرداد 1398 - 12:55

شاخص بورس از مرز ۲۶۱ هزار واحدی عبور کرد شاخص بورس از مرز ۲۶۱ هزار واحدی عبور کرد
توئیت- شاخص بورس با ۴۳۵۲ واحد رشد در معاملات امروز (تا لحظه تنظیم خبر) به ۲۶۱ هزار و ۴۴۹ واحدی رسید. در معاملات امروز تا کنون یک میلیارد و ۸۹۸ میلیون سهم در ۲۰۰ هزار و ۱۵ دفعه معامله شده است. ارزش معاملات در بازار امروز تا کنون ۵ هزار و ۹۹۴ میلیارد ریال و ارزش بازار نهصد و پنجاه و نه هزار میلیارد تومان بوده است. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را تا کنون در شاخص امروز بورس گذاشت مخابراتی ها، فولادی‌ها و معدنی‌ها بود و نماد‌های پر بیننده خودرویی‌ها، بانکی‌ها و فولادی‌ها معرفی شد.
چهارشنبه، 23 مرداد 1398 - 12:05

تالار صادراتی میزبان عرضه 110 هزار تن کالا تالار صادراتی میزبان عرضه 110 هزار تن کالا
توئیت- تالار صادراتی بورس کالای ایران روز چهارشنبه 23 مرداد ماه میزبان عرضه 80 هزار و 815 تن قیر، 30 هزار تن گوگرد گرانوله و 80 تن عایق رطوبتی است، همچنین 11 هزار تن تیرآهن، 15 هزار و 400 تن سبد میلگرد، 30 هزار تن شمش بلوم، 680 تن شمش روی، 35 هزار و 500 تن خاک روی و 10 کیلوگرم شمش طلا در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود.تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران در این روز شاهد عرضه 11 هزار تن وکیوم باتوم، 7 هزار و 900 تن قیر، 470 تن مواد پلیمری، 36 هزار و 165 تن مواد شیمیایی و 200 تن گوگرد است.بازار فرعی بورس کالای ایران نیز در این روز عرضه 500 تن تولوئن را تجربه می کند.
چهارشنبه، 23 مرداد 1398 - 10:27

سرمایه گذاری ۷ میلیون یورویی برای ساخت نیروگاه ۱۰ مگاواتی چادرملو سرمایه گذاری ۷ میلیون یورویی برای ساخت نیروگاه ۱۰ مگاواتی چادرملو
توئیت-محمود مصری نژاد. مدیرمجتمع صنعتی اردکان : در ۴ ماهه اول امسال تولید ۳۸درصد محصولات فولادی ر شرکت چادر ملو محقق شده است. برای ساخت نیروگاه ۱۰ مگاواتی چادرملو ۷ میلیون یورو سرمایه گذاری ارزی پیش بینی شده است.
سه شنبه، 22 مرداد 1398 - 14:13

قیمت دلار، به ۱۱۷۰۰ تومان رسید قیمت دلار، به ۱۱۷۰۰ تومان رسید
توئیت- در جریان معاملات امروز سه شنبه ۲۲ مرداد ۹۸ در صرافی های بانکی، قیمت هر دلار آمریکا برای خرید ۱۱۶۵۰ تومان و برای فروش ۱۱۷۰۰ تومان است. همچنین قیمت هر اسکناس یورو برای خرید ۱۳۱۵۰ تومان و برای فروش ۱۳۲۰۰ تومان است. قیمت دلار امروز در مقایسه با روز پیش از عید قربان (یکشنبه) ۵۰ تومان کاهش یافته است.
سه شنبه، 22 مرداد 1398 - 10:45

نرخ رسمی یورو کاهش و پوند افزایش یافت نرخ رسمی یورو کاهش و پوند افزایش یافت
توئیت- نرخ ۲۵ ارز مانند یورو کاهش و قیمت ۱۲ واحد پولی دیگر از جمله پوند افزایش یافت؛ همچنین نرخ دلار و ۹ ارز دیگر ثابت ماند بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس با ۱۲۶ ریال افزایش نسبت به روز یک شنبه ۵۰ هزار و ۶۷۳ ریال و هر یورو نیز با ۳۵۹ ریال کاهش نسبت به روز یک شنبه ۴۶ هزار و ۹۸۸ ریال ارزش‌گذاری شد.
سه شنبه، 22 مرداد 1398 - 10:42

عرضه 80 هزار تن مواد پلیمری در روز سه شنبه عرضه 80 هزار تن مواد پلیمری در روز سه شنبه
توئیت- تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی بورس کالای ایران، روز سه شنبه 22 مردادماه، میزبان عرضه 79 هزار و 717 تن مواد پلیمری است. طی این روز و در تالار مذکور 3 هزار تن قیر، 15 هزار تن وکیوم باتوم، 983 تن مواد شیمایی و 28 هزار تن لوب کات عرضه می شود. این گزارش حاکی است، 126 هزار و 170 تن ورق گرم، 5 هزار و 214 تن سبد میلگرد، یک هزار و 500 تن شمش آلومینیوم، 10 هزار تن شمش بلوم، 680 تن شمش روی و2 هزار و 80 تن مس مفتول نیز در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه می شود. براساس این گزارش، تالار صادراتی بورس کالای ایران هم در این روز عرضه 150 تن عایق رطوبتی و 17 هزار و 585 تن قیر را تجربه می کند.
سه شنبه، 22 مرداد 1398 - 10:39

صندوق بازنشستگی + اخبار پولی مالی +  اخبار بیمه مدیر عامل صندوق بازنشستگی کشور برکنار شد
توئبت- میعاد صالحی مدیرعامل ۳۷ ساله صندوق بازنشستگی کشوری بعد از چهار ماه فعالیت در صندوق بازنشستگی امروز از سمت خود برکنار شد. گفته می شود برکناری صالحی با دستور رئیس جمهو انجام شده است. کسب اطلاع کرده که ایزدی رئیس هیئت مدیره به عنوان سرپرست، جایگزین وی خواهد شد.
سه شنبه، 22 مرداد 1398 - 10:33

دلار + اخبار پولی مالی + اخبار + صرافی قیمت دلار به ۱۱۸۰۰ تومان رسید
توئیت- قیمت دلار صرافی‌های بانکی، امروز یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸ برای فروش به ۱۱۸۰۰ تومان رسید. همچنین قیمت خرید هر اسکناس دلار ۱۱۷۵۰ تومان است. در عین حال، قیمت هر اسکناس یورو برای خرید ۱۳۲۵۰ هزار تومان و برای فروش ۱۳۳۰۰ تومان است.
یکشنبه، 20 مرداد 1398 - 14:10

قیمت سکه به ۴ میلیون و ۱۵۵ هزار تومان رسید قیمت سکه به ۴ میلیون و ۱۵۵ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت سکه طرح جدید، امروز یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸ به ۴ میلیون و ۱۵۵ هزار تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیمم ۴ میلیون و ۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۱۹۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۳۷۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۹۸۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۹۷ دلار و ۵۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۰ هزار و ۶۸۲ تومان است.
یکشنبه، 20 مرداد 1398 - 14:06

رشد ۵۷۰ واحدی شاخص بورس رشد ۵۷۰ واحدی شاخص بورس
توئیت-شاخص بورس با ۵۷۰ واحد رشد در پایان معاملات امروز به ۲۵۵ هزار و ۸۷۶ واحدی رسید. در معاملات امروز دو میلیارد و ۸۷۹ میلیون سهم در ۳۱۹ هزار و ۶۴۱ دفعه معامله شد. ارزش معاملات در بازار امروز ۹ هزار و ۱۸۱ میلیارد ریال و ارزش بازار نهصد وسی و نه هزار میلیارد تومان بود. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص امروز بورس گذاشت پتروشیمی‌ها، معدنی‌ها و مخابراتی‌ها بود و نماد‌های پر بیننده خودرویی‌ها، بانکی‌ها و برقی‌ها معرفی شد.
یکشنبه، 20 مرداد 1398 - 13:43

ارائه خدمات بانکی با کارت‌های ملی هوشمند ارائه خدمات بانکی با کارت‌های ملی هوشمند
توئیت- ارائه خدمات بانکی در بانک تجارت با کارت ملی هوشمند یا رسید ثبت نام این کارت به همراه کارت ملی قدیمی امکان پذیر است. بانک تجارت و بر اساس بخشنامه بانک مرکزی، با توجه به بهره‌برداری و ارتباط سیستم ارائه خدمات بانکی با وب سرویس استعلام الکترونیک اطلاعات هویتی، امکان ارائه خدمات بانکی با کارت‌های ملی هوشمند میسر شده است. هموطنان هنگام مراجعه به شعب بانک تجارت می‌توانند با ارائه کارت ملی هوشمند و یا ارائه کارت ملی قدیمی به همراه رسید ثبت نام کارت ملی هوشمند خدمات بانکی مورد نیاز خود را دریافت کنند.
یکشنبه، 20 مرداد 1398 - 13:41

نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند نرخ رسمی ۴۷ ارز ثابت ماند
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که تمام ارز‌ها نسبت به روز گذشته ثابت ماند. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس بدون تغییر نسبت به روزگذشته ۵۰ هزار و ۵۴۷ ریال و هر یورو نیز بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۴۷ هزار و ۳۴۷ ریال ارزش‌گذاری شد.
یکشنبه، 20 مرداد 1398 - 13:39

افتتاح صندوق امانات در دو شعبه بانک ملی ایران افتتاح صندوق امانات در دو شعبه بانک ملی ایران
توئیت- صندوق امانات شعب فدک و شهر ری بانک ملی ایران افتتاح شد. صندوق امانات شعب فدک و شهر ری تمام الکترونیکی هستند و احراز هویت مشتریان آن از طریق اثر انگشت صورت می گیرد.شعبه فدک به ۱۲۰۴ صندوق و شعبه شهرری به ۴۲۰ صندوق مجهزند.
شنبه، 19 مرداد 1398 - 18:22

سایپا + اخبار پولی مالی + اخبار + خودرو + پراید مدیرعامل سای‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍‍پا ممنوع‌الخروج شد
توئیت- جواد سلیمانی مدیرعامل گروه خودروسازی سایپا با حکم بازپرس شعبه پنجم دادسرای کارکنان دولت از اسفندماه سال گذشته به مدت 6 ماه ممنوع الخروج شده است. اخیراً اسماعیلی، سخنگوی قوه قضاییه نیز با تشریح جزئیات بازداشت مدیران ارشد سایپا گفته بود: پرونده تشکیل شده و افرادی تحت تعقیب قرار گرفتند. این پرونده ۲۵ متهم دارد که ۶ نفر بازداشت هستند. به گفته وی، برخی از بازداشتی‌ها از مدیران شرکت سایپا هستند و برخی از نمایندگی‌ها و شرکت‌هایی که به نمایندگی از سایپا مبادرت به ثبت نام و واگذاری خودرو می‌کردند./ فارس
شنبه، 19 مرداد 1398 - 18:15

قیمت دلار به ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید قیمت دلار به ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان رسید
توئیت- در جریان معاملات امروز شنبه ۱۹ مرداد ۹۸ صرافی های بانکی، قیمت هر دلار آمریکا برای خرید به ۱۱ هزار و ۸۰۰ تومان و برای فروش ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان است. همچنین هر اسکناس یورو در صرافی های بانکی برای خرید ۱۳ هزار و ۳۰۰ تومان و برای فروش ۱۳ هزار و ۳۵۰ تومان است.
شنبه، 19 مرداد 1398 - 17:04

قیمت سکه به ۴میلیون و ۱۹۵ هزارتومان رسید قیمت سکه به ۴میلیون و ۱۹۵ هزارتومان رسید
توئیت-در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه ۱۹ مردادماه ۱۳۹۸ قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۱۹۵ هزارتومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۱۰۰ هزارتومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۲۳۰ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۴۳۰ هزارتومان و سکه یک گرمی ۹۸۰ هزارتومان است. همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۴۹۷ دلار و ۵۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۵ هزار و ۲۹۹ تومان است.
شنبه، 19 مرداد 1398 - 17:02

رشد اندک شاخص بورس رشد اندک شاخص بورس
توئیت- شاخص بورس با ۱۴۳ واحد رشد در پایان معاملات امروز،​ به کانال ۲۵۵ هزار و ۳۰۶ واحدی رسید. در معاملات امروز، سه میلیارد و ۹۳ میلیون سهم در ۳۰۹ هزار و ۷۳ دفعه معامله شد. ارزش معاملات در بازار امروز، ۹ هزار و ۷۱۵ میلیارد ریال و ارزش بازار، ​ نهصد وسی و هفت هزار میلیارد تومان بود. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص امروز بورس گذاشت، ​ برقی ها، فولادی‌ها و پتروشیمی‌ها بود و نماد‌های پر بیننده خودرویی ها، بانکی‌ها و برقی‌ها معرفی شد
شنبه، 19 مرداد 1398 - 15:53

 پرداخت پیش از موعد سود سهام بازنشستگان از سوی بیمه ملت پرداخت پیش از موعد سود سهام بازنشستگان از سوی بیمه ملت
توئیت- بیمه ملت، سود سهام بازنشستگان سهامدار خود را پیش از موعد مقرر، پرداخت می کند. به مناسبت فرا رسیدن اعیاد فرخنده قربان و غدیر و با هدف تکریم سهامداران بازنشسته؛ بیمه ملت در نظر دارد سود سهام سهامداران عضو صندوق بازنشستگی کشوری را از روز 20 مردادماه به حساب آنان واریز نماید.این در حالی است که طبق اطلاعیه رسمی بیمه ملت که در مورخ 98/04/15در سامانه کدال منتشر شده است، سود سهام سال 97 سهامداران بیمه ملت از تاریخ اول مهرماه 98 پرداخت خواهد شد.
شنبه، 19 مرداد 1398 - 11:16

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار