ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    چهارشنبه، 29 خرداد 1398 - 09:19  

توِئیت - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  پرداخت سریع خسارت بیمه البرز به بیمه شدگان سیل زده


  اول تیرماه آخرین مهلت ارائه اظهارنامه مالیاتی صاحبان مشاغل


  بلاکچین انقلابی در زیرساخت های بازارهای مالی جهان ایجاد می کند


  واگذاری زیرمجموعه‌های وزارت جهادکشاورزی اولویت‌بندی شد


  تحول صنعت بیمه با «پلنت» و «IaaS»


  دولت از طریق اوراق بدهی با بانک ها تسویه می کند


  تایدواتر 100درصد افزایش سرمایه می دهد


  بخشنامه بخشودگی جرائم کارفرمایان خوش حساب در سال 98 ابلاغ شد


  ایرانول به ازای هر سهم ۱۴۵۰ریال سود تقسیم کرد


  "بانکداری باز" پلی برای ورود به بانکداری دیجیتال


  کارمزد ارسال پیامک به مشتریان بانکی ۱۲هزار تومان شد


  قیمت سکه به ۴ میلیون و ۶۳۵ هزار تومان رسید


  دلار دوباره ریزشی شد


  جایگاه های برتر بانک ملی در گزارش شاپرک


  سامانه تولید رمز یک بار مصرف بانک سینا فعال است


  بیمه سلامت هزینه نیست، بلکه سرمایه گذاری است


  افت هزار واحدی شاخص بورس


  ثبات قیمتها در بازار طلا و سکه


  نرخ رسمی پوند کاهش یافت


  رشد ٥٧ درصدی تراکنش‌ها در بخش اینترنت بانک صادرات


  توِئیت  

کارمزد ارسال پیامک به مشتریان بانکی ۱۲هزار تومان شد کارمزد ارسال پیامک به مشتریان بانکی ۱۲هزار تومان شد
توئیت- برخی بانکهای کشور با ارسال پیامک به مشتریان خود، پیش‌آگهی بابت کسر هزینه ارایه این خدمات از حساب‌های بانکی را آغاز کرده‌اند. بر این اساس، هر یک از مشتریان که با مراجعه به شعبه، درخواست ارسال پیامک واریز و یا برداشت وجه از حساب خود را ارایه داده باشند، اکنون باید بابت دریافت این خدمات، ۱۲۰ هزار ریال بپردازند. البته این بار بر اساس تجربیات قبلی، بانکها اینبار پیش از اقدام، تصمیم خود را از طریق پیامک به مشتریان خود اطلاع داده اند./ مهر
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 14:05

قیمت سکه به ۴ میلیون و ۶۳۵ هزار تومان رسید قیمت سکه به ۴ میلیون و ۶۳۵ هزار تومان رسید
توئیت- قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز سه شنبه ۲۸ خرداد ۹۸، به ۴ میلیون و ۶۳۵ هزار تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴.۵ میلیون تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۶۱۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۴۶ دلار و ۴۳ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۲۵ هزار و ۴۵۶ تومان است.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 14:03

دلار دوباره ریزشی شد دلار دوباره ریزشی شد
توئیت-صرافی‌های بانکی امروز (سه شنبه) هر دلار را با کاهش ۲۵۰ تومانی قیمت نسبت به دیروز ۱۳ هزار و ۲۵۰ تومان به فروش رساندند. صرافی‌ها هر یورو را نیز ۱۵ هزار و ۵۰ تومان خریداری و ۱۵ هزار و ۱۵۰ تومان به فروش رساندند. میانگین بهای هر یورو در روز کاری گذشته در سامانه سنا ۱۵ هزار و ۱۰۲ تومان و هر دلار ۱۳ هزار و ۳۴۸ تومان بود. همچنین حواله فروش در سامانه نیما برای هر یورو ۱۲ هزار و ۶۴۳ تومان و دلار ۱۱ هزار و ۱۹۶ تومان ارزش گذاری شد.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 13:53

افت هزار واحدی شاخص بورس افت هزار واحدی شاخص بورس
توئیت- شاخص بورس با ۱۰۰۰ واحد افت در پایان معاملات امروز به ۲۳۷ هزار و ۱۴۶ واحدی رسید. در معاملات امروز سه میلیارد و ۹۶۹ میلیون سهم در ۲۹۱ هزار و ۱۳۰ دفعه معامله شد. ارزش معاملات در بازار امروز ۱۷ هزار و ۱۵۲ میلیارد ریال و ارزش بازارنهصد و یک هزار میلیارد تومان بود. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص امروز بورس گذاشت پتروشیمی‌ها، مخابراتی‌ها و پالایشی‌ها بود و نماد‌های پر بیننده بانکی‌ها، خودرویی‌ها و پتروشیمی‌ها معرفی شد.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 13:34

ثبات قیمتها در بازار طلا و سکه ثبات قیمتها در بازار طلا و سکه
توئیت- ابراهیم محمد، با اشاره به اینکه حباب سکه امروز ۵۰۰ هزار تومان است گفت: امروز هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۹۰ هزار تومان سکه طرح جدید ۴ میلیون ۵۳۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۹۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون ۶۹۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون و ۱۳ هزار تومان عرضه شده است.وی افزود: هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز امروز ۴۳۱ هزارو ۵۰۰ تومان به فروش می‌رسد.رئیس­­ اتحادیه طلا و جواهر در ادامه گفت: امروز هر مثقال طلا با قیمت ۱ میلیون و ۸۷۰ هزار تومان به فروش رسیده است./ صدا و سیما
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 13:24

نرخ رسمی پوند کاهش یافت نرخ رسمی پوند کاهش یافت
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۱۷ ارز مانند یورو نسبت به روز دوشنبه افزایش و قیمت ۱۸ واحد پولی از جمله پوند کاهش یافت. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز دوشنبه ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس با ۳۰۳ ریال کاهش نسبت به روز دوشنبه ۵۲ هزار و ۶۰۵ ریال و هر یورو نیز با ۵۷ ریال افزایش ۴۷ هزار و ۱۷۹ ریال ارزش‌گذاری شد.
سه شنبه، 28 خرداد 1398 - 13:19

شاخص در کانال ۲۳۸ هزار واحدی ماند شاخص در کانال ۲۳۸ هزار واحدی ماند
توئیت- شاخص بورس با ۵۹ واحد افت در پایان معاملات امروز به کانال ۲۳۸ هزار و ۱۶۰ واحدی رسید. در معاملات امروز سه میلیارد و ۳۸۲ میلیون سهم در ۳۰۴ هزار و ۱۹۷ دفعه معامله شد. ارزش معاملات در بازار امروز ۱۶ هزار و ۱۷۸ میلیارد ریال و ارزش بازار نهصد هزار میلیارد تومان بود. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص امروز بورس گذاشت پتروشیمی ها، مخابراتی‌ها و پالایشی‌ها بود و نماد‌های پر بیننده بانکی‌ها، خودرویی‌ها و پتروشیمی‌ها معرفی شد.
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 17:05

سکه + اخبار پولی مالی + اخبار + بازار داخلی + بازار خارجی قیمت سکه به ۴ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان رسید
توئیت- در بازار آزاد تهران، قیمت سکه طرح جدید، امروز ۲۷ خرداد ۹۸ به ۴ میلیون و ۷۲۰ هزار تومان رسید. همچنین قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۵۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون نو ۴۵۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۶۵۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۳۳ دلار و ۶۱ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۳۰ هزار و ۷۶ تومان است.
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 15:29

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + دلار + پوند + ارز نرخ رسمی یورو و پوند افزایش یافت
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۰ ارز مانند یورو و پوند نسبت به روز یکشنبه افزایش و قیمت ۱۶ واحد پولی دیگر کاهش یافت. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز یکشنبه ۴۲ هزار ریال قیمaت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس با ۳۳ ریال افزایش نسبت به روز یکشنبه ۵۲ هزار و ۹۰۸ ریال و هر یورو نیز با دو ریال افزایش ۴۷ هزار و ۱۲۷ ریال ارزش‌گذاری شد.
دوشنبه، 27 خرداد 1398 - 13:12

کسب عنوان "برترین مشاور پذیرش" توسط شرکت تامین سرمایه نوین کسب عنوان "برترین مشاور پذیرش" توسط شرکت تامین سرمایه نوین
توئیت-بر اساس گزارش ارزیابی کیفی عملکرد مشاوران پذیرش که هر سال از سوی شرکت فرابورس منتشر می‌شود، شرکت تامین سرمایه نوین توانست با کسب 46 امتیاز، عنوان "برترین مشاور پذیرش" سال 1397 را بین ارائه‌دهندگان خدمات مشاوره از آن خود کند. در این رتبه‌بندی، معیارهای ارزیابی کیفی هیئت پذیرش شامل مواردی چون جامع بودن مطالب و محتوای امیدنامه، نبود خطا در اسناد و مدارک ارائه ‌شده، مغایرت نداشتن مطالب ارائه‌ شده با سایر اطلاعات موجود، تسلط مشاور پذیرش بر وضعیت صنعت و شرکت و نیز بیان و ارائه خدمات مشاوره است. گفتنی است شرکت تامین سرمایه نوین با سرمایه 9 هزار میلیارد ریالی، بزرگ‌ترین شرکت تامین سرمایه کشور به شمار می‌رود.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 16:33

قیمت سکه به ۴ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید قیمت سکه به ۴ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید
توئیت- در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز یکشنبه ۲۶ خرداد ۹۸ به ۴ میلیون و ۷۶۰ هزار تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۵۸۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۶۷۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون و ۲۰ هزار تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۴۱ دلار و ۸۰ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۳۶ هزار و ۷۵ تومان است.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 15:40

بازار سرمایه + اخبار پولی مالی + اخبار بورس + لیگ ستارگان + ابزارهای مالی + اوراق منفعت + اوراق وکالت + اوراق مرابحه شاخص بورس از مرز ۲۳۸ هزار واحدی گذشت
توئیت- شاخص بورس با ۴۰۰۰ واحد رشد در پایان معاملات امروز به ۲۳۸ هزار و ۲۲۰ واحدی رسید. در معاملات امروز پنج میلیارد و ۱۹۷ میلیون سهم در ۳۷۷ هزار و ۴۱۰ دفعه معامله شد. ارزش معاملات در بازار امروز ۱۸ هزار و ۸۶۰ میلیارد ریال و ارزش بازارنهصد و یک هزار میلیارد تومان بود. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص امروز بورس گذاشت پتروشیمی ها، مخابراتی‌ها و پالایشی‌ها بود و نماد‌های پر بیننده بانکی‌ها، خودرویی‌ها و پتروشیمی‌ها معرفی شد.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 15:37

هر یورو ۴۷۱۲ تومان قیمت خورد هر یورو ۴۷۱۲ تومان قیمت خورد
توئیت-بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که قیمت همه ارزها نسبت به دیروز بدون تغییر ماند. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «یکشنبه بیست و ششم خردادماه ۹۸» بدون تغییر نسبت به روز شنبه ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس بدون تغییر نسبت به روز گذشته ۵۲ هزار و ۸۷۵ ریال و هر یورو نیز ۴۷ هزار و ۱۲۵ ریال ارزش‌گذاری شد.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 11:09

زعفران + اخبار پولی مالی + قیمت + کاهش قیمت زعفران ۲ میلیون تومان کاهش یافت
توئیت- عضو شورای ملی زعفران با اشاره به کاهش دو میلیون تومانی قیمت این محصول در بازار گفت: صادرات طلای سرخ در فروردین ماه نسبت به ماه های قبل با کاهش مواجه بوده است. علی حسینی اظهارداشت: قیمت زعفران طی هفته های اخیر حدود ۲ میلیون تومان کاهش یافته و در حال حاضر حداقل قیمت آن ۸ میلیون تومان و حداکثر نرخ آن ۱۱ میلیون تومان است. ضمن اینکه این نرخ هایی است که ما گندم را از کشاورزان خریداری می کنیم./مهر
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 11:06

عرضه فولاد، روی و مس در تالار محصولات صنعتی و معدنی عرضه فولاد، روی و مس در تالار محصولات صنعتی و معدنی
توئیت-تالار محصولات صنعتی و معدنی بورس کالای ایران روز یکشنبه 26 خرداد ماه میزبان عرضه 10 هزار تن شمش بلوم، 26 هزار و 730 تن سبد میلگرد، 330 تن شمش روی، 3 هزار تن مس کاتد و 20 هزار تن مس کم عیار است. 50 تن عایق رطوبتی و 13 هزار و 310 تن قیر در تالار صادراتی عرضه می شود. این گزارش حاکی است، 50 هزار تن وکیوم باتوم، 15 هزار تن لوب کات، 2 هزار تن گوگرد، 7 هزار و 500 تن قیر، 506 تن روغن پایه و 5 هزار و 407 تن مواد شیمیایی نیز در تالار فرآورده های نفتی و پتروشیمی عرضه می شود. بازار فرعی بورس کالای ایران در این روز عرضه 500 تن کود مایع ازته را تجربه می کند.
یکشنبه، 26 خرداد 1398 - 10:10

میزان ارز همراه زائران ایرانی حج تمتع تعیین شد میزان ارز همراه زائران ایرانی حج تمتع تعیین شد
توئیت- رئیس سازمان حج و زیارت‌: میزان ارز همراه زائران ایرانی حج تمتع ۲۰۰ دلار تعیین شد و مدت اقامت حجاج به ‌۳۵ روز رسید. مذاکرات حج با طرف سعودی در حج امسال به دور از روابط سیاسی حاکم بین ایران و عربستان صورت پذیرفت که عملیات حج امسال در فضای آرام و به دور از جریان‌های سیاسی انجام می‌شود.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 13:16

افزایش قیمت جهانی نفت
توئیت- قیمت نفت برای دومین روز متوالی به دنبال سانحه دو نفتکش در دریای عمان افزایش یافت و نگرانی‌ها درباره کاهش جریان نفت انتقالی ازطریق تنگه هرمز، قیمت نفت در معاملات امروز به ۶۱.۸۱ دلار رساند. هر بشکه نفت برنت با ۵۰ سنت افزایش ۶۱.۸۱ دلار در هر بشکه فروخته شد. نفت خام آمریکا با ۲۱ سنت افزایش ۵۲.۴۹ دلار در هر بشکه معامله شد. در این میان، اوپک نیز هفته های آتی درباره ادامه یا عدم ادامه توافق کاهش تولید تصمیم‌گیری خواهند کرد؛ البته اوپک در گزارش ماهانه خود اعلام کرد که تقاضا برای نفت امسال تا ۱.۱۴ میلیون بشکه در روز افزایش خواهد یافت که ۷۰ هزار بشکه در روز کمتر از انتظار است./ رویترز
شنبه، 25 خرداد 1398 - 11:41

بانک مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + تسهیلات + سود + بخشودگی نرخ رسمی یورو و پوند کاهش یافت
توئیت- بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۷ ارز مانند یورو و پوند نسبت به پنج‌شنبه کاهش و قیمت ۱۲ واحد پولی دیگر افزایش یافت. بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز بدون تغییر نسبت به روز پنج شنبه ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین امروز هر پوند انگلیس با ۴۱۱ ریال کاهش نسبت به روز پنج شنبه ۵۲ هزار و ۸۷۵ ریال و هر یورو نیز با ۳۰۴ ریال کاهش ۴۷ هزار و ۱۲۵ ریال ارزش‌گذاری شد.
شنبه، 25 خرداد 1398 - 10:27

افزایش ۵ درصدی حجم بسته‌های اینترنتی افزایش ۵ درصدی حجم بسته‌های اینترنتی
توئیت- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات از افزایش ۵ درصدی حجم بسته‌های اینترنتی برای مقابله با کم فروشی خبر داد محمدجواد آذری جهرمی در فضای مجازی نوشت: با ابلاغیه جدید سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به شرکت‌های ارائه دهنده خدمات ارتباطی و برای مقابله با کم فروشی، ۵ درصد به حجم بسته‌ها افزوده شد. وی از اجرای این ابلاغیه در هفته آینده خبر داد.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 18:09

کلاهبرداری با پیامک در پوشش قطع یارانه نقدی کلاهبرداری با پیامک در پوشش قطع یارانه نقدی
توئیت- معاون اجتماعی پلیس فتا ناجا، ارسال پیامک به شهروندان تحت عنوان جلوگیری از قطع یارانه نقدی به نشانی imanbalik.com را شیوه جدید کلاهبرداری اعلام کرد سرهنگ "پاشایی" د: کارشناسان پلیس فتا از طریق رصد فضای مجازی کشور و نیز گزارش‌ها دریافتند عده‌ای افراد مجرم و سودجو، با ارسال پیامک به هموطنان با عنوان جلوگیری از قطع یارانه نقدی به نشانی imanbalik.com مترصد اقدام درخواست کنندگان و هدایت آن‌ها به سایت و درگاه جعلی بانکی با هدف سرقت اطلاعات کارت بانکی قربانیان و برداشت غیر مجاز از حساب آنان هستند.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 18:07

کاهش ۴۰ درصدی قیمت میوه تا ماه آینده کاهش ۴۰ درصدی قیمت میوه تا ماه آینده
توئیت- رئیس اتحادیه بارفروشان تهران: امسال، با افزایش خوب تولید میوه‌ و سیفی جات پیش بینی می‌شود قیمت‌ها در ماه آینده تا ۴۰ درصد کاهش یابد مصطفی دارایی نژاد:​ امسال به دلیل تولید خوب، ​ قیمت میوه‌هایی مثل گیلاس، زردآلو، هلو، شبرنگ و ... حدود ۲۰ درصد کاهش داشته است البته این کاهش شامل میوه‌های واردتی مثل انبه، موز و آناناس نمی‌شود. رئیس اتحادیه بارفروشان تهران: امسال به دلیل فراوانی آب، کشت هندوانه نسبت به سال قبل دو برابر شده که همین امر باعث شده تا صادرات این محصول رونق بگیرد.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 18:03

افزایش قیمت محصولات لبنی افزایش قیمت محصولات لبنی
توئیت- براساس این تصمیم بطری شیر یک لیتری با چربی ۱ و نیم درصد؛ ۴ هزار و ۹۰۰ تومان، با چربی دو درصد؛ ۵ هزار تومان و با چربی ۳ و ۲ دهم درصد؛ ۵ هزار ۴۰۰ تومان به فروش می‌رسد. همچنین شیر استریل یک لیتری تتراپک با چربی ۱ و نیم درصد؛ ۷ هزار تومان و با چربی سه درصد؛ ۷ هزار و ۴۰۰ تومان به مصرف کننده عرضه خواهد شد. ضمن اینکه قیمت شیر نایلونی با چربی یک و نیم درصد؛ ۳ هزار و ۲۰۰ تومان خواهد بود.
جمعه، 24 خرداد 1398 - 17:58

یارانه + اخبار پولی مالی + اخبار واریز صدمین یارانه ۴۵۵۰۰ تومانی ، یکشنبه
توئیت- سازمان هدفمند سازی یارانه اعلام کرد، صدمین مرحله پرداخت یارانه نقدی خانوار روز یکشنبه ۲۶ خرداد ماه به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود. براین اساس همانند سالهای گذشته، یارانه هر فرد ۴۵ هزار ۵۰۰ تومان بوده که یکشنبه ۲۶ خرداد ماه ساعت ۲۴ واریز و قابل برداشت خواهد بود. همچنین افزایش مستمری خانوارهای تحت پوشش نهادهای حمایتی مثل قبل واریز می‌شود.
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 15:46

رشد ۲ هزار و ۷۳۵ واحدی شاخص بورس رشد ۲ هزار و ۷۳۵ واحدی شاخص بورس
توئیت- شاخص بورس با ۲ هزار و ۷۳۵ واحد رشد در پایان معاملات امروز به کانال ۲۳۳ هزار و ۳۵۲ واحدی رسید. در معاملات امروز پنج میلیارد و ۹۷۹ میلیون سهم در ۳۹۱ هزار و ۱۸۶ دفعه معامله شد. ارزش معاملات در بازار امروز ۱۷ هزار و ۵۱۲ میلیارد ریال و ارزش بازار هشتصد و هشتاد و سه هزار میلیارد تومان بود. نماد‌هایی که بیشترین تاثیر را در شاخص امروز بورس گذاشت بانکی ها، مخابراتی‌ها و برقی‌ها بود و نماد‌های پر بیننده بانکی‌ها و خودرو یی‌ها معرفی شد.
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 15:23

دلار + اخبار پولی مالی + اخبار + ارز + صرافی دلار دوباره به کانال ۱۲ هزار تومانی بازگشت
توئیت- بعد از عبور نرخ دلار از مرز ۱۳ هزار تومان در روز گذشته، قیمت فروش هر اسکناس دلار امروز ۲۲ خرداد ۹۸، باز هم به کانال ۱۲ هزار تومان بازگشت و به ۱۲,۹۰۰ تومان رسید. بر این اساس نرخ هر اسکناس دلار برای خرید ۱۲,۸۰۰ تومان و برای فروش ۱۲,۹۰۰ تومان است. همچنین نرخ هر اسکناس یورو برای خرید ۱۴,۷۰۰ تومان و برای فروش ۱۴,۸۰۰ تومان است. در عین حال، امروز نرخ دلار در بازار آزاد اندکی تفاوت قیمتی با نرخ صرافی های بانکی دارد و بین نرخ ۱۳۰۳۰ تا ۱۳۱۸۰ تومانی نوسان را به ثبت رسانده است.
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 15:22

بلیت قطار تهران-آنکارا ٤٣ یورو اعلام شد بلیت قطار تهران-آنکارا ٤٣ یورو اعلام شد
توئیت- معاون مسافری شرکت راه آهن از قطعی شدن قیمت بلیت قطارهای تهران - وان و تهران - آنکارا خبر داد و گفت: قیمت بلیت قطار تهران تا آنکارا ٤٣ یورو و تهران تا وان ٢٠ یورو خواهد بود. میرحسن موسوی : از چهارم تیر قطار تهران - وان و از ششم تیر قطار تهران -آنکارا شروع به حرکت می کنند.
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 15:01

سکه به ۴ میلیون و ۵۲۵ هزار تومان رسید
توئیت- در جریان معاملات بازار آزاد تهران، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید، امروز چهارشنبه ۲۲ خرداد ۹۸ به ۴ میلیون و ۵۲۵ هزار تومان رسید. همچنین هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۴۰۰ هزار تومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۸۰ هزار تومان، ربع سکه ۱ میلیون و ۶۲۰ هزار تومان و سکه یک گرمی ۱ میلیون تومان است. هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۳۸ دلار و ۲۹ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۱۳ هزار و ۹۱۴ تومان است.
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 14:15

قیمت نفت بالاتر از ۶۲ دلار تثبیت شد قیمت نفت بالاتر از ۶۲ دلار تثبیت شد
توئیت- در پایان معاملات روز سه‌شنبه، قیمت‌های نفت که با نگرانی در مورد کند شدن اقتصاد جهان و کاهش تقاضای نفت، تحت فشار قرار داشت، با افزایش احتمال تمدید کاهش تولید اوپک، تقویت شد و توانست بالاتر از ۶۲ دلار تثبیت شود. بازارهای جهانی همچنین منتظر اعلام هفتگی میزان ذخایر انبارهای نفت آمریکا هستند که طبق پیش‌بینی‌های کارشناسان احتمالاً از رکورد ۲ ساله خود ۵۰۰ هزار بشکه کاهش خواهد یافت./ رویترز
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 11:04

افزایش نرخ رسمی یورو و پوند افزایش نرخ رسمی یورو و پوند
توئیت- بانک مرکزی نرخ انواع ارز را برای امروز اعلام کرد که بر اساس آن نرخ ۲۱ ارز مانند یورو و پوند در مقایسه با دیروز (سه‌شنبه) افزایش و قیمت ۱۸ واحد پولی دیگر کاهش یافت بر اساس اعلام بانک مرکزی هر دلار آمریکا برای امروز «چهارشنبه بیست و دوم خرداد ماه ۹۸» بدون تغییر در مقایسه با روز سه‌شنبه ۴۲ هزار ریال قیمت خورد. همچنین در روز جاری هر پوند انگلیس با ۱۴۹ ریال افزایش نسبت به روز گذشته ۵۳ هزار و ۴۱۴ ریال و هر یورو نیز با ۷۸ ریال رشد ۴۷ هزار و ۵۹۹ ریال ارزش‌گذاری شد.
چهارشنبه، 22 خرداد 1398 - 10:32

سکه + اخبار پولی مالی + بازار داخلی + معاملات قیمت سکه به ۴ میلیون و ۴۹۰ هزارتومان رسید
توئیت- در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز سه شنبه ۲۱ خردادماه قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۴۹۰ هزارتومان، سکه طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۸۰ هزارتومان، نیم سکه ۲ میلیون و ۴۰۰ هزارتومان، ربع سکه یک میلیون و ۶۲۰ هزارتومان و سکه گرمی ۹۹۰ هزارتومان است. همچنین قیمت هر اونس طلا در بازارهای جهانی ۱۳۲۱ دلار و ۸۴ سنت و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۴۱۲ هزار و ۲۹۸ تومان است.
سه شنبه، 21 خرداد 1398 - 15:12

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار