ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    جمعه، 6 اردیبهشت 1398 - 03:18  

برگزاری سومین کنفرانس فرهنگ سازمانی - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    حمایت از کالای ایرانی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  ارسال محموله کمک رسانی به سیل زدگان لرستان توسط بیمه حکمت


  راه‌اندازی سامانه جامع بانکی «امید» در بانک سپه


  امکان پرداخت عوارض آزادراهی با گوشی های آیفون فراهم شد


  بیمه مرکزی در اندیشه بنگاه داری نیست


  رونمایی از سپر ریسک مالی و نرم افزار جامع مدیریت ریسک نهادهای مالی


  نقش موثر بازرسان در وصول و تعیین تکلیف مطالبات بانک ملی


  تداوم اقدامات بانک مرکزی موجب ثبات بیشتر اقتصاد کشور می شود


  اهداء وام بلاعوض ۳۰۰ هزار دلاری


  تفاهم نامه شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس با سمات


  تکمیل و اخذ اطلاعات شناسه شهاب توسط شبکه بانکی


  راه اندازی گواهی سپرده زیره و شمش طلا در سال ۹۸


  تامین سرمایه امین و تجارت الکترونیکی ارتباط فردا توافق‌نامه امضا کردند


  باز شدن قفل تامین مالی صنایع با کلید اوراق سلف موازی استاندارد


  حضور گسترده بیمۀ آرمان در کنگره ملی رادیولوژی ایران


  صفر کردن صادرات نفت ایران توهم است


  نرخ حق‌الوکاله سپرده‌های سال 98 بانک تجارت تعیین شد


  لزوم بازنگری در آیین‌نامه سرمایه‌گذاری


  واریز ۴۰۰ هزار تومان افزایش حقوق به حساب کارکنان


  عرضه سهام مجتمع پتروشیمی نوری تا پایان بهار


  ارز و نقدینگی واحد‌های تولیدی تأمین می‌شود


- اندازه متن: + -  کد خبر: 72325صفحه نخست » خبر اولدوشنبه، 15 مرداد 1397 - 12:43
با رویکرد حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتیانجام می گیرد:
برگزاری سومین کنفرانس فرهنگ سازمانی
بیمه مرکزی + بازار سرمایه + اخبار پولی مالی + اوراق + بیمه + ریسک + سهم + بازار پولی مالی + اخبار پولی مالی- سومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی و سومین جایزه مسئولیت اجتماعی2و 3 بهمن ماه 97 برگزار می شود.
  

به گزارش اخبار پولی مالی- سومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد اخلاق حرفه ای و سومین جایزه مسئولیت اجتماعی مدیریت صبح روز سه شنبه دوم بهمن ماه 97 در سالن کنفرانس دانشگاه خاتم وابسته به بانک پاسارگاد برگزار می شود.

آذر صائمیان، رئیس شورای سیاست گذاری مجله مدیریت و عضو هیات علمی جمعیت توسعه علمی درباره اهداف برپایی این کنفرانس گفت: توسعه و اشاعه فرهنگ تعهد به کیفیت و ارزش آفرینی در تولید ملی،تقویت بینان های فرهنگی اقتصاد مقاومتی و نقش آفرینی سرمایه های اجتماعی در توسعه پایدار و ارائه آخرین دستاوردهای علمی و کاربردی در فرهنگ سازمانی با رویکردحمایت از تولید ملی در بستر مقاومتی کنفرانس را تشکیل می دهند. 

رئیس شورای سیاست گذاری مجله مدیریت در ادامه به سومین کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی با رویکرد حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی در بخش های حوزه فردی، حوزه سازمانی و حوزه اجتماعی اشاره کرد و افزود: در حوزه فردی یادگیری و تقویت توانمندی های فردی، خلاقیت و نوآوری پایدار در عرصه خدمات/ تولیدات، کارآفرینی فردی و ارتقای بهره وری، وجدان کاری، اعتماد آفرینی و اخلاق حرفه ای در پایداری بنگاه و خودکارآمدی، توسعه حرفه ای و تعالی فردی را مد نظر قرار دادیم.

صائمیان افزود: در حوزه سازمانی به مباحثی نظیر سرآمدی سازمانی، نقش سازمان های دانش بنیان در توانمند سازی بنگاه های اقتصادی، سرمایه انسانی و نقش آن در تقویت قدرت مقاومت بنگاهی، تحول پذیری سازمانی و نقش آن در بهبود کیفیت تولید ملی، تدوین راهبردهای سلامت و انضباط مالی در عرضه محصولات رقابتی، تبدیل چالش ها به فرصت های پایدار بنگاهی و نقش ارزش های مشترک سازمانی در تقویت تولید ملی پرداخته خواهد شد.

وی ادامه داد: در حوزه اجتماعی نقش مشارکت اجتماعی در توسعه فرهنگ حمایت از تولید ملی، نقش رسانه های اجتماعی در حمایت از کالای ایرانی، نقش سرمایه اجتماعی در ارتقا و بهبود کیفیت تولیدات، الگوبرداری و الگوسازی از تجربیات موفق حمایت از تولید در کشورها وارتقای هویت ملی از طریق همبستگی فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی در راستای حمایت از تولید ملی را خواهیم داشت.
البته ما در کنار این کنفرانس کارگاه‌های تخصصی برگزار می‌کنیم و حتی تشکیل کارگروه تخصصی اخلاق حرفه‌ای را دستور کار قرار داده‌ایم که این کارگروه بتواند وارد فعالیت‌های دبیرخانه شود و به صورت دائم حضور داشته باشد. چون یکی از تاکیدات انجمن برای برگزاری این کنفرانس‌ها این است که صرفا یک رویداد علمی را مدیریت نکنند بلکه در هر کنفرانس وظایفی را برای کارگروههای تخصصی انجمن تعریف کند که روی این حوزه‌ها بتوانند سازمان ها را پشتیبانی کند، چون ممکن است برخی از موضوعات مقالات ارائه شده در رابطه با موضوعی باشد که برای اولین بار مطرح می‌شود؛ به عنوان مثال در کنفرانس سال گذشته مقاله‌ای درباره اخلاق حرفه‌ای در فناوری‌های نوین ارائه شد که این موضوع به شدت در ایران تازه است و ما اصلا نمی‌دانیم واکنش اخلاقی‌مان در برابر فناوری‌های نوین باید چگونه باشد بنابراین تیم حرفه‌ای لازم است که سازمان‌ها را در رابطه با این موضوعات کمک کند.

صائمیان اهداف کنفرانس را توسعه و اشاعه فرهنگ تعهد و ارزش آفرینی در تولید ملی، تقویت بنیان های فرهنگی اقتصاد مقاومتی و نقش آفرینی سرمایه های اجتماعی در تولید پایدار عنوان کرد و افزود: این کنفرانس در سه محور فردی، سازمانی و اجتماعی برپا می شود که حوزه فردی شامل کارآفرینی فردی و خلاقیت و نوآوری پایدار در عرصه خدمات و تولیدات، وجدان کاری، اعتمادآفرینی و اخلاق حرفه ای در پایداری بنگاه، فرهنگ خودکارآمدی، توسعه حرفه ای و خودارزیابی فردی و نقش انتظارات فردی در حمایت از تولید ملی است.

دبیر کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی اعلام کرد که امسال هم تمامی مقالات پذیرفته شده در این کنفرانس، به صورت رایگان در پایگاه استنادی جهان اسلام(isc)  و سیویلیکا نمایه و مقالات برگزیده در ویژه نامه کنفرانس چاپ خواهد شد.

وی با اشاره به رونمایی از 7 کتاب در حوزه فرهنگ در کنفرانس سال گذشته، تاکید کرد که امسال هم حداقل دو کتاب تاکنون آماده شده که از آنها در کنفرانس رونمایی خواهد شد.

صائمیان، ادامه داد: کنفرانس با حمایت دانشگاه خاتم، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، دانشگاه مفید قم و دانشگاه شهید بهشتی همچنین دانشگاه قزوین و 9 انجمن علمی دارای مجوز برپا خواهد شد ضمن این که موسسه توف رایلند آلمان و جی آر اس گروپ انگلیس نیز در این کنفرانس مشارکت خواهند داشت.

سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران، سازمان مدیریت صنعتی ایران، مجمع مدیران توسعه منابع انسانی، مرکز منطقه ای اطلاع رسانی علوم و فناوری و پایگاه استنادی علوم جهان اسلام و سیویلیکا دیگر نهادهایی هستند که به گفته رییس شورای سیاستگزاری مجله مدیریت، از این کنفرانس اعلام حمایت کرده اند.

وی همچنین با بیان این نکته که در دوسال گذشته طراحی مدل جایزه مسوولیت اجتماعی مدیریت همزمان با کنفرانس انجام شده است، گفت: امسال هم سومین دوره با حضور سازمان ها و بنگاه های تولیدی و صادراتی در حال انجام است.

صائمیان مدل جایزه مسوولیت اجتماعی مدیریت را شامل پنج بعد مسوولیت مدیریت، مسوولیت اقتصادی، مسوولیت قانونی، مسوولیت اخلاقی و مسوولیت داوطلبانه و بشردوستانه عنوان کرد و اظهار داشت: دایره شمول این جایزه، شرکت های تولیدی و خدماتی ، سازمان های عمومی و سازمان های عام المنفعه تعریف شده است.

بنابر اعلام صائمیان، فراخوان این جایزه ارسال شده است و کار ارزیابی از شهریورماه شروع خواهد شد.

وی در عین حال تاکید کرد که در کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی به هیچ وجه بابت پذیرش مقالات بابت بررسی و ارزیابی، وجهی از کسی دریافت نخواهد شد و اگر دانشجویی دارای مقاله پذیرفته شده باشد، حضور وی نیز در کنفرانس رایگان خواهد بود.

بر اساس این گزارش، ریاست کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی بر عهده مجید قاسمی مدیرعامل بانک پاسارگاد، رییس دانشگاه خاتم و رییس هیات مدیره انجمن مدیریت ایران و دبیری این کنفرانس بر عهده آذر صائمیان رییس شورای سیاستگزاری مجله مدیریت خواهد بود.

گفتنی است: دبیر کنفرانس ملی فرهنگ سازمانی از برگزاری سومین کنفرانس با رویکرد حمایت از تولید ملی در بستر اقتصاد مقاومتی و همچنین سومین جایزه مسوولیت های اجتماعی مدیریت در روزهای دوم و سوم بهمن ماه سال جاری خبر داد./اخبار پولی مالی

 

برگزاری سومین کنفرانس فرهنگ سازمانی

برگزاری سومین کنفرانس فرهنگ سازمانی

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار