ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    شنبه، 29 تیر 1398 - 14:19  

استارت پرقدرت فاینکس ۲۰۱۹ - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بورس |    بیمه |    مالی تک |    اخبار طلا و ارز |    توئیت |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    | English  
   
   آخرین مطالب  

  آسماری 70 ریال سود بین سهامدارن تقسیم کرد


  بیمه کارآفرین ده میلیارد تومان سود شناسایی کرد


  سامان بیمه بدنه اتومبیل پیمایشی را راهی بازار کرد


  صورت های مالی بیمه نوین تصویب شد


  آمادگی بیمه سرمد در جبران خسارات آتش‌سوزی میدان حسن آباد


  پرداخت ارز به بیش از 31 هزار زائر سرزمین وحی


  رشد ۵۲۲ واحدی شاخص بورس


  زیان هر سهم "خودرو" افزایش یافت


  سود هر سهم "ذوب" افزایشی بود


  مقاوم سازی اقتصاد داخلی از طریق رونق تولید میسر می شود


  قیمت سکه به ۳ میلیون و ۹۴۰ هزار تومان رسید


  فروش اوراق گواهی سپرده مدت دار ویژه سرمایه گذاری در بانک کشاورزی


  بیمه مرکزی شرکت سایپا را تحریم داخلی کرده است


  بانک ملی باید نیاز مشتریان را بشناسد و بر اساس نیاز مشتری گام بردارد


  ​عبور «وبصادر» از زیان در تحلیل‌های فعالان بازار سرمایه


  صورت‌های مالی بیمه البرز تصویب شد


  همکاری بانک تجارت و صندوق نوآوری و شکوفایی


  بهای جهانی طلا ریزش کرد


  واریز یارانه نقدی تیر؛ امشب


  رئیس صندوق بین المللی پول استعفا کرد


- اندازه متن: + -  کد خبر: 75448صفحه نخست » اخبارسه شنبه، 27 آذر 1397 - 09:58
مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس عنوان کرد:
استارت پرقدرت فاینکس ۲۰۱۹
استارت پرقدرت فاینکس ۲۰۱۹اخبار پولی مالی- صنایع پولی و مالی، تنها در شرایطی به پویایی و تکامل می رسند که شاهد حضور و مشارکت مردم در این روند باشند. این بدان معناست که بدون حضور مردم، نه تنها تکاملی شکل نمی گیرد.
  

به گزارش اخبار پولی مالی-یاسر فلاح، مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس، به تمامی شرکت های فعال در حوزه مالی پیشنهاد داد تا از فرصت های بکر موجود در دوازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه استفاده کنند، تا شاهد شکوفایی هر چه بیشتر فرهنگ سرمایه گذاری در کشور باشیم. وی شعار فاینکس ۲۰۱۹ را «مشارکت بیشتر، اقتصاد بهتر» اعلام کرد.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس  در خصوص اهمیت برگزاری نمایشگاه های مالی توضیح داد. وی در ابتدا با اشاره به اهمیت صنایع مالی در اقتصاد هر کشور گفت: به زعم بسیاری  از اقتصادانان، صنایع پولی و مالی در هر کشور پایه­ گذار، زیربنا و مبنای قدرت آن کشور به شمار می روند. در واقع شکوفایی در این صنایع، عملا تضمین‌کننده پیشرفته بودن آن کشور به شمار می رود.

یاسر فلاح در ادامه به لزوم مشارکت مردم در فعالیت های اقتصادی تاکید کرد و گفت: صنایع پولی و مالی،  تنها در شرایطی به پویایی و تکامل می رسند که شاهد حضور و مشارکت مردم در این روند باشند. این بدان معناست که بدون حضور مردم، نه تنها تکاملی شکل نمی گیرد، بلکه صنایع توانایی تامین مالی و فرصت های سرمایه ­گذاری را از دست می دهند.

ایجاد تعامل های گسترده در نمایشگاه

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در بخش دیگری از اظهاراتش به اهمیت برگزاری نمایشگاه، در شکوفایی اقتصادی اشاره کرد و گفت: نمایشگاه، همواره به عنوان ابزاری جهت مواجه عمومی افراد در زمینه ها مختلف مطرح است. تجربه نشان داده است در نمایشگاه، دسترسی مردم به مجموعه‌ای از محتواها، دیدگاه‌ها، نوآوری‌ها و مسؤولان با سهولت بیشتری انجام می گیرد.

وی در ادامه افزود: مزیت مهم نمایشگاه دوطرفه بودن آن است. در نمایشگاه‌ها ارائه‌دهندگان خدمت با گیرندگان کنونی و بالقوه در تعامل هستند. به علاوه افراد با حضور در غرفه های مختلف، مجموعه‌ای از محتواها را در یک بسته دریافت می‌کنند و در جدال فرصت‌ها می‌توانند استفاده بهتری از زمان خود داشته باشند.

یاسر فلاح در بخش دوم اظهاراتش به اهمیت و اثرات مثبت برگزاری نمایشگاه بورس، بانک و بیمه در کشور اشاره کرد. وی در این زمینه گفت: طی سال های اخیر  جایگاه نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه بسیار ارتقا یافته است. این نمایشگاه با اتکا به حضور پرشور مشارکت‌کنندگان و بازدیدکنندگان، روند رو به رشد چشمگیری، به ویژه در سال‌های اخیر تجربه کرده است.

وی در ادامه تصریح کرد: این رویداد در بخش بین المللی نیز موفق عمل کرده و در سطح خاورمیانه نیز مورد توجه سازمان ملل قرار گرفت؛ به نحوی که در سال ۲۰۱۲ جایزه عملکرد جهانی شایسته از سوی برنامه اسکان بشر سازمان ملل متحد به سازمان بورس و اوراق بهادار، به دلیل برگزاری موفق نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه و اثرگذاری بر کیفیت زندگی عموم مردم اهـداء شده است.

تنوع برنامه ها در فاینکس ۲۰۱۹

یاسر فلاح همچنین در خصوص جزییات برگزاری دوازدهمین دوره این نمایشگاه توضیحاتی ارائه داد و گفت: دوازدهمین نمایشگاه بین‌المللی بورس، بانک و بیمه با شعار «مشارکت بیشتر، اقتصاد بهتر» برگزار خواهد شد. این نمایشگاه از اول تا چهارم اردیبهشت سال ۹۸ برگزار خواهد شد.

وی افزود: طی دو سال اخیر شورای عالی سیاست گذاری این نمایشگاه با حضور نمایندگان سه بخش بورس، بانک و بیمه جلساتی را برگزار کرده و در هم‌اندیشی و هم‌افزایی رویدادها نقش قابل توجهی ایفا کرده است. به علاوه در راستای هر چه بهتر برگزار شدن این رویداد، ستاد اجرایی نمایشگاه تشکیل شده و برنامه‌های متنوعی نیز در نظر گرفته شده است.

مدیرعامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس همچنین عنوان کرد: از جمله مهم‌ترین رویدادهای Finex۲۰۱۹ برپایی تالار فرهنگ، غرفه کودک، مسابقه فین‌تک دانش‌آموزی، مسابقه بورس‌کاپ، برنامه انگیزشی ICMTALK، انعقاد تفاهم‌نامه‌ها، برپایی همایش‌های جانبی و رویدادهای بین‌المللی است. همچنین سال آینده طی روزهای برگزاری نمایشگاه، یک بازی در تلفن های هوشمند اجرا می شود، تا ضمن ارتقاء سطح دانش بازدیدکنندگان، از طریق اهدای جوایز ارزنده انگیزه بیشتری برای توجه به حوزه بورس، بانک و بیمه ایجاد شود.

وی در ادامه اظهار داشت: در این دوره، به منظور راهنمایی افرادی که قصد بازدید از نمایشگاه را دارند، اپلیکیشن نمایشگاه فعال خواهد شد. این برنامه کاربردی تلفن همراه، نه تنها امکانات نمایشگاه، محل غرفه‌ها و برنامه‌ها را به مخاطبان عرضه می کند بلکه می‌تواند برای تنظیم جلسات و قرارهای کاری نیز استفاده شود.

یاسر فلاح در خصوص فعالیت رسانه ها در دوازدهمین دوره نمایشگاه بورس، بانک و بیمه، این چنین گفت: پوشش رسانه‌ای این رویداد از طریق خبرنگاران که همواره در ایفای رسالت اطلاع‌رسانی نقش کلیدی دارند، صورت خواهد گرفت. به علاوه پوشش تصویری و مصاحبه با مسؤولان نیز توسط فاینکس تی‌وی انجام خواهد شد که درصدد هستیم با تجربه دو سال اخیر، تغییراتی در حال و هوای این برنامه ایجاد کنیم.

وی در پایان بیان کرد: رویکرد اصلی این نمایشگاه توسعه فرهنگ سرمایه‌گذاری در دارایی‌های مالی است و از این رو، به همه شرکت‌های فعال در صنعت مالی پیشنهاد می‌کنیم از این فرصت چهار روزه برای تعامل با مخاطبان و مشتریان خود، دریافت نظرات آنها، ارائه نوآوری‌ها، ارائه آموزش‌های کاربردی، پاسخگویی و جذب مشتریان جدید استفاده کنند./ سنا

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار