ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    چهارشنبه، 25 فروردین 1400 - 21:16  

لزوم شتاب بیشتر در روند فعالیت شرکت تأمین سرمایه امید - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بیمه |    بورس |    مالی تک |    پول دیجیتال |    طلا و ارز |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    توئیت |     English  
   
   آخرین مطالب  

  همراه بانک ملت به سامانه صیاد متصل شد


  اولویت بانک مسکن حمایت اعتباری از عرضه و تولید مسکن است


  تامین ارز کشور معطل منابع مسدودی نیست


  بازار کریپتو خوب است اگر ...


  افتتاح کلینیک درمان سرپایی بیماران کرونایی در بیمارستان بانک ملی


  قیمت دلار به ۲۴ هزار و ۲۹۲ تومان رسید


  بورس ۱۸ هزار واحد رشد کرد


  نرخ سکه به ۱۰میلیون و ۴۲۰ هزار تومان رسید


  کلیات «لایحه چک» تصویب شد


  تکمیل و تامین مالی پروژه های نیمه کاره در دستور کار 1400


  افزایش نرخ رسمی یورو و پوند


  دوو بازار لوازم خانگی ایران را ترک نکرد


  تمدید مهلت بازپرداخت تسهیلات بانکی فعالان گردشگری


  نرخ سکه به ۱۰ میلیون و ۵۳۰ هزار تومان رسید


  هلدینگ خلیج فارس هشدار داد


  تزریق ۲۴ هزار میلیارد تومان نقدینگی


  NPL بانک ملی ایران به 5.2 درصد رسید


  مزایده سراسری املاک و مستغلات سازمان اموال تملیکی


  کاهش نرخ ارز منجر به ریزش شاخص بورس نمی‌شود


  بورس ۴۸۰۰ واحد افت کرد


- اندازه متن: + -  کد خبر: 89065صفحه نخست » اخبارسه شنبه، 29 مهر 1399 - 12:52
مدیر عامل بانک سپه مطرح کرد
لزوم شتاب بیشتر در روند فعالیت شرکت تأمین سرمایه امید
بانک سپه + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  تأمین سرمایه امید +  روند فعالیتاخبار پولی مالی-حمایت از شرکت سرمایه‌گذاری امید و کمک به شرکت‌های زیر مجموعه آن برای رونق و شکوفایی اقتصادی کشور همواره مدنظر بانک سپه بوده است.
  

به گزارش اخبار پولی مالی،چقازردی مدیرعامل بانک سپه از مجموعه شرکت سرمایه گذاری امید خواست تا همچون گذشته با جدیت بیشتر محور برنامه و تلاش خود را تحقق شعار سال و جهش تولید و اشتغالزایی قرار دهند.

در مراسم قدردانی از حسنعلی قنبری مدیر‌عامل پیشین و معارفه حسین مدرس خیابانی مدیر عامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری امید که با حضور اعضای هیئت مدیره و هیئت عامل بانک سپه، اعضای هیئت مدیره گروه مدیریت سرمایه‌گذاری امید و مدیران عامل شرکت‌های تابعه امید درمحل ساختمان سردار شهید قاسم سلیمانی بانک سپه برگزار شد، با اشاره به اهمیت شرکت سرمایه‌گذاری امید در پیشبرد اهداف اقتصادی کشور گفت: لازم است تا نتایج تلاشهای ارزنده این هلدینگ که در برگیرنده صنایع متعددی است خصوصا در عرصه کلان اقتصادی کشور به عموم اطلاع رسانی شود. 

وی تاکید کرد : از تمام مدیران هلدینگ سرمایه گذاری امید انتظار دارم امور و پروژه‌های در دست اقدام را طبق برنامه به انجام رسانند و نقش خود را به نحو شایسته در سطح اقتصاد ملی ایفا کنند.

* محور برنامه های خود را جهش تولید و اشتغالزایی قرار دهید
مدیر عامل بانک دارائی‌های شرکت امید را هم ردیف دارائی‌های بانک سپه قبل از ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح برشمرد و خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت جهش تولید و اشتغال زایی در کشور، شرکت سرمایه‌گذاری امید و شرکت‌های تابعه که از پتانسیل خوبی در این زمینه برخوردار هستند باید با انسجام، همگرایی و هماهنگی در بدنه مدیریتی مانع از اتلاف ظرفیت‌ها و منابع موجود و توقف چرخه تولید و اشتغالزایی در حوزه‌های متنوع فعالیت هلدینک امید شوند.

* مدیران پاک دست عامل موفقیت و حرکت و پیشرفت شرکت 
مدیر عامل با اشاره به سابقه درخشان نخستین بانک ایرانی و حضور مؤثر در پروژه‌های ملی و رضایت مسئولین کشور از عملکرد بانک سپه این موفقیت‌های درخشان را مرهون سلامت نفس، پاکدستی، تخصص و تجربه اعضای هیئت مدیره، مدیران و کارکنان بانک سپه عنوان و تاکید کرد سلامت اخلاقی، حرفه ای و پاکدستی مدیران بانک و شرکت‌های زیر مجموعه خط قرمز ماست.

* حرکت در چارچوب قانون و مقررات و لزوم توجه به شفاف سازی امور
چقازردی حفظ  و رعایت قوانین، ضوابط و مقررات در کلیه امور شرکت‌ها از جمله قراردادهای پیمانکاری‌، مزایده‌ها و مناقصه ها را همچون گذشته ضروری دانست و اعلام کرد: بانک به هیچ وجه عدول از قوانین و مقررات را در هیچ یک از مجموعه‌های تابعه خود نمی پذیرد.

* لزوم نظارت بر پیشرفت پروژه ‌ها، جلوگیری از تعدیل نیرو و مدیریت هزینه‌ها
مدیرعامل واگذاری طرح‌ها و پروژه‌های عظیم ملی به بانک سپه را نتیجه اعتماد مردم و مسئولین به نخستین بانک ایرانی عنوان و بر ضرورت نظارت دقیق وتمرکز بر پیشرفت پروژه‌های جاری، جلوگیری از تعدیل نیرو و حفظ اشتغال و مدیریت و صرفه‌جویی درهزینه‌ها با توجه به شرایط کشور تأکید کرد. همچنین یکی از اهداف اصلی فعالیت هلدینگ امید را تقویت بنیان‌های اقتصادی در راستای کمک به دولت جهت حصول به اهداف ملی اقتصادی کشور بیان کرد .

چقازردی اظهار داشت: حمایت از شرکت سرمایه‌گذاری امید و کمک به شرکت‌های زیر مجموعه آن برای رونق و شکوفایی اقتصادی کشور همواره مدنظر بانک بوده وضمن تشکر از موافقت وزارت امور اقتصادی و دارایی و بانک مرکزی ج.ا.ا با مشارکت بانک درافزایش سرمایه شرکت امید، این امر را در راستای حمایت از پروژه‌های در دست اجرای شرکت‌های مذکور و حفظ  و افزایش اشتغال و رونق تولید قلمداد کرد.

وی از مدیران شرکت‌های تابعه شرکت سرمایه‌گذاری امید نیز خواست تا با تمرکز حسابها و عایدات ارزی ،کشور را در شرایط سخت تحریم مانند گذشته حمایت کنند 

و ی گفت: بانک نیز از مدیران فعال، توانمند و متعهد خود حمایت می کند.

* اجرای تکالیف محوله در راستای واگذاری شرکت های فاقد فعالیت بانکی
مدیر عامل بانک سپه اظهار داشت: بانک در انجام تکالیف ابلاغی تاکنون در 5 مرحله عرضه بلوکی سهام تحت تملک خود در شرکت گروه مدیریت سرمایه گذاری امید را انجام داده اما واگذاری آن محقق نشده است .

وی افزود: با توجه به شرایط فعلی بازار سرمایه  حسب دستور و تاکیدات مراجع و نهادهای ذیربط، عرضه خرد سهام شرکت مذکور و سایر شرکت‌ها موقتا متوقف گردیده و با تاکید بر اینکه این امر به معنای غفلت از انجام مسئولیت بانک در اجرای تکالیف ابلاغی نیست اظهار داشت : واگذاری شرکت های تابعه در شرایط مناسب بازارسرمایه در دستور کار بانک قرار دارد.

* در آینده نزدیک سه بانک دیگر در بانک سپه ادغام خواهند شد
مدیر عامل با اشاره به پروژه ادغام بانک‌های وابسته به نیروهای مسلح در بانک سپه اظهار داشت: طرح ملی ادغام کار بسیار بزرگی است که در حال حاضر اهم فعالیت‌های بانک و هیئت مدیره را به خود معطوف داشته و تاکنون ادغام 2 بانک نهایی شده و باقیمانده بانک‌ها در آینده بسیار نزدیک مراحل ادغام خود را طی خواهند کرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با تشکر از تلاش‌های حسنعلی قنبری در دوران مسئولیت به عنوان مدیر عامل شرکت سرمایه‌گذاری امید خاطر نشان کرد: قنبری با کارنامه مطلوب و با سلامت کاری از شخصیت علمی و اجرایی برخوردار بوده و همواره در کنار ما و مجموعه بانک سپه حضور دارند و از تجربیات ایشان استفاده خواهیم کرد. ضمنا از تلاش‌های هیات مدیره شرکت بابت اقدامات صورت گرفته در زمینه واگذاری املاک و اموال مازاد و دارایی‌های غیر مولد و تسویه بخشی از مطالبات بانک از محل منابع حاصل از واگذاری ها قدردانی کرد.

چقازردی کفایت و توانمندی حسین مدرس خیابانی مدیر عامل جدید شرکت سرمایه‌گذاری امید را در کنار تجربه وی در حوزه شرکت‌ها از عوامل مهم و مؤثر در پیشبرد اهداف شرکت سرمایه گذاری امید دانست و ضمن آرزوی موفقیت برای

وی مجددا بر ضرورت نظارت بر عملکرد شرکت های تابعه، فراهم نمودن شرایط اتمام پروژه‌های نیمه تمام (بویژه پروژه‌های در دست اجرای شرکت پترو امید آسیا ) و جبران عقب ماندگی احتمالی آنها ، حل و فصل مسائل شرکت ها و تصفیه شرکت‌های فاقد کارایی تاکید کرد.

در پایان این مراسم مدیران عامل شرکت‌های چادر ملو، گل گهر، مدیریت انرژی امید تابان هور، کویر تایر و پترو امید آسیا در سخنان کوتاهی ضمن ارائه گزارش مختصر از فعالیتهای شرکت خود از زحمات مدیر عامل پیشین شرکت سرمایه گذاری امید قدردانی و به مدیر عامل جدید خیر مقدم گفتند./ بانک سپه

   
  

اخبار مرتبط:

اضافه نمودن به: Share/Save/Bookmark

نظر شما:
نام:
پست الکترونیکی:
نظر
 
  کد امنیتی:
 
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار