ارسال مطلب |    جستجوی پیشرفته |    پیوندها |    درباره ما |    نقشه سایت |    تماس با ما |    شنبه، 25 اردیبهشت 1400 - 01:34  

دیدگاه - اخبار پولی مالی

 صفحه اول |    بانک |    بیمه |    بورس |    مالی تک |    پول دیجیتال |    طلا و ارز |    صنعت و انرژی |    استانها |    دیگر حوزه ها |    توئیت |     English  
   
   آخرین مطالب  

  بیانیه انجمن روابط عمومی ایران


  سهم ۳۵۰ میلیون دلاری بانک ملت در پالایشگاه بیدبلند خلیج فارس


  بانک ها نباید شرکت داری کنند


  قیمت جهانی طلا کاهش یافت


  حذف رمزارزها به صلاح کشور نیست


  خدمات انفورماتیک 390 ریال سود تقسیم کرد


  واریز ۴ هزار میلیارد تومان به صندوق تثبیت بورس


  نسخه اولیه دستورالعمل صدور مجوز تأسیس و فعالیت کارگزاری تصویب شد


  طرح توثیق سکه طلا در بانک آینده آغاز شد


  خلیج فارس، انحصار تأمین سرمایه را شکست


  عدم انتقال دارایی‌های بانک مرکزی ایران در لوکزامبورگ به آمریکا


  تخصیص 1310 میلیارد ریال به دارندگان کارت اعتباری سهام عدالت


  فولاد بناب برنامه 300 هزارتنی صادرات را هدف گرفت


  توزیع تبلت به دانش‌آموزان کم‌برخودار توسط بیمه معلم


  قرعه کشی تاپ و فروشگاههای رفاه برگزار شد


  سه انتصاب جدید در بانک ملی ایران


  سرمایه بیمه رازی به ۲۲۰۰ میلیارد تومان رسید


  تشکیل 15 کارگروه تخصصی با هدف ارتقاء عملکرد سازمان


  تشریح کارنامه تسهیلاتی بافت فرسوده بانک مسکن


  افزایش ارزش سهام عدالت در پایان معاملات


  دیدگاه  

بانک ملی +  اخبار پولی مالی + اخبار بانک +تسهیلات  + خودکفایی +  اشتغال +بازنشستگان بانک ها سرمایه های خود را نابود نکنیم
اخبار پولی مالی- بنابه اعلام کارشناسان متخصص، استراتژی دولت آقای ترامپ برای تسلیم ایران ، نابودی اقتصاد کشور بود. محور این استراتژی، فلج کردن سیستم پولی، بانکی از طریق زمین زدن بانک مرکزی و شبکه بانکی طراحی شده بود. تقریبا در این راه هرکاری که ممکن بود دریغ نکردند، انجام دادند.
چهارشنبه، 22 اردیبهشت 1400 - 12:44

تاپ + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + مدیران تاپ + تاکسیرانی پایتخت + مسافران و +  رانندگان نقش و وظایف روابط عمومی در سال 1400
اخبار پولی مالی- با ورود کرونا به کشور در ماه‌های انتهایی سال 98، روش‌های حضوری ارائه خدمات بانکی به چالش کشیده شد و محدودیت‌های زیادی برای فعالیت شعب بانکی ایجاد شد. حالا بیش از یک سال است که از شیوع پاندومی می‌گذرد و در طی این مدت سیستم بانکی فرصتی را به دست آورد تا با همراهی سیاست‌های وزارت اقتصاد، تحول دیجیتال در شبکه بانکی را با قدرت و سرعت بیشتری پیاده‌سازی کند.
شنبه، 28 فروردین 1400 - 14:26

بازار کریپتو خوب است اگر ... بازار کریپتو خوب است اگر ...
اخبار پولی مالی- برای ورود به بازار سرمایه گذاری لازم است بر روی دریافت آموزش تاکید شود و پس از به دست آوردن شناخت کافی وارد مرحله سرمایه گذاری شد.
سه شنبه، 24 فروردین 1400 - 12:48

دلسوزی لازم نیست، قیمت ها را واقعی کنید دلسوزی لازم نیست، قیمت ها را واقعی کنید
اخبار پولی مالی - چند نرخی بودن به هر بهانه ای حتی دلسوزانه و خیرخواهانه مخالف اصول اقتصادی تلقی می شود و نه تنها باعث ایجاد رانت و فساد می شود، بلکه پایه های اقتصادی کشور را سست میکند و باعث آسیب‌های جدی به ارکان اقتصاد کشور است.
یکشنبه، 22 فروردین 1400 - 08:51

رسانه + اخبار پولی مالی + کرونا +  تحولات رسانه ای کرونا و تحولات رسانه ای
اخبار پولی مالی- استقلال حرفه‌ای رسانه‌های‌همگانی است که به جرأت می‌توان ادعا کرد درصورت حصول، سایر ویژگی‌ها قابلیت کنترل‌تر و اثرگذارتر خواهند بود.
دوشنبه، 9 فروردین 1400 - 10:55

دیفای + ارز دیجیتال + وام دیجیتال + جاوید شیرازی + تورم + قدرت خرید پول ملی + ماینینگ + بلوک ها ی جدید اقتصادی + اخبار پولی مالی دیفای، قطاری که منتظر کسی نمی ماند
اخبار پولی مالی - چهره کمتر موردتوجه اما بسیار مهم بازار های مالی غیر متمرکز ( دیفای ) می رود تا به رقیب جدی برای نظام بانکی سنتی تبدیل شود.
یکشنبه، 1 فروردین 1400 - 19:53

بیمه تعاون +  اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بیمه زندگی + سرمایه گذاری + بیمه مرکزی +بانکداری بیمه شخص ثالث، راننده محور می‌شود؟
اخبار پولی مالی- از زمانی که قانون جدید مصوب سال ۱۳۹۵ بیمه شخص ثالث اجرایی و بحث تغییر در بیمه‌نامه شخص ثالث و موضوع راننده‌محورشدن این بیمه‌نامه مطرح شد، این اصلاحات، ابهامات و تعابیر نادرستی را با خود همراه کرد که در نهایت باعث نگرانی و سردرگمی مردم شد.
چهارشنبه، 27 اسفند 1399 - 10:02

چرا باید دست رد به سینه کارت‌های بانکی متعدد بزنیم؟ چرا باید دست رد به سینه کارت‌های بانکی متعدد بزنیم؟
اخبار پولی مالی-تعداد 363 میلیون و 198 هزار و 584 کارت بانکی (کارت برداشت، اعتباری، هدیه و بن کارت) تا پایان بهمن ماه سال 99 در شبکه بانکی کشور صادر شده که حدود 68 درصد از مجموع کارت‌های صادره در شبکه بانکی هیچ تراکنشی نداشته‌اند.
شنبه، 23 اسفند 1399 - 16:17

شخص ثالث + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بیمه گذاران + زیاندیدگان قانون جدید بیمه شخص ثالث و رفع دغدغه های بیمه گذاران
اخبار پولی مالی- قانون جدید شخص بیمه ثالث اگرچه با تاخیر قابل توجه تدوین و تصویب گردید ولی خوشبختانه یکی از قوانین بسیار مترقی صنعت بیمه می باشد که مزایای قابل توجهی را به نفع بیمه گذاران، مصدومان و جامعه در بردارد .
پنجشنبه، 21 اسفند 1399 - 17:35

بانک مهر ایران + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + چالش +مددجویان  +اشتغال محرومان در قرض‌الحسنه کارنامه روشنی داریم
اخبار پولی مالی- هر چند قرض‌الحسنه سابقه‌ای طولانی دارد، اما امروزه بیش از هر زمان دیگر فعالیت مبتنی بر این عقد گسترش یافته و افراد بیشتری از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند می‌شوند.
شنبه، 16 اسفند 1399 - 13:20

سودآوری پرداخت‌یارها از کیف پول الکترونیکی، در گرو فرهنگ‌سازی سودآوری پرداخت‌یارها از کیف پول الکترونیکی، در گرو فرهنگ‌سازی
اخبار پولی مالی- مادامی که مدل درآمدی در نظر گرفته شده برای شرکتهای ارائه دهنده خدمات کیف پول، محدود به اخذ کارمزد راهبری از کاربران باشد، صرف هزینه برای فرهنگسازی و جا انداختن استفاده از کیف پول الکترونیکی توسط مردم، برای بازیگران صنعت کیف پول الکترونیکی توجیه اقتصادی نخواهد داشت.
شنبه، 9 اسفند 1399 - 14:49

اقتصاد روستایی بانکداری دیجیتالی، اقتصاد روستایی و برابری اجتماعی
اخبار پولی مالی- امکان ارائه خدمات بانکی با توسعه شعب و باجه‌های بانکی در همه مناطق کشور صرفه مالی و اقتصادی ندارد، راهکار مناسب و اقتصادی، استفاده از کانال‌های دیجیتال به دلیل فراگیری شبکه‌های مخابراتی، برای ارائه خدمات پولی و مالی در کشور است.
دوشنبه، 4 اسفند 1399 - 11:12

نسل Z، آینده خدمات بانکی و صنعت پرداخت را دچار تغییر می‌کند؟ نسل Z، آینده خدمات بانکی و صنعت پرداخت را دچار تغییر می‌کند؟
اخبار پولی مالی- مشتریان آینده بانک‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه‌های مالی و پرداخت چه کسانی هستند؟ این افراد چه ویژگی‌ها، نیازها و ترجیحاتی دارند؟ آیا بانک‌ها و شرکت‌های فعال در حوزه‌های مالی و پرداخت برای پاسخ‌دهی به این طیف و جذب و توسعه بازار بین آنها، آمادگی دارند؟
دوشنبه، 27 بهمن 1399 - 12:01

بانک ملی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + ملی پلاس + دنیای نوین بانکداری «ملی پلاس» پلتفرمی بی نظیر برای ورود به دنیای نوین بانکداری
اخبار پولی مالی- به تازگی واقعه ای تاریخی در نظام بانکی کشور رقم خورد. شعبه ای توسط بانک ملی ایران افتتاح شد که در آن از پول فیزیکی خبری نیست و مطابق روال معمول سایر شعب، در آن دریافت و پرداخت وجه نقد صورت نمی گیرد.
شنبه، 25 بهمن 1399 - 12:14

اتاق تعاون + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + بیمه‌های تأمین اجتماعی ذره‌بین اتاق تعاون ایران بر عملکرد بیمه‌های تأمین اجتماعی
اخبار پولی مالی- مشکلات فعالان اقتصادی بخش تعاون در حوزه تامین اجتماعی را بررسی شد.
شنبه، 11 بهمن 1399 - 13:05

پست بانک ایران + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + عملگرایی عملگرایی راهی برای رهایی از چالش‌ها
اخبار پولی مالی- تولید مقاله و سایر محصولات علمی بدون توجه به نیازهای داخلی، مشکل‌گشای مسائل کشور نخواهد بود.
سه شنبه، 16 دی 1399 - 10:40

راهبرد صنعت بیمه ایران برای مقابله با پاندمی کرونا راهبرد صنعت بیمه ایران برای مقابله با پاندمی کرونا
اخبار پولی مالی- مهمترین راهبرد شرکت های بیمه در ایام محدودیت های اجتماعی صدور الکترونیکی و دیجیتالی بیمه نامه ها و آسان سازی اخذ بیمه نامه از طریق پلت فرمهای بیمه ای توسط بیمه گذاران می باشد.
شنبه، 13 دی 1399 - 11:19

بیمه دانا + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بیمه‌نامه شخص ثالث گستره فروش و عرضه خدمات بیمه‌ای در عصر نوظهو‌رها
اخبار پولی مالی- ﻗﺮن ﺑﻴﺴت و یکم بر اساس دو تحول در عرصه بین المللی، سبک زندگی و ماهیت رفتاری افراد و به تبع آن ساختارهای اجتماعی و اقتصادی را به طور قابل توجهی دستخوش تغییرات بنیادی کرد.
چهارشنبه، 10 دی 1399 - 15:48

کرونا + اخبار پولی مالی + دیدگاه +  کاهش درآمدها +خریداران خارجی + بحران اقتصادی روی دوم بحران های اقتصادی
اخبار پولی مالی- کاهش درآمدهای ناشی از صادرات نفت خام و محدودیت های لازم برای کنترل کرونا، بخش بازرگانی را تحت تاثر قرار داد. این بخش که به شدت به درآمد های نفتی وابسته بود، به ناگاه بخش بزرگی از توجیه عملکردی خود را در اقتصاد را از دست داد.
دوشنبه، 8 دی 1399 - 11:59

اتاق تعاون + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + توسعه ملی حکایت مظلومیت و مغفول ماندن بخش تعاون در توسعه ملی
اخبار پولی مالی- تعاون جایگاه خود را در نقشه اقتصاد جهانی مسجل و تثبیت کرده است و عضویت بیش از یک میلیارد نفر انسان در تعاونی ها و ایجاد ۲۰۰ میلیون شغل به صورت مستقیم در جهان از کارکردهای تعاون است.
یکشنبه، 7 دی 1399 - 13:26

بانک ملی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + سهام عدالت + مدیریت سهام عدالت را آگاهانه مدیریت کنید
اخبار پولی مالی- نوسان در ذات بازار سرمایه است و فعالیت در این بازار شیرینی و تلخی های خاص خود را دارد. گاه با افزایش ارزش سهام، بازار سبزپوش می شود و گاه با کاهش های ناشی از شرایط اقتصادی، اجتماعی یا سیاسی، بازار لباس قرمز بر تن می کند.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 14:11

بانک ملی + اخبار پولی مالی + اخبار بانک + سهام عدالت + مدیریت سهام عدالت را آگاهانه مدیریت کنید
اخبار پولی مالی- نوسان درذات بازارسرمایه است وفعالیت دراین بازارشیرینی وتلخی های خاص خودرادارد.گاه باافزایش ارزش سهام،بازارسبزپوش می شودوگاه باکاهش های ناشی ازشرایط اقتصادی،اجتماعی یاسیاسی،بازار لباس قرمز برتن می‌کند.
چهارشنبه، 26 آذر 1399 - 11:12

بیمه مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بازار متشکل بیمه تأملی بر بازار متشکل بیمه
اخبار پولی مالی- شرکت های بیمه یکی از مهم ترین نهادهای پولی و مالی فعال در اقتصاد کشور به شمار می روند. این تاثیرگذاری به حدی مهم است که از صنعت بیمه به عنوان نهاد بازار تامین اطمینان نام می‌برند.
یکشنبه، 16 آذر 1399 - 14:42

بیمه ملت + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + بازار سهام بیمه عمر چه کم از بیمه خودرو دارد
اخبار پولی مالی-مردمی که با سختی روزگار می‌گذرانند و به واسطه همین سختی معیشت کالاهای اساسی را از سبد زندگی‌شان حذف کرده، دیگر جایی برای بیمه نمی‌بینند.
شنبه، 15 آذر 1399 - 12:26

بیمه مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + ظرفیت مجاز + ریسک نقش روابط عمومی دیجیتال در بهبود فرآیند اطلاع‌ رسانی
اخبار پولی مالی- صنعت بیمه در حوزه روابط عمومی باید پیشگام باشد و با بهره گیری از ابزارهای الکترونیکی، تلاش کند تا مخاطبان و مشتریان را هرچه بیشتر با جدیدترین خدمات و محصولات بیمه ای آشنا کرده و آنها را برای استفاده از این خدمات تشویق کند.
چهارشنبه، 12 آذر 1399 - 16:58

بیمه مرکزی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + ظرفیت مجاز + ریسک «بیمه» و ارتباطات آیینی
اخبار پولی مالی- هرچند کرونا برخی از رویدادهامانند برگزاری جلسات و همایش های حضوری را با محدودیت مواجه کرده ولیکن بزرگداشت روز بیمه به مثابه یک آیین، همیشه تاثیر خود را بر یادآوری مفهومی به نام بیمه در سطح افکار عمومی برجای می گذارد.
سه شنبه، 11 آذر 1399 - 17:01

صندوق تامین خسارت بدنی + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه +  ایام کرونا اولویت صندوق تامین خسارت بدنی کشور، گره گشایی از کار مردم
اخبار پولی مالی- اولویت صندوق تامین خسارت بدنی کشور، گره گشایی از کار مردمصندوق تامین خسارت بدنی کشور
سه شنبه، 11 آذر 1399 - 16:56

بانک پارسیان + اخبار پولی مالی + اخبار بانک +  جهش تولید + صنایع نقش کلیدی نظام صنفی رایانه ای در بهبود وضعیت نظام سازی اقتصاد دیجیتال
اخبار پولی مالی- پویایی و تناسب در توسعه و تعمیق زیست بوم اقتصاد دیجیتال مانند هر زیست بوم دیگری، نیازمند نظامی است که در آن قواعدی شکل بگیرد که ابزارسازی، نهادسازی و شبکه‌سازی در زیست بوم را تسهیل و تسریع نماید.
دوشنبه، 26 آبان 1399 - 10:50

بیمه تجارت نو + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + کسب و کارهای نوین نقشه راه بیمه تجارت‌نو برای تحول دیجیتال شرکت
اخبار پولی مالی-در بیمه تجارت‌نو، ترسیم یک نقشه راه تحول دیجیتال چابک و اجرایی ساختن آن هدف گذاری شده که البته بایستی متناسب با استراتژی و فرهنگ سازمانی، توانمندی‌ها، محدودیت‌ها و ظرفیت‌های شرکت باشد.
یکشنبه، 25 آبان 1399 - 15:41

بیمه ملت + اخبار پولی مالی + اخبار بیمه + صنعت بیمه + پیشرفت لزوم پیشرفت صنعت بیمه
اخبار پولی مالی- نقش ضروری صنعت بیمه در نظام‌های اقتصادی جوامع، به‌عنوان یکی از بازارهای مالی غیربانکی و همچنین اصلی‌ترین ابزار پوشش و توزیع‌کنندگی، غیرقابل‌انکار است.
شنبه، 24 آبان 1399 - 13:56

صفحه بعد
 
 
 
::  صفحه اصلی ::  تماس با ما ::  پیوندها ::  نسخه موبایل ::  RSS ::  نسخه تلکس
©اخبار پولی مالی 1389
پشتیبانی توسط: خبرافزار